Quote (nietopesz @ Oct 15 2011 10:28am)
no wiem, ale ja jestem w goracej wodzie kapany
75% moich przegranych jest przez moja glupote
np. "troszke" wypilem z kumplami i postanowilem cos obstawic, mialem wpisac 1 a wpisalo mi sie 2 i 200zl odplynelo
chec szybkiego odegrania sie tez kilka razy mnie zruinowala ; d
po wtopieniu kafla przeszla mi chec szybkiego zarabiania i odrabiania ; D teraz jak zaczynam wdupcac to na 2 tygodnie odstawiam buka
kurs 1.3 wyglada smiesznie obstawiajac 5zl ale jak stawiasz np 50 to juz zaczyna sie dostrzegac sens
a taki mecz jak United-Liverpool idealny jest na over 1.5. ofc mozna sie pokusic o over 2.5 ale jak mowilem nie chodzi o to zeby zostac bogaczem tylko dorobic
