d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > __ Siatkówka > Temt Oficjalny
Prev1404142434475Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Apr 17 2012 01:53pm
Quote (KRULIK @ 17 Apr 2012 21:41)
1:0 dla Resovii, widział ktoś? Jak wrażenia i prognozy na dalsze spotkania?


ja ogladalem jeszcze zaklad postawilem a nawet kurwa 3 zaklady;p nie wiem co sie stalo ze skra po 2 secie ale odjebali ladnie
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Apr 17 2012 02:07pm
Byłem na pierwszym półfinale zaksa vs resovia xd
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Apr 17 2012 02:08pm
Quote (Cannabisek @ 17 Apr 2012 20:53)
ja ogladalem jeszcze zaklad postawilem a nawet kurwa 3 zaklady;p nie wiem co sie stalo ze skra po 2 secie ale odjebali ladnie


Wiedzieli, że postawiłeś i cię ojebali. Po prostu, Asseco zniszczyło ich zagrywką.
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Apr 18 2012 01:33pm
Kolejne zwycięstwo Asseco Resovii, które wzbogaciło mnie o okrągłe 100 zł :D
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Apr 18 2012 01:38pm
Quote (KRULIK @ 18 Apr 2012 21:33)
Kolejne zwycięstwo Asseco Resovii, które wzbogaciło mnie o okrągłe 100 zł :D


skra znowu rozjechana resovia pokazala klase ja to chcialem na jastrzebie stawiac ale dobrze ze nie postawilem ;d
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Apr 18 2012 01:42pm
Quote (Cannabisek @ 18 Apr 2012 20:38)
skra znowu rozjechana resovia pokazala klase ja to chcialem na jastrzebie stawiac ale dobrze ze nie postawilem ;d


A teraz wszystko zwalają na tę jedną sytuację, gdzie odgwizdali po bloku, dobre... Bądź co bądź wcale jeszcze nie powiedziane, że Skra się nie podniesie, ale wolałbym, żeby już tak zostało jak jest. Jastrzębskiego nie widziałem, bo chyba w tym samym czasie grają (?)
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Apr 18 2012 02:10pm
Quote (KRULIK @ 18 Apr 2012 21:42)
A teraz wszystko zwalają na tę jedną sytuację, gdzie odgwizdali po bloku, dobre... Bądź co bądź wcale jeszcze nie powiedziane, że Skra się nie podniesie, ale wolałbym, żeby już tak zostało jak jest. Jastrzębskiego nie widziałem, bo chyba w tym samym czasie grają (?)


jastrzebskiego tez nie widzialem ale postawic chcialem;p

a co do skry to ogladalem wczoraj i dzis odjebali niemilosiernie

wczoraj podczas 1 seta na skre byl kurs 1.25 a na resovie 4.xx a po pierwszym secie jeszcze mniejszy i nagle wyrownanie po ostrej walce a pozniej to wlazly oddawaj kase chuju!! ;d
Member
Posts: 8,060
Joined: Jul 15 2009
Gold: 898.00
Apr 18 2012 02:14pm
michał łasko bardzo dobrym atakujacym jest taq
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Apr 22 2012 01:52pm
No to mamy nowych mistrzów, imo zasłużenie, bo pokazali kawał dobrej siaty, szkoda tylko, że Grozer odchodzi ;/

O 3cie miejsce zaksa uratowała się na szczęście i o zwycięstwie będzie decydował piąty mecz.
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Apr 22 2012 01:53pm
jak zagrał Węgiel?
Go Back To Polska Topic List
Prev1404142434475Next
Add Reply New Topic New Poll