d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev14041424344207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 6 2010 01:11pm
pogralem trochw w mass effect 2 demo i musze powiediec ze fajna gierka gral ktos w 1 lub 2 ?
jak przejde te gry co teraz mam odst forza 3 pilka jajowta to cyba sobie 1 kupie pozniej 2 podobno mw22 ma byc gra roku
Member
Posts: 2,102
Joined: May 29 2009
Gold: 0.10
Aug 6 2010 04:35pm
no a ja ze swojej strony zapraszam do gry w Cod 4 :)
Gt : MEKEKE PL
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 6 2010 04:40pm
daj fg to zagram ^^
moze pograc ktoregos dni jak neta mi zrobi bo kable jebali ale do poniedzialku bede mial :)
Member
Posts: 2,102
Joined: May 29 2009
Gold: 0.10
Aug 6 2010 04:42pm
masz Hs wogole ? :>
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 6 2010 04:43pm
mam ale pad mam zjebany i nie dziala
ostatnio sluchawki dzialaly a teraz nic :cry:
a grasz z jakas ekipa czy solo ?

This post was edited by Patryk1991 on Aug 6 2010 04:43pm
Member
Posts: 2,102
Joined: May 29 2009
Gold: 0.10
Aug 6 2010 04:44pm
zalezy, ostatnio zakupilem adapter do Hs to gram z ekipa ale solo tez :(
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 6 2010 04:46pm
ok
ja masz mw2 to ja zawsze ekipe moge znalesc
a cod 4 tez bym kogos znalazl ale ciezko bedzie
dam Ci znac jak bede mial juz neta
narazie solo odst jade po achivmenty xD
Member
Posts: 2,102
Joined: May 29 2009
Gold: 0.10
Aug 6 2010 04:48pm
gralem w ODST przeszedlem 15 min kampani a potem tylko beta Reach :D
a do Cod 4 to ja moge od siebie zalatwic 4-5 osob to na lajcie :) fajnie by sie gralo S&D i cały Tim to sami z party :D
edit;
aktualnie mam tylko cod4 :D
jak cos to i tak bym kupowal BC2 :)

This post was edited by joy5593 on Aug 6 2010 04:49pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 6 2010 04:49pm
w cod 4 samym snd jechalem zawsze 1-2 miejsce ostatnio jakwrocilem do cod 4 to tak wyszkich jechalem xD

7 prestige chyba jestem czy 8 lvl 25 +-10 :)
a mile high club achiv zrobiles :D ?
widze ze nie grasz dla achicow to pewnie nie zrobiles ^^
Member
Posts: 2,102
Joined: May 29 2009
Gold: 0.10
Aug 6 2010 04:51pm
zobacz sobie na profilu, tylko kampanie przelazlem i potem odrazu na multi i tak cisne sobie :) ja zrobilem 2 prestiz i jak narazie nie chce mi sie :D
Go Back To Polska Topic List
Prev14041424344207Next
Add Reply New Topic New Poll