d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Nba I Wszystko Inne Związane Z Koszykówką > Temat Wielce Prawilny
Prev1404142434463Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Feb 25 2014 11:55am
felton aresztowany
a knckis nawet picksow nie maja w pierwszej rundzie draftu

:thumbsup:
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Feb 25 2014 12:47pm
Quote (Patryk1991 @ Feb 25 2014 07:55pm)
felton aresztowany
a knckis nawet picksow nie maja w pierwszej rundzie draftu

:thumbsup:


knicksi do play-offow nawet nie wejda
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Jun 24 2014 08:00am
Bump na zyczenie.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 24 2014 08:01am
spurs wygrali mistrzostwo

I Lebron bedzie free agent tak jak melo xD
zobaczymy do jakiej druzyny pojda zeby wygrac :rofl:

This post was edited by Patryk1991 on Jun 24 2014 08:01am
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 71,930.00
Jun 24 2014 08:07am
Quote (Patryk1991 @ 24 Jun 2014 16:01)
spurs wygrali mistrzostwo

I Lebron bedzie free agent tak jak melo xD
zobaczymy do jakiej druzyny pojda zeby wygrac :rofl:


Slyszalem ze Melo dostanie oferte max kontraktu od Houston jak sprzedadza Asika i Lina :D oj chetnie bym go tam zobaczyl. Szkoda ze rakiety bez normalnego trenera ..
Banned
Posts: 5,748
Joined: Apr 14 2012
Gold: 5.00
Warn: 40%
Jun 24 2014 08:40am
Koszykuwka/10
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
Jun 24 2014 08:41am
Quote (Walsnats @ Jun 24 2014 04:40pm)
Koszykuwka/10


to
Member
Posts: 15,979
Joined: Sep 26 2011
Gold: 70.20
Jun 24 2014 09:06am
Quote (Patryk1991 @ Jun 24 2014 04:01pm)
spurs wygrali mistrzostwo

I Lebron bedzie free agent tak jak melo xD
zobaczymy do jakiej druzyny pojda zeby wygrac :rofl:


do duajta i dzejmsa pojdzie, trzymam kciuki
Member
Posts: 39,681
Joined: Jun 8 2006
Gold: 861.20
Jun 24 2014 12:31pm
Quote (Patryk1991 @ 24 Jun 2014 15:01)
spurs wygrali mistrzostwo

I Lebron bedzie free agent tak jak melo xD
zobaczymy do jakiej druzyny pojda zeby wygrac :rofl:


Wroci do MIA
a Melo do czikago :)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 25 2014 09:24am
Quote (arthurro @ Jun 24 2014 11:06am)
do duajta i dzejmsa pojdzie, trzymam kciuki


do west nie pojdzie bo tam za duzo dobrych druzyn :D
w miami przez 4 lata do finalu doszedl i wygral tylko 2 razy

Quote (Qu1kSilv3r @ Jun 24 2014 02:31pm)
Wroci do MIA
a Melo do czikago :)


avatar sobie zmien :D
melo chyba wroci do nyk

jutro draft
Go Back To Polska Topic List
Prev1404142434463Next
Add Reply New Topic New Poll