d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ubrania - Temat Oficjalny > B)
Prev14041424344594Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Jun 23 2010 01:30pm
Quote (Jagiell @ Jun 23 2010 07:27pm)
Pytanie. Jak zawiązać śledzik. Z reguły nie robię tego sam ;D proszę o pomoc. ;)


polwinsdor albo four-in-hand
http://www.krawatek.pl/wiazanie-krawata/sposoby/index.php
e: panowie iso trampek n help :C

This post was edited by Madrista on Jun 23 2010 01:31pm
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Jun 23 2010 01:37pm
Quote (Madrista @ 23 Jun 2010 21:30)
polwinsdor albo four-in-hand
http://www.krawatek.pl/wiazanie-krawata/sposoby/index.php
e: panowie iso trampek n help :C


Ile chcesz przeznaczyc pieniedzy?

btw. sledzia sie najczesciej wiaze w 'Kenta' lub 'czworke' wlasnie.

This post was edited by herclis on Jun 23 2010 01:39pm
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 23 2010 01:44pm
Quote (herclis @ Jun 23 2010 07:37pm)
Ile chcesz przeznaczyc pieniedzy?

btw. sledzia sie najczesciej wiaze w 'Kenta' lub 'czworke' wlasnie.


Dziękuję ;) może dam radę.
A jak trampki to oczywiście Converse, tylko to trochę kosztuje, zresztą każdy to wie.


/e Coś nie idzie ten krawat ;D

This post was edited by Jagiell on Jun 23 2010 02:04pm
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 23 2010 02:09pm
Wiążę go wiążę i nie chce się ściągnąć, kurdę :/

/E Ściągnąć czyli nie chce mi się zacisnąć do góry. Żeby nie było, że nie mogę go zdjąć.

This post was edited by Jagiell on Jun 23 2010 02:10pm
Member
Posts: 7,420
Joined: Aug 28 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 23 2010 02:10pm
Stoprocent ; >
Member
Posts: 5,333
Joined: Jul 2 2007
Gold: 2.50
Jun 23 2010 03:27pm
No wreszcie nauczyłem się wiązać ;) więc dzięki za pomóc w problemie. Skorzystałem trochę z materiałów yt :)

This post was edited by Jagiell on Jun 23 2010 03:27pm
Member
Posts: 3,728
Joined: Jul 16 2007
Gold: 4,352.00
Jun 24 2010 01:14am
a gdzie sie ubieracie mozna kupic fajne ciuchy?
Member
Posts: 20,609
Joined: Oct 1 2007
Gold: 0.00
Jun 24 2010 01:33am
Quote (klepy @ Jun 24 2010 07:14am)
a gdzie sie ubieracie mozna kupic fajne ciuchy?


t.k. maxx
taki "super lumpek"
rzeczy czasami z wadami / stare kolekcje etc w fajnej cenie.
Banned
Posts: 9,509
Joined: Jan 6 2008
Gold: 93.00
Warn: 70%
Jun 24 2010 03:41am
Quote (klepy @ Jun 24 2010 07:14am)
a gdzie sie ubieracie mozna kupic fajne ciuchy?


h&m/zara/reserved/allegro/clothes of london ;'o
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
Jun 24 2010 03:42am
Quote (saszas @ 24 Jun 2010 09:33)
t.k. maxx
taki "super lumpek"
rzeczy czasami z wadami / stare kolekcje etc w fajnej cenie.


slyszalem ze mozna tam fajne rzeczy kupic ale niestety najblizszy jest w zabrzu :S wiec daleko ..
Go Back To Polska Topic List
Prev14041424344594Next
Add Reply New Topic New Poll