d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev140414243445001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 30 2010 06:57am
Quote (CoD_id @ 30 Aug 2010 14:50)
M8 czemu sie tak upierasz, ze by go nie przedluzyl? Imo gdyby Pep sie nie podjaral tak na Zlatana to Eto gralby tam do dzisiaj.


Oj raczej nie, to ze Etoo nie przedluzy kontraktu bylo wiadomo kilka miesiecy przed transferem, kiedys byl z nim wywiad, ze chcialby sprobowac "kiedys" swoich sil w innej lidze ... :<
Member
Posts: 989
Joined: Jan 25 2006
Gold: 0.00
Aug 30 2010 06:58am
Jak się podobał debiut trenerski jose mourinho ?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 30 2010 06:59am
Quote (Luc- @ 30 Aug 2010 14:58)
Jak się podobał debiut trenerski jose mourinho ?


Prosze Cie ... nawet najlepszy trener swiata nie zrobi z "niczego" najlepszej druzyny przez nieco ponad miesiac ...

Moge sie zalozyc ze jeszcze troche i Realowi nie bedzie rownych ( z wyjatkiem Barcy mam nadzieje :P )
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 30 2010 07:00am
Quote (CoD_id @ 30 Aug 2010 13:50)
M8 czemu sie tak upierasz, ze by go nie przedluzyl? Imo gdyby Pep sie nie podjaral tak na Zlatana to Eto gralby tam do dzisiaj.


Nieee, na to nie bylo szans, sledzilem w tamtym okresie wydarzenia na biezaco, oczywiste bylo, ze Eto'o chce zmienic srodowisko, jednym z glownym czynnikow byly oczywiscie relacje na linii Eto'o-Guardiola.
I dobrze sie stalo, tylko, zeby nie sciagali jeszcze tego Robinho, nie odpowiada mi on w Barcy.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 30 2010 07:07am
Quote (RoGh @ 30 Aug 2010 15:00)
Nieee, na to nie bylo szans, sledzilem w tamtym okresie wydarzenia na biezaco, oczywiste bylo, ze Eto'o chce zmienic srodowisko, jednym z glownym czynnikow byly oczywiscie relacje na linii Eto'o-Guardiola.
I dobrze sie stalo, tylko, zeby nie sciagali jeszcze tego Robinho, nie odpowiada mi on w Barcy.


Dzisiejszy news ktory mnie rozbawil :D ( ach Ci agenci ... )

Quote
Mino Raiola i Adriano Galliani po zakontraktowaniu Zlatana Ibrahimovicia, chcą sprowadzić do Mediolanu kolejnego zawodnika Barçy, Maxwella.

Jak donosi Sportitalia oraz Tuttomercato, AC Milan stara się o pozyskanie Maxwella. Włosi chcieli pozyskać Salvatore Bocchettiego, jednak ten wybrał kierunek wschodni, gdzie dołączył do grupowego rywala Barçy, Rubina Kazań. Brazylijczyk miałby być alternatywną dla Włocha i konkurencją dla Antoniniego.

Na transfer szczególnie nalega Mino Raiola, który nie ma dobrych stosunków z Barceloną, po tym jak tylnimi drzwiami Klub opuścił Zlatan Ibrahimović. Agent chciałby zabrać do Mediolanu drugiego swojego klienta, Maxwella i ostatecznie zakończyć współpracę z Barçą.

"Rynek jest otwarty dla wszystkich graczy, a Maxwell jest jednym z nich", tajemniczo skomentował Mino Raiola. Adriano Galliani również jest skory sprowadzić do Mediolanu lewego obrońcę Barcelony. Milan może okazać się największym wygranym ostatnich dni 'mercato', ponieważ kupił już Ibrę i jest bliski pozyskania Robinho. Gdyby dokooptować do tego Maxwella, finisz Milanu byłyby imponujący...


