d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev1404142434460Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
May 10 2012 10:50am
Rozszerzona trudna byla czy ujdzie ?
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 10 2012 11:15am
Quote (JarooJas @ May 10 2012 06:50pm)
Rozszerzona trudna byla czy ujdzie ?


ludzie strasznie narzekaja, ze trudna, ale wg mnie 70-80% to lekkim chujem. Tzn zalezy, czy mi zalicza ta dluga rozprawke, bo zapomnialem zaznaczyc, ktory temat. Ale mysle, ze nie beda robic problemu i normalnie spunktuja
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
May 10 2012 11:18am
Quote (Stiffus @ 10 May 2012 19:15)
ludzie strasznie narzekaja, ze trudna, ale wg mnie 70-80% to lekkim chujem. Tzn zalezy, czy mi zalicza ta dluga rozprawke, bo zapomnialem zaznaczyc, ktory temat. Ale mysle, ze nie beda robic problemu i normalnie spunktuja


z czego ta matura ?
Member
Posts: 3,124
Joined: Aug 23 2011
Gold: 389.98
May 10 2012 11:21am
Quote (elkabel @ May 10 2012 07:18pm)
z czego ta matura ?


ang rozszerzony
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
May 10 2012 11:23am
Quote (Stiffus @ 10 May 2012 19:21)
ang rozszerzony


e to ładnie pocisnąłeś jak 80 %
ja 60 mialem z rozszerz x)
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 10 2012 11:27am
Quote (Stiffus @ May 10 2012 05:15pm)
ludzie strasznie narzekaja, ze trudna, ale wg mnie 70-80% to lekkim chujem. Tzn zalezy, czy mi zalicza ta dluga rozprawke, bo zapomnialem zaznaczyc, ktory temat. Ale mysle, ze nie beda robic problemu i normalnie spunktuja


też nie zaznaczyłem w tamtym roku i normalnie policzyli.
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 10 2012 11:38am
Quote (xxxRedxxx @ May 10 2012 07:27pm)
też nie zaznaczyłem w tamtym roku i normalnie policzyli.


Też tak miałem, rok temu 96%, ale wogole się nie uczyłem, poszłem i improwizowałem.Dzisiaj byłem poprawiać, liczę na 98%, chociaż też improwizowałem..
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 10 2012 11:42am
Quote (Rafalek @ May 10 2012 05:38pm)
Też tak miałem, rok temu 96%, ale wogole się nie uczyłem, poszłem i improwizowałem.Dzisiaj byłem poprawiać, liczę na 98%, chociaż też improwizowałem..


to na chuj poprawiasz jak miałes 96? : D
Member
Posts: 4,702
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
May 10 2012 11:45am
Quote (xxxRedxxx @ 10 May 2012 19:42)
to na chuj poprawiasz jak miałes 96? : D


96 to rocznik gimbusow
Member
Posts: 11,282
Joined: Nov 14 2009
Gold: 15.50
May 10 2012 11:46am
tez pisalem rozszerzenie ale kurwa po chuju wg byla trudna ;D
nie no ogolnie myslalem ze bedzie latwiejsza (patrzac na probe), bylo jakies zjebane slownictwo w ogole jakos nie ogarnalem
jedynie rozprawka pewnie mi podniesie wynik :P
Go Back To Polska Topic List
Prev1404142434460Next
Add Reply New Topic New Poll