d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev14041424344720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Oct 17 2010 01:44pm
Quote (RoGh @ 17 Oct 2010 21:34)
podaj staty jednego i drugiego to ci powiem co lepsze


mieczyk 21~27 avg 24 6 luck

a piłka ma 9-31 avg 20 i 9 stats, ale teraz widze ze pilka lepsza , chociaz minimalne obrazenia duzo mniejsze od miecza
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Oct 17 2010 01:45pm
Quote (MaD_SHaDow @ Oct 17 2010 08:44pm)
mieczyk 21~27 avg 24 6 luck

a piłka ma 9-31 avg 20 i 9 stats, ale teraz widze ze pilka lepsza , chociaz minimalne obrazenia duzo mniejsze od miecza


oczywko piła lepsza w chuj.
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 17 2010 01:49pm
Zolnierze JSP TEAM - dzisiaj o 22.13 atakujemy gildie NEMEZIS, zgloscie sie do ataku i mozecie isc spac ;p

mielismy ich zostawic w spokoju ale zaatakowali nas ich przelozeni - wymiatacze666, wiec zeby nie spasc za duzo w ranku zaatakujemy mlodych adeptow :D

This post was edited by RoGh on Oct 17 2010 02:10pm
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold: 7.00
Oct 17 2010 02:09pm
Quote (RoGh @ Oct 17 2010 07:49pm)
Zolnierze JSP TEAM - dzisiaj o 22.13 atakujemy gildie NEMEZIS, zgloscie sie do ataku i mozecie isc spac ;p

mielismy ich zostawic w spokoju ale zaatakowali nas ich przelozeni - wymiatacze666, wiec zeby nie spac za duzo w ranku zaatakujemy mlodych adeptow :D


dobrze,że zobaczyłem posta bo miałem już wyłączyć komputer;p
Member
Posts: 1,100
Joined: Nov 22 2009
Gold: 0.03
Warn: 100%
Oct 17 2010 11:57pm
przegralismy z wymiataczami666, z 7 osob im zostalo
Rogh jak zwykle z 4 zownil :)
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Oct 18 2010 12:02am
Nie grałem tydzień i zauważyłem, że gildia d2jsp nie rozwija się. :(
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 18 2010 12:05am
Quote (dirty11 @ 18 Oct 2010 07:57)
przegralismy z wymiataczami666, z 7 osob im zostalo
Rogh jak zwykle z 4 zownil :)


Tym razem z 5 padlo, odbilem sobie za ostatnia wojne ;p
Member
Posts: 1,100
Joined: Nov 22 2009
Gold: 0.03
Warn: 100%
Oct 18 2010 12:36am
Nemesis pokonane
Sala chwały -> gildie -> JSP TEAM -> 6 miejsce :)
Member
Posts: 17,884
Joined: Mar 18 2007
Gold: 22,300.00
Oct 18 2010 01:27am
znow nas wymiatacze666 atakuja :D

ciekawie jest w tym top10 przynajmniej nam sie nie nudzi :D

Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Oct 18 2010 03:29am
Quote (Nowgoinsane @ Oct 18 2010 07:27am)
znow nas wymiatacze666 atakuja :D

ciekawie jest w tym top10 przynajmniej nam sie nie nudzi :D


chlopaki chyba maja kompleksy ; (
Go Back To Polska Topic List
Prev14041424344720Next
Add Reply New Topic New Poll