Quote (LightMaFire @ Nov 16 2011 09:25pm)
WAT
z tym phase shifterem vyyj to czuje sie tak
http://30.media.tumblr.com/tumblr_krwc2wFiYU1qzmowao1_500.jpg
Dodaj mnie - /friend lightmafire to samo macioch i d2nupan
Dziala bo gralem z Landerem juz.
Poza tym dodalem Cie, a jestes off kurwa ;/
Quote (EustachyMotyka @ Nov 16 2011 09:29pm)
wbilem 4 lvl i juz mi sie nie chce grac bo sie ciezko lvl wbija

Bo zanim wejdziesz do miasta musisz przejsc to zjebane intro i pare pierwszych nudnych questow.
Od 30 jest fajosko jak nakurwiasz duo.
/protip/
Idziecie na 30 do zatanny. Ona wam da questy na zrobienie wszystkich duos. Potem do hall of justice i dostajecie cos. (tyle zrozumialem z tego co mowili amerykanie na Raid Call)
Poza tym zapraszam Was do gildii TheExiles. Moze nie jest to jakas topowa gildia, ale bardzo ogarnieci gracze. Sciagacie wtedy program Raid Call -> search The Exiles i tak jak na vent podczas raidow wszyscy gadaja.
Btw LightMyFire. Ten set do kupienia jest chyba pvp i to jeszcze chujowy.
This post was edited by vyyj on Nov 16 2011 03:12pm