d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev140414243441019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Jan 19 2011 04:16am
Quote (pezet44 @ 19 Jan 2011 10:10)
tańsze? czemu tak uważasz?
95% części w golfie i A3 to identyczne części, różnica jest taka, że golf gorzej poskładany.


Zawiecha w audi jest calkiem inna (w przypadku a3 z 2000 to wielowahacze), w audi tez jest duzo innych patentow, ktore w vw nie ma albo trafiaja do niego po latach.95% to lekka przesada. Mialem audi i do tanich utrzymanie tego samochodu nie nalezalo, chociaz to tez w duzym stopniu zalezy czy kupujesz w serwisie, ze szrotu czy z podroby.
Komfort komfortem ale ostatnio sam preferuje samochody mlodsze, z mniejszym przebiegiem, w lepszym z stanie i z lepszym wyposazeniem niz jakis samochod marki premium wypierdziany przez niemca.

This post was edited by Yoshimitsu1_MoS on Jan 19 2011 04:17am
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 19 2011 04:17am
Quote (CrazyHunter @ 19 Jan 2011 11:12)
zgodzam się z tobą :)



tanio raczej nie będzie za tak dużego dostawczaka



diesel 131km


130tki jeszcze były bez pompowtrysków? czy już na?

Quote (AlCapoone @ 19 Jan 2011 11:14)
hehe:D z dieslami 1,9 tdi jest baaardzo ciężko. praktycznie każdy był bity, a licznik był cofany


Nie zgodze się, to absurd oczywko : DDDDD
jak możesz twierdzić, że praktycznie każdy samochód z 1,9 TDI był bity : DDDDDDDDDDDDDD
ja mam A4 Avant 99' 1,9 TDI 110 km klimatronik, etc z przebiegiem 152K I zasmucę Cię nie był niestety cofany ani bity cuz z książką serwisową + sprawdzone po numerze VIN

Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 19 Jan 2011 11:16)
Zawiecha w audi jest calkiem inna (w przypadku a3 z 2000 to wielowahacze), w audi tez jest duzo innych patentow, ktore w vw nie ma albo trafiaja do niego po latach.95% to lekka przesada. Mialem audi i do tanich utrzymanie tego samochodu nie nalezalo, chociaz to tez w duzym stopniu zalezy czy kupujesz w serwisie, ze szrotu czy z podroby.
Komfort komfortem ale ostatnio sam preferuje samochody mlodsze, z mniejszym przebiegiem, w lepszym z stanie i z lepszym wyposazeniem niz jakis samochod marki premium wypierdziany przez niemca.


odpowiedź na Twojego posta chyba jest zawarta powyżej. : )
Ja myślę, że jak się znajdzie pewniaka, to nie ma chuja we wsi, samochód będzie Ci służył i koniec.
gorzej z takimi którzy są napaleni, kupują samochody na szybko i po 3 miesiącach płacz, że kupił hebla ;]

This post was edited by pezet44 on Jan 19 2011 04:20am
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Jan 19 2011 04:18am
Quote (AlCapoone @ Jan 19 2011 10:14am)
hehe:D z dieslami 1,9 tdi jest baaardzo ciężko. praktycznie każdy był bity, a licznik był cofany


akurat trafiłem cudeńko-za 18k + opłaty, wymieniony był przedni zderzak+reflektor+prawe nadkole. Chłodnica, maglownice itp całe, a na wszystko dostałem wystawione papierki od blacharzy i rzeczoznawcy, a przebieg jaki? 148888gdzieś miał jak go wciągnełem. Niewiarygodne ale prawdziwe:D Opony miał seryjne (troszke łyse już) więc bardzo prawdopodobny przebieg + zero zniszczeń w środku (przetarć itp). Więc go wciągnęłem ;>

This post was edited by CrazyHunter on Jan 19 2011 04:19am
Member
Posts: 852
Joined: Nov 2 2010
Gold: 0.00
Jan 19 2011 04:20am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Jan 19 2011 11:10am)
Heh wlasnie podobny problem mial znajomy, tyle ze jemu cos tam z elektroniki sie zalalo i samochodu w ogole odpalic nie mogl. W ogole w tych francuzach takie cuda niewidy robia jesli chodzi o elektroniki, potem to wszystko sie jebie i mozna odniesc wrazenie, ze robia cos o czym nie maja pojecia.

