☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev
1
40
41
42
43
44
99
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 25913
Replies: 981
Track Topic
DeathSquadOfVip
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold
:
0.00
#411
Jan 31 2011 09:13am
dajcie jakis namiar na pm na xfire czy cos takiego bo gra samemu juz mnie nudzi ;/
Cavalorn
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold
:
5,448.26
#412
Jan 31 2011 12:23pm
Quote (DeathSquadOfVip @ 31 Jan 2011 15:13)
dajcie jakis namiar na pm na xfire czy cos takiego bo gra samemu juz mnie nudzi ;/
platynka w mg36? nie lepsze m60?
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#413
Jan 31 2011 12:43pm
Quote (Cavalorn @ 31 Jan 2011 20:23)
platynka w mg36? nie lepsze m60?
a co to ma do rzeczy? jak wbijasz platyne z czegos, to ładujesz następną.
DeathSquadOfVip
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold
:
0.00
#414
Jan 31 2011 01:15pm
m249 i tak best ;p
Quote (Cavalorn @ Jan 31 2011 08:23pm)
platynka w mg36? nie lepsze m60?
m249 > kazdy lmg :):)
teraz jak poznałem uroki ladowania c4 na dalekie odlegosci kocham te zabawke :):)
dla zabawy tak jak na tym filmie wczesniej wzialem i zplanotwalem 7 sztuk na heli po czym lotem koszącym 4 osoby na tym ucierpialy
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#415
Jan 31 2011 01:15pm
Quote (Cavalorn @ Jan 31 2011 07:23pm)
platynka w mg36? nie lepsze m60?
mg3 >>
Quote (imnoise @ Jan 31 2011 07:43pm)
a co to ma do rzeczy? jak wbijasz platyne z czegos, to ładujesz następną.
o widze nowe konto prosze o invite
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#416
Jan 31 2011 01:18pm
wysłaned
Tomeczek
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold
:
260.30
Warn: 100%
#417
Jan 31 2011 01:31pm
czy w tej grze idzie kogos zabic jednym strzalem ze snajperki trwafiajac w tulow na normalu?
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#418
Jan 31 2011 01:31pm
Quote (Tomeczek @ Jan 31 2011 08:31pm)
czy w tej grze idzie kogos zabic jednym strzalem ze snajperki trwafiajac w tulow na normalu?
a jakim sensie na normalu ? ta m95 slon napierdalaaaa każdego 1hitem
Tomeczek
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold
:
260.30
Warn: 100%
#419
Jan 31 2011 01:33pm
Quote (l1pa @ Jan 31 2011 09:31pm)
a jakim sensie na normalu ? ta m95 slon napierdalaaaa każdego 1hitem
normal w sensie nie hardcore, teraz mam dostepna tylko 3 pierwsze snajperki i za chuja nie idzie jebnac kogos na hita nie trafiajac w glowe
troche to irytuje bo zanim przeladuje to mi koles spierdoli
This post was edited by Tomeczek on Jan 31 2011 01:34pm
l1pa
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold
:
3.02
#420
Jan 31 2011 01:39pm
Quote (Tomeczek @ Jan 31 2011 08:33pm)
normal w sensie nie hardcore, teraz mam dostepna tylko 3 pierwsze snajperki i za chuja nie idzie jebnac kogos na hita nie trafiajac w glowe
troche to irytuje bo zanim przeladuje to mi koles spierdoli
dlatego gram na hc lepsza rozgrywka :]
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
40
41
42
43
44
99
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact