d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev14041424344672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 395
Joined: Jan 25 2007
Gold: 514.50
Dec 24 2011 09:42am
na playdota.com piszesz posta w odpowiednim temacie (beta key lottery) i codziennie losują tam chyba koło 100 kluczy.

Dodatkowo możesz wypełnić ankietę Valve i czekać, a może Cię wybiorą. Co do ankiety to wpisz w google: "valve dota 2 survey" i powinieneś znaleźć jakiś tutorial.
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Dec 24 2011 09:43am
Quote (Tompior2 @ Dec 24 2011 05:42pm)
na playdota.com piszesz posta w odpowiednim temacie (beta key lottery) i codziennie losują tam chyba koło 100 kluczy.

Dodatkowo możesz wypełnić ankietę Valve i czekać, a może Cię wybiorą. Co do ankiety to wpisz w google: "valve dota 2 survey" i powinieneś znaleźć jakiś tutorial.


prawda jest taka ze ta ankieta jest loteria jak chuj, Playerone mial wpisane staty jak normalny dobry gracz, ja zrobilem sobie jajca i wpisalem 1k golda w 50 minutowej grze shadowfiendem itp i oczywiscie ja dostalem ;d

na playdota trzeba miec acc z przed topu o loterii
Member
Posts: 395
Joined: Jan 25 2007
Gold: 514.50
Dec 24 2011 09:45am
@playdota: aha :P Tak w ogóle byłem pierwszym Polakiem, który dostał klucz z loterii playdota (wtedy losowano ~5 dziennie - SZPAN!)
@ankieta: lepsze to niż nic. Niech sobie wpisze tak jak ty, a może szczęście się do niego uśmiechnie :D
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Dec 24 2011 09:46am
Quote (Tompior2 @ Dec 24 2011 05:45pm)
@playdota: aha :P Tak w ogóle byłem pierwszym Polakiem, który dostał klucz z loterii playdota (wtedy losowano ~5 dziennie - SZPAN!)
@ankieta: lepsze to niż nic. Niech sobie wpisze tak jak ty, a może szczęście się do niego uśmiechnie :D


na poczatku nie losowali 2 dziennie ;d?
Member
Posts: 395
Joined: Jan 25 2007
Gold: 514.50
Dec 24 2011 09:49am
Quote (Latwiak @ 24 Dec 2011 17:46)
na poczatku nie losowali 2 dziennie ;d?

2,3,5,8,13, itp. itd.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 24 2011 10:00am
a ja dalej na playdota nie dostałem a mam kontoooooo juz ze dwa lata :D
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 24 2011 11:13am
nowy patch w warcrafcie 3 wyszedł dziś z nowa mapą ?
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Dec 24 2011 11:17am
z tego co blizzard mowi to tak
Member
Posts: 395
Joined: Jan 25 2007
Gold: 514.50
Dec 24 2011 12:10pm
Dobrze, że po formacie nie chciało mi się instalować gareny i wc3 : P
A w ogóle nowi hero - z tego co ludzie piszą - trochę overpowered.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 24 2011 03:10pm
Quote (Latwiak @ 24 Dec 2011 16:41)
od uzytkownika PlayerOne ktory jest na wakacjach



oczywiscie wszystkie warny ida do mnie wiadomo


Prosze o cytat, gdzie napisalem, ze dota 2 sciagnela cos z hona. Widze, ze niektore dotardy nawet nie potrafia czytac, ale smieszy mnie jak rejdzuja na wszelka krytyke skierowana w ich ulubiona gierge i bozka icefroga :D
Tak jak juz mowilem - niech kazdy gra w to co lubi i nikt nie musi sie ograniczac do jednego tytulu. Ja bede z checia pogrywal w trzy gry i czekam na dote od blizzarda.
Go Back To Polska Topic List
Prev14041424344672Next
Add Reply New Topic New Poll