Szukam dostawczaka, na ktorego zapakuje 4 motory. Z tego co widzialem, na craftera da rade tyle zapakowac ale tp drogi interes. Potrzebuje czegos tanszego. Nie chce tez jakiegos cudaka pietrowego z winda bo to tez drogie rzeczy. Co polecacie ?


Myśmy wieźli moto na lawecie ze specjalnymi stelażami, 2 x'y i plastika pod plandekami. 150zł za lawetę na cały dzień + 300zł za paliwo do auta, które ją ciągnęło. Tylko, że to było latem i nie było problemów z pogodą jak teraz.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Jan 19 2011 04:21am
Quote (pezet44 @ 19 Jan 2011 11:04)

ja wiem z doświadczenia, często siedzę na warsztacie, dużo franzuzów wpada z pierdołami i to chronicznie.
wile znajomych narzeka na nie, słyszę tylko nigdy więcej francuza" to nie idzie się uporać z turbiną, to instalacja wariuje i ni chuja żeby ją ogarnąć, jeszcze gdzie indziej wtryskiwacze wymieniane regularnie ;]


Nie może być tak źle, skoro gość, który mi to auto sprzedaje kupił drugą lagunę, tym razem combi. Zajechałem do niego zobaczyć auto, patrzę stoi laguna, ale combi. Pytam czy to ta i gdzie tu bita była, a ten dopiero garaż otwiera heh. Combi sobie kupił od razu po stłuczce. Reszta praktycznie to samo.
Nie było z autem dużych problemów do tej pory, katowane też nie było bo koleś to pedant jeśli o auta chodzi.

Dopiero w czwartek będę mógł zabrać lagunę do poskładania :)

Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Jan 19 2011 04:22am
od 2001 roku w vw diesle na PD (pompowtryskach) a dokładniej weszły 115 116 131 i 150km-> one bankowo są na pd
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Jan 19 2011 04:23am
Quote (radi3k @ 19 Jan 2011 10:20)
Myśmy wieźli moto na lawecie ze specjalnymi stelażami, 2 x'y i plastika pod plandekami. 150zł za lawetę na cały dzień + 300zł za paliwo do auta, które ją ciągnęło. Tylko, że to było latem i nie było problemów z pogodą jak teraz.


No wlasnie o to chodzi ze jak bede mial busiora to moge jeszcze jakis pierdolkow zapakowac, a w lawete gdzie ja to spakuje ? Zreszta tak za bardzo to nie mam czym ciagnac tej lawety. Focus 1.8 TDDi albo Volvo V40 1,8 benz, oba bez haka.
Zreszta taki busior zawsze sie przyda.
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 19 2011 04:23am
Quote (CrazyHunter @ 19 Jan 2011 11:22)
od 2001 roku w vw diesle na PD (pompowtryskach) a dokładniej weszły 115 116 131 i 150km-> one bankowo są na pd


nigdy pompowtrysków!!! ;] Zwykły 1,9 Tdi tylko i wyłącznie!
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Jan 19 2011 04:24am
Quote (pezet44 @ Jan 19 2011 10:23am)
nigdy pompowtrysków!!! ;] Zwykły 1,9 Tdi tylko i wyłącznie!


huehue narazie u mnie jest wszystko dobrze (odpukać)
e@ myślałem nad zwykłym ale za mało mocy oferowali i analogicznie starsze vw ;>

This post was edited by CrazyHunter on Jan 19 2011 04:26am
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 19 2011 04:25am
Quote (CrazyHunter @ 19 Jan 2011 11:24)
huehue narazie u mnie jest wszystko dobrze (odpukać)


zobaczymy jak zatankujesz gdzieś na wsi, będzie pUacz, zgrzytanie zębów, i szukanie wsparcia finansowego u mamy :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev140414243441019Next
Add Reply New Topic New Poll