d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev14041424344495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,680
Joined: Sep 16 2005
Gold: 8,843.39
Jul 30 2010 08:29am
Quote (Niko90 @ 30 Jul 2010 16:27)
na jakich poziomach gracie kampanie? ja gram na trudnym i mam troche problemy ;d


przeszedlem na trudnym, oprocz ostatniej misji banal
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jul 30 2010 09:18am
ja przeszedlem na normalu, zeby asap zaczac grac 1v1 na multi :P so far 27 gier rozegranych 1v1 i po kilka teamowek.
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 30 2010 10:56am
Wszystkie rozgrywki typu 1v1 oraz TvT są na szybkości "faster"?
Banned
Posts: 140
Joined: Jun 19 2010
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jul 30 2010 10:58am
Czy kampania jest tylko terran? Czy innych ras też?
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jul 30 2010 11:13am
Quote (Last_Hope @ 30 Jul 2010 18:56)
Wszystkie rozgrywki typu 1v1 oraz TvT są na szybkości "faster"?


tak, na najwyzszej.

Quote (msdn @ 30 Jul 2010 18:58)
Czy kampania jest tylko terran? Czy innych ras też?


jest kilka misji protossem

This post was edited by fro5tbite on Jul 30 2010 11:14am
Member
Posts: 2,449
Joined: Nov 10 2009
Gold: 158.73
Warn: 20%
Jul 30 2010 12:55pm
Quote (fro5tbite @ Jul 30 2010 06:13pm)
tak, na najwyzszej.



jest kilka misji protossem


Jeszcze do nich nie doszedłem :<
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Jul 30 2010 12:58pm
a ja sie smuce bo dopiero jutro bd mial kompa (mam nadzieje) zorwalilem go jakims pseudo crackiem do psa ;/ no i dzis mam przerwe w grze ale juro nocka + pojutrze moje z moimi zergami :))
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 30 2010 01:11pm
wlasnie mnie koles wyzywal od "cziterow" lol ...
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jul 30 2010 01:15pm
Quote (zYwi3c @ 30 Jul 2010 20:11)
wlasnie mnie koles wyzywal od "cziterow" lol ...


pewnie wszedles mu do bazy mmm a kolo nie gral w bete ;F
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 30 2010 01:28pm
Quote (cOr @ 30 Jul 2010 21:15)
pewnie wszedles mu do bazy mmm a kolo nie gral w bete ;F


nom :< koles robil tylko reaperow lol
Go Back To Polska Topic List
Prev14041424344495Next
Add Reply New Topic New Poll