☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev
1
40
41
42
43
44
125
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 33475
Replies: 1249
Track Topic
Paavo
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold
:
15.00
#411
Sep 3 2010 03:01pm
Quote (crunk_mp @ Sep 3 2010 10:50am)
Jak będziesz miał takie podejście...
no i miałem racje
nie zdałem
drugi egzamin za 6 dni
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#412
Sep 3 2010 04:06pm
Quote (Milkesso @ 3 Sep 2010 23:01)
no i miałem racje
nie zdałem
drugi egzamin za 6 dni
To powodzenia następnym razem, pamietaj że po 3 porażkach trzeba dokupic kilka godzin jazdy.
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#413
Sep 3 2010 04:06pm
Quote (crunk_mp @ 4 Sep 2010 00:06)
To powodzenia następnym razem, pamietaj że po 3 porażkach trzeba dokupic kilka godzin jazdy.
hue hue wyrobilem sie ^^,
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#414
Sep 3 2010 04:07pm
Quote (lszcz @ 4 Sep 2010 00:06)
hue hue wyrobilem sie ^^,
Zdales za 3 ;D ?
SaintX
Member
Posts: 9,922
Joined: Mar 28 2008
Gold
:
3,726.10
#415
Sep 3 2010 04:56pm
W czwartek idę na kurs..
Oby za 1 razem się udało
kacperq
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold
:
190.00
#416
Sep 3 2010 04:59pm
Quote (SaintX @ Sep 3 2010 10:56pm)
W czwartek idę na kurs..
Oby za 1 razem się udało
gl hf ><
Pokor
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
76,620.70
#417
Sep 4 2010 03:50am
Quote (SaintX @ Sep 4 2010 12:56am)
W czwartek idę na kurs..
Oby za 1 razem się udało
na kurs, czy egzamin?
kabzel
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold
:
1.00
#418
Sep 4 2010 03:53am
Quote (zBOAz @ 3 Sep 2010 22:21)
Weź poprawkę na to, że ludzie na d2jsp maja tendencje do pisania bajek , albo co najmniej do ubarwiania ich historyjek.
o mnie pewny uzytkowniku mowisz?
Paavo
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold
:
15.00
#419
Sep 4 2010 04:35am
Quote (crunk_mp @ Sep 4 2010 12:06am)
To powodzenia następnym razem, pamietaj że po 3 porażkach trzeba dokupic kilka godzin jazdy.
wiem wiem, mam nadzieję że teraz zdam albo ewentualnie za 3-cim razem
ZipernK
Member
Posts: 2,396
Joined: Oct 16 2005
Gold
:
0.00
#420
Sep 4 2010 04:37am
Quote (kabzel @ Sep 3 2010 06:34am)
wymuszenie na pieszych
coraz bardziej mnie to wkurwia
btw jak wyjechalem z bramy wordu na miasto to oberwaine chmury bylo i praktycznie lini na drodze nie widzialem
nie mam szczescia do pogody
Spoko z tymi pieszymi. Ja wczoraj miałem pierwszą jazdę od odebrania prawka i prawie pieszego potrąciłem ;'+)
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
40
41
42
43
44
125
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact