Quote (herclis @ Jun 23 2010 07:37pm)
Ile chcesz przeznaczyc pieniedzy?
btw. sledzia sie najczesciej wiaze w 'Kenta' lub 'czworke' wlasnie.
Dziękuję

może dam radę.
A jak trampki to oczywiście Converse, tylko to trochę kosztuje, zresztą każdy to wie.
/e Coś nie idzie ten krawat ;D
This post was edited by Jagiell on Jun 23 2010 02:04pm