d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev14041424344125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Sep 3 2010 03:01pm
Quote (crunk_mp @ Sep 3 2010 10:50am)
Jak będziesz miał takie podejście... :huh:


no i miałem racje :D
nie zdałem :)
drugi egzamin za 6 dni :)
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Sep 3 2010 04:06pm
Quote (Milkesso @ 3 Sep 2010 23:01)
no i miałem racje :D
nie zdałem :)
drugi egzamin za 6 dni :)


To powodzenia następnym razem, pamietaj że po 3 porażkach trzeba dokupic kilka godzin jazdy.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Sep 3 2010 04:06pm
Quote (crunk_mp @ 4 Sep 2010 00:06)
To powodzenia następnym razem, pamietaj że po 3 porażkach trzeba dokupic kilka godzin jazdy.


hue hue wyrobilem sie ^^,
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Sep 3 2010 04:07pm
Quote (lszcz @ 4 Sep 2010 00:06)
hue hue wyrobilem sie ^^,


Zdales za 3 ;D ?
Member
Posts: 9,922
Joined: Mar 28 2008
Gold: 3,726.10
Sep 3 2010 04:56pm
W czwartek idę na kurs..

Oby za 1 razem się udało :D
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Sep 3 2010 04:59pm
Quote (SaintX @ Sep 3 2010 10:56pm)
W czwartek idę na kurs..

Oby za 1 razem się udało :D


gl hf ><
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Sep 4 2010 03:50am
Quote (SaintX @ Sep 4 2010 12:56am)
W czwartek idę na kurs..

Oby za 1 razem się udało :D


na kurs, czy egzamin? :D
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 4 2010 03:53am
Quote (zBOAz @ 3 Sep 2010 22:21)
Weź poprawkę na to, że ludzie na d2jsp maja tendencje do pisania bajek , albo co najmniej do ubarwiania ich historyjek.


o mnie pewny uzytkowniku mowisz?
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Sep 4 2010 04:35am
Quote (crunk_mp @ Sep 4 2010 12:06am)
To powodzenia następnym razem, pamietaj że po 3 porażkach trzeba dokupic kilka godzin jazdy.


wiem wiem, mam nadzieję że teraz zdam albo ewentualnie za 3-cim razem :P
Member
Posts: 2,396
Joined: Oct 16 2005
Gold: 0.00
Sep 4 2010 04:37am
Quote (kabzel @ Sep 3 2010 06:34am)
wymuszenie na pieszych :angry:
coraz bardziej mnie to wkurwia

btw jak wyjechalem z bramy wordu na miasto to oberwaine chmury bylo i praktycznie lini na drodze nie widzialem
nie mam szczescia do pogody :(


Spoko z tymi pieszymi. Ja wczoraj miałem pierwszą jazdę od odebrania prawka i prawie pieszego potrąciłem ;'+)
Go Back To Polska Topic List
Prev14041424344125Next
Add Reply New Topic New Poll