d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dc Universe Online > Oficjalnym Tematem Sie Staje
Prev1404142434477Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Nov 16 2011 11:36am
Quote (vyyj @ Nov 16 2011 05:26pm)
jutro mozemy zrobic wszystko oprocz hive bo pewnie nie damy rady


od ktorej ?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 16 2011 11:37am
gdzie w końcu można się zresetować w watchtower bo znalezc nie moge :(
Member
Posts: 4,108
Joined: Oct 10 2006
Gold: 0.00
Nov 16 2011 12:36pm
gdzies wyczytalem ze później mozna "zresetowac" postac ze zostanie ten sam lvl, ta sama moc ale bron sie wybiera od nowa i na nowo rozdaje sie pkt, to prawda?

Quote (Pietrzus @ 16 Nov 2011 20:40)
moc tez mozesz zmienic


i rozumiem ze darmowe konto moze to robic? i buli sie jakas kase za to? w sensie ingame

e2: wiecej osób gra hero czy villain?

This post was edited by MarczaQ on Nov 16 2011 01:04pm
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 16 2011 12:38pm
tak
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Nov 16 2011 12:40pm
Quote (MarczaQ @ Nov 16 2011 06:36pm)
gdzies wyczytalem ze później mozna "zresetowac" postac ze zostanie ten sam lvl, ta sama moc ale bron sie wybiera od nowa i na nowo rozdaje sie pkt, to prawda?


moc tez mozesz zmienic
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Nov 16 2011 12:54pm
w takim parku w watchtower, nie pamiętam jak się to nazywa

Quote (vyyj @ Nov 16 2011 08:04pm)
park w watch tower? tam jest pare drzew w 1 miejscu tylko, moze o to Ci chodzi.

Pietrzus melduj sie na DC. Ide grac.


no taki park, gdzie można zresetować skills i powers :D

/jaki nick masz?

This post was edited by Misiek132 on Nov 16 2011 01:12pm
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2011 01:04pm
Quote (Misiek132 @ Nov 16 2011 07:54pm)
w takim parku w watchtower, nie pamiętam jak się to nazywa


park w watch tower? tam jest pare drzew w 1 miejscu tylko, moze o to Ci chodzi.

Pietrzus melduj sie na DC. Ide grac.
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 16 2011 02:25pm
WAT
z tym phase shifterem vyyj to czuje sie tak

Dodaj mnie - /friend lightmafire to samo macioch i d2nupan
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Nov 16 2011 02:29pm
wbilem 4 lvl i juz mi sie nie chce grac bo sie ciezko lvl wbija :(
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2011 03:09pm
Quote (LightMaFire @ Nov 16 2011 09:25pm)
WAT
z tym phase shifterem vyyj to czuje sie tak
http://30.media.tumblr.com/tumblr_krwc2wFiYU1qzmowao1_500.jpg
Dodaj mnie - /friend lightmafire to samo macioch i d2nupan


Dziala bo gralem z Landerem juz.
Poza tym dodalem Cie, a jestes off kurwa ;/



Quote (EustachyMotyka @ Nov 16 2011 09:29pm)
wbilem 4 lvl i juz mi sie nie chce grac bo sie ciezko lvl wbija :(


Bo zanim wejdziesz do miasta musisz przejsc to zjebane intro i pare pierwszych nudnych questow.
Od 30 jest fajosko jak nakurwiasz duo.




/protip/
Idziecie na 30 do zatanny. Ona wam da questy na zrobienie wszystkich duos. Potem do hall of justice i dostajecie cos. (tyle zrozumialem z tego co mowili amerykanie na Raid Call)

Poza tym zapraszam Was do gildii TheExiles. Moze nie jest to jakas topowa gildia, ale bardzo ogarnieci gracze. Sciagacie wtedy program Raid Call -> search The Exiles i tak jak na vent podczas raidow wszyscy gadaja.

Btw LightMyFire. Ten set do kupienia jest chyba pvp i to jeszcze chujowy.

This post was edited by vyyj on Nov 16 2011 03:12pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1404142434477Next
Add Reply New Topic New Poll