Quote (KRULIK @ 18 Apr 2012 21:42)
A teraz wszystko zwalają na tę jedną sytuację, gdzie odgwizdali po bloku, dobre... Bądź co bądź wcale jeszcze nie powiedziane, że Skra się nie podniesie, ale wolałbym, żeby już tak zostało jak jest. Jastrzębskiego nie widziałem, bo chyba w tym samym czasie grają (?)
jastrzebskiego tez nie widzialem ale postawic chcialem;p
a co do skry to ogladalem wczoraj i dzis odjebali niemilosiernie
wczoraj podczas 1 seta na skre byl kurs 1.25 a na resovie 4.xx a po pierwszym secie jeszcze mniejszy i nagle wyrownanie po ostrej walce a pozniej to wlazly oddawaj kase chuju!! ;d