d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1404142434447Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 6 2010 03:41pm
Quote (whookash @ 6 Jun 2010 22:40)
np dziekuje za uwagę ;)


fak znowu ci się udało. 1 - 0 dla frakcji prostytutek atencji ;)
Member
Posts: 27,680
Joined: Apr 25 2008
Gold: 14,919.00
Jun 6 2010 04:05pm


Krakowski nożownik here :angry:

Quote (kondek @ 7 Jun 2010 00:08)
a co to to obok ;o ?


a to obok to moj ziomek, btw. nie wiem jak mozna kolczyka miec <_<

This post was edited by SirDudas on Jun 6 2010 04:09pm
Member
Posts: 6,692
Joined: Jan 27 2006
Gold: 0.65
Warn: 90%
Jun 6 2010 04:08pm
a co to to obok ;o ?
Member
Posts: 19,757
Joined: Jul 8 2009
Gold: 333.94
Warn: 100%
Jun 6 2010 04:09pm
Quote (kondek @ 7 Jun 2010 00:08)
a co to to obok ;o ?


jego pimp
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 6 2010 04:14pm
Quote (gwyneed @ 6 Jun 2010 23:39)
dzięki za info e-napinaczu. jak to miło usłyszeć życzliwą opinię.


Rękawy do góry, robi się zadyma!
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Jun 6 2010 04:26pm
Quote (gwyneed @ Jun 6 2010 09:20pm)
nie słucham i nie słuchałem punk rocka. po prostu zawsze lubiłem bawić się z pankami i byłem przez 4 lata z wokalistką zespołu Babayaga ojo, Doris ;)
teraz słucham dubstepu, ale z chęcią wybiorę się na wspominkowe pogo oczywko pod samę sceną :D


babajaga oyo to ten zespol w ktorym gra(l) mlody ostrowski?
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 6 2010 04:29pm
Quote (Hate_Me @ 6 Jun 2010 23:14)
Rękawy do góry, robi się zadyma!


zadyma mięśnie wam napina, znikają mózgi rosną pięści :D

Quote (wielkiburak @ 6 Jun 2010 23:26)
babajaga oyo to ten zespol w ktorym gra(l) mlody ostrowski?


tak, Domin z nimi grał ale nie pasował do 40-to letnich alkoholików z punk rockiem w głowach.
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Jun 6 2010 04:31pm
Quote (gwyneed @ Jun 6 2010 10:29pm)

tak, Domin z nimi grał ale nie pasował do 40-to letnich alkoholików z punk rockiem w głowach.


znalem go z liceum. jego 40 kilo zywej masy musialo zajebiscie wygladac na scenie.
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 6 2010 04:33pm
Quote (wielkiburak @ 6 Jun 2010 23:31)
znalem go z liceum. jego 40 kilo zywej masy musialo zajebiscie wygladac na scenie.


:D

tak, ogólnie domin ma stajla więc często dobrze pasuje do sceny. widuję go czasem na trasie 101 z puszczykowa do poznania,
ale od czasu rozstania się z Doris nie utrzymuję kontaktu z tym towarzystwem.
Member
Posts: 6,002
Joined: Oct 22 2006
Gold: 70.00
Jun 6 2010 04:43pm
http://img412.imageshack.us/i/6ce39912a1.jpg/

Pozdrawiam

This post was edited by bhs on Jun 6 2010 04:43pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1404142434447Next
Closed New Topic New Poll