Jezeli JAKIMS CUDEM im sie to uda, to albo Pep w ogole nie mysli i zawezi kadre masakrycznie, albo Rossell niedlugo doczeka sie stryczka ;d

This post was edited by zYwi3c on Aug 30 2010 07:08am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 30 2010 07:42am
Quote (zYwi3c @ Aug 30 2010 02:07pm)
Dzisiejszy news ktory mnie rozbawil :D ( ach Ci agenci ... )



Jezeli JAKIMS CUDEM im sie to uda, to albo Pep w ogole nie mysli i zawezi kadre masakrycznie, albo Rossell niedlugo doczeka sie stryczka ;d
Milan podobno nie mial nic nie transfery, a jakos im sie udalo wyczarowac kase na Ibrahimovicia
nie ma szans ze kupia kogos jeszcze imo
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Aug 30 2010 07:55am
ciekawe jak w tym sezonie ulozy sie rywalizacja anglia-hiszpania w LM?
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 30 2010 10:58am
Quote (Pozer @ 30 Aug 2010 12:13)
te obliczenia opieraja sie tylko na tym ile barca zaoszczedzi jesli nie kupi nikogo w zastepstwo w ciagu 3 lat
pozatym jego obliczenia transferu Eto'o + kasa za Ibrahimovicia sa troche pomieszane
do tego kompletnie pominal wartosc Eto'o w stracie pomiedzy kupnem a sprzedaz Ibry


jak już mówiłem Hala Rossell

Quote (CoD_id @ 30 Aug 2010 12:50)
M8 czemu sie tak upierasz, ze by go nie przedluzyl? Imo gdyby Pep sie nie podjaral tak na Zlatana to Eto gralby tam do dzisiaj.


jak już ktoś napisał wcześniej, w jednym z wywiadów Eto'o powiedział, że chce spróbować sił w innej lidze + Guardiola już w pierwszym swoim sezonie na Camp Nou oznajmił, że nie ma zamiaru korzystać z usług 3 piłkarzy, jednym z nich był właśnie Samuel (wtedy nie było jeszcze mowy o żadnym Zlatanie)

Quote (RoGh @ 30 Aug 2010 13:00)
Nieee, na to nie bylo szans, sledzilem w tamtym okresie wydarzenia na biezaco, oczywiste bylo, ze Eto'o chce zmienic srodowisko, jednym z glownym czynnikow byly oczywiscie relacje na linii Eto'o-Guardiola.
I dobrze sie stalo, tylko, zeby nie sciagali jeszcze tego Robinho, nie odpowiada mi on w Barcy.


Guardiola jasno stwierdził iż nie widzi Robinho w swojej drużynie

Quote (zYwi3c @ 30 Aug 2010 13:07)
Dzisiejszy news ktory mnie rozbawil :D ( ach Ci agenci ... )
Jezeli JAKIMS CUDEM im sie to uda, to albo Pep w ogole nie mysli i zawezi kadre masakrycznie, albo Rossell niedlugo doczeka sie stryczka ;d


ten news to kompletna bzdura
nie ma się czym przejmować

Quote (rollen @ 30 Aug 2010 13:55)
ciekawe jak w tym sezonie ulozy sie rywalizacja anglia-hiszpania w LM?


Hiszpania > Anglia
jak zwykle

Quote (Pozer @ 30 Aug 2010 13:42)
Milan podobno nie mial nic nie transfery, a jakos im sie udalo wyczarowac kase na Ibrahimovicia
nie ma szans ze kupia kogos jeszcze imo


po raz kolejny Hala Rossell
nie wiem kto za nim glosował...

Link do prezentacji Mascherano
http://iraqgoals.net/barcatv.html

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 30 2010 11:09am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 31 2010 02:40am
C. Ronaldo jest chyba z plastiku zrobiony ... znowu kontuzja ktora go wyklucza na prawie miesiac ... Real nic nie pogra bez niego ;>
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 31 2010 03:42am
Quote (zYwi3c @ Aug 31 2010 09:40am)
C. Ronaldo jest chyba z plastiku zrobiony ... znowu kontuzja ktora go wyklucza na prawie miesiac ... Real nic nie pogra bez niego ;>
bo w Hiszpanii dziurawe boiska / brutalni obroncy / niesprzyjajaca boskiemu Crisowi atmosfera :d
jak gral w United to praktycznie nigdy nie byl kontuzjowany
Go Back To Polska Topic List
Prev140414243445001Next
Closed New Topic New Poll