Quote (Stiffus @ May 10 2012 05:15pm)
ludzie strasznie narzekaja, ze trudna, ale wg mnie 70-80% to lekkim chujem. Tzn zalezy, czy mi zalicza ta dluga rozprawke, bo zapomnialem zaznaczyc, ktory temat. Ale mysle, ze nie beda robic problemu i normalnie spunktuja
też nie zaznaczyłem w tamtym roku i normalnie policzyli.