Quote (moofeq @ 20 Dec 2011 21:35)
bo szoksy są pedalskie, tyle.
Buty pedalskie? A ja wyglądają heteryckie buty?
Może tak?

Odnośnie szoxów, nie mój gust, jedyne co mnie razi to to że najczęściej ich nosiciele podwijają sobie nogawki aż do kostek i wyciągają na wierzch białą skarpetę co czyni ich styling trochę idiotycznym...
BTW. Skąd się wzięła moda na podwijanie nogawek po jajka?
Quote (saszas @ 20 Dec 2011 21:38)
w dupie mam dresiarskie buciwo aka shocy air maxy, ktorych i tak nie rozrozniam nawet.
robienie z siebie pajaca przez "ciekawe" buty tez mnie nie kreci.
Używasz forum bo chcesz wymienić się opiniami czy szerzyć swój prostacki wieśnialitaryzm??
This post was edited by Stefanek on Dec 20 2011 02:41pm