☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev
1
40
41
42
43
44
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 48013
Replies: 2068
Track Topic
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#411
Aug 6 2010 01:11pm
pogralem trochw w mass effect 2 demo i musze powiediec ze fajna gierka gral ktos w 1 lub 2 ?
jak przejde te gry co teraz mam odst forza 3 pilka jajowta to cyba sobie 1 kupie pozniej 2 podobno mw22 ma byc gra roku
joy5593
Member
Posts: 2,102
Joined: May 29 2009
Gold
:
0.10
#412
Aug 6 2010 04:35pm
no a ja ze swojej strony zapraszam do gry w Cod 4
Gt : MEKEKE PL
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#413
Aug 6 2010 04:40pm
daj fg to zagram ^^
moze pograc ktoregos dni jak neta mi zrobi bo kable jebali ale do poniedzialku bede mial
joy5593
Member
Posts: 2,102
Joined: May 29 2009
Gold
:
0.10
#414
Aug 6 2010 04:42pm
masz Hs wogole ? :>
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#415
Aug 6 2010 04:43pm
mam ale pad mam zjebany i nie dziala
ostatnio sluchawki dzialaly a teraz nic
a grasz z jakas ekipa czy solo ?
This post was edited by Patryk1991 on Aug 6 2010 04:43pm
joy5593
Member
Posts: 2,102
Joined: May 29 2009
Gold
:
0.10
#416
Aug 6 2010 04:44pm
zalezy, ostatnio zakupilem adapter do Hs to gram z ekipa ale solo tez
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#417
Aug 6 2010 04:46pm
ok
ja masz mw2 to ja zawsze ekipe moge znalesc
a cod 4 tez bym kogos znalazl ale ciezko bedzie
dam Ci znac jak bede mial juz neta
narazie solo odst jade po achivmenty xD
joy5593
Member
Posts: 2,102
Joined: May 29 2009
Gold
:
0.10
#418
Aug 6 2010 04:48pm
gralem w ODST przeszedlem 15 min kampani a potem tylko beta Reach
a do Cod 4 to ja moge od siebie zalatwic 4-5 osob to na lajcie
fajnie by sie gralo S&D i cały Tim to sami z party
edit;
aktualnie mam tylko cod4
jak cos to i tak bym kupowal BC2
This post was edited by joy5593 on Aug 6 2010 04:49pm
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#419
Aug 6 2010 04:49pm
w cod 4 samym snd jechalem zawsze 1-2 miejsce ostatnio jakwrocilem do cod 4 to tak wyszkich jechalem xD
7 prestige chyba jestem czy 8 lvl 25 +-10
a mile high club achiv zrobiles
?
widze ze nie grasz dla achicow to pewnie nie zrobiles ^^
joy5593
Member
Posts: 2,102
Joined: May 29 2009
Gold
:
0.10
#420
Aug 6 2010 04:51pm
zobacz sobie na profilu, tylko kampanie przelazlem i potem odrazu na multi i tak cisne sobie
ja zrobilem 2 prestiz i jak narazie nie chce mi sie
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
40
41
42
43
44
207
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact