zamowilem sobie wlasnie pokrowiec na fona

daje zdjecia jakiegos typa z innego forum, bo te ze sklepu sa chujowe
https://lh4.googleusercontent.com/-I2Y679GWqOc/TjO-CVlhMjI/AAAAAAAAAxQ/RrUWaLcRGww/s800/2011-07-30+10.16.46.jpg
https://lh4.googleusercontent.com/-rGkm3_aB-J4/TjO-Md1M2qI/AAAAAAAAAxc/B9azNuSuMU0/s800/2011-07-30+10.17.06.jpg
https://lh4.googleusercontent.com/-IkUnNIuFvJM/TjPBPQn_QsI/AAAAAAAAAyI/t95-lljo8Ck/s800/2011-07-30+10.30.30.jpg
takie cus, tylko ze na 3gs