d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1404142434486Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,413
Joined: Jul 11 2011
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 15 2011 03:18am
Quote (Bumshakalaka @ Oct 15 2011 11:09am)
nie wiem czy ktos chce ale zapraszam do zabawy... milionerami nie zostaniecie ale nie o to chodzi w bukmacherce bo ten kto chce byc milionerem przejebie i tyle ;) otoz biore 100zl i stawiam rzeczy ~1.30 kurs... jezeli wchodzi calosc klade na inne prawdopodobne zdarzenie... oczywko granie na pewniakow nie ma sensu w tej zabawie wiec gram na rozne rzeczy a na dzisiaj polecam:

Liverpool-United over 1.5 po kursie 1.30 buk: expekt

zaczynalem tak od 5zl teraz juz poszedlem dalej a skutecznosc moja to ~96%. jak dojdziemy do powiedzmy 200-250 znow cofamy sie do 100 co by w razie czego za duzo nie stracic.


pozdrawiam powodzenia :)


doszedlem z 20zl do 400 i przegralem
nie bawie sie juz tak
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Oct 15 2011 03:51am
Quote (nietopesz @ Oct 15 2011 09:18am)
doszedlem z 20zl do 400 i przegralem
nie bawie sie juz tak


grasz od 20 do 100 cofasz sie do 20 i dopiero pozniej zwiekszasz stawke ;) srednio co 100% zysku cofam sie
Member
Posts: 1,413
Joined: Jul 11 2011
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 15 2011 04:28am
Quote (Bumshakalaka @ Oct 15 2011 11:51am)
grasz od 20 do 100 cofasz sie do 20 i dopiero pozniej zwiekszasz stawke ;) srednio co 100% zysku cofam sie


no wiem, ale ja jestem w goracej wodzie kapany
75% moich przegranych jest przez moja glupote
np. "troszke" wypilem z kumplami i postanowilem cos obstawic, mialem wpisac 1 a wpisalo mi sie 2 i 200zl odplynelo :D
chec szybkiego odegrania sie tez kilka razy mnie zruinowala ; d
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Oct 15 2011 04:43am
Quote (nietopesz @ Oct 15 2011 10:28am)
no wiem, ale ja jestem w goracej wodzie kapany
75% moich przegranych jest przez moja glupote
np. "troszke" wypilem z kumplami i postanowilem cos obstawic, mialem wpisac 1 a wpisalo mi sie 2 i 200zl odplynelo  :D
chec szybkiego odegrania sie tez kilka razy mnie zruinowala ; d


po wtopieniu kafla przeszla mi chec szybkiego zarabiania i odrabiania ; D teraz jak zaczynam wdupcac to na 2 tygodnie odstawiam buka ;)

kurs 1.3 wyglada smiesznie obstawiajac 5zl ale jak stawiasz np 50 to juz zaczyna sie dostrzegac sens :D

a taki mecz jak United-Liverpool idealny jest na over 1.5. ofc mozna sie pokusic o over 2.5 ale jak mowilem nie chodzi o to zeby zostac bogaczem tylko dorobic ;)
Member
Posts: 1,413
Joined: Jul 11 2011
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 15 2011 07:33am
postawilem na united :mellow:
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Oct 15 2011 07:40am
Quote (nietopesz @ Oct 15 2011 01:33pm)
postawilem na united  :mellow:


ja tam dalem over 1.5 a teraz rzucilem bayern over 1.5 i w 7 minucie kupon blyskawica wszedl ; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 1,413
Joined: Jul 11 2011
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 15 2011 07:45am
Quote (Bumshakalaka @ Oct 15 2011 03:40pm)
ja tam dalem over 1.5 a teraz rzucilem bayern over 1.5 i w 7 minucie kupon blyskawica wszedl ; DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


teraz sprobuje sie odgryzc na hokeju :<
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Oct 15 2011 07:47am
Quote (nietopesz @ Oct 15 2011 01:45pm)
teraz sprobuje sie odgryzc na hokeju :<


odgryzanie nie ma prawa bytu :angry:
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 16 2011 02:11pm
wczoraj schalke udupilo mi kupon - płacze rzeke :(
Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Oct 16 2011 02:15pm
Quote (El_Mariaci @ Oct 16 2011 10:11pm)
wczoraj schalke udupilo mi kupon - płacze rzeke :(


obstawilem over 2.5 i mi weszlo ;P
a dzisiaj mi Levante nie wszedl bo obstawilem under 2.5 :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev1404142434486Next
Add Reply New Topic New Poll