d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1404142434499Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Jan 31 2011 09:13am
dajcie jakis namiar na pm na xfire czy cos takiego bo gra samemu juz mnie nudzi ;/
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Jan 31 2011 12:23pm
Quote (DeathSquadOfVip @ 31 Jan 2011 15:13)
dajcie jakis namiar na pm na xfire czy cos takiego bo gra samemu juz mnie nudzi ;/


platynka w mg36? nie lepsze m60?
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jan 31 2011 12:43pm
Quote (Cavalorn @ 31 Jan 2011 20:23)
platynka w mg36? nie lepsze m60?


a co to ma do rzeczy? jak wbijasz platyne z czegos, to ładujesz następną.
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Jan 31 2011 01:15pm
m249 i tak best ;p
Quote (Cavalorn @ Jan 31 2011 08:23pm)
platynka w mg36? nie lepsze m60?


m249 > kazdy lmg :):)

teraz jak poznałem uroki ladowania c4 na dalekie odlegosci kocham te zabawke :):)

dla zabawy tak jak na tym filmie wczesniej wzialem i zplanotwalem 7 sztuk na heli po czym lotem koszącym 4 osoby na tym ucierpialy
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jan 31 2011 01:15pm
Quote (Cavalorn @ Jan 31 2011 07:23pm)
platynka w mg36? nie lepsze m60?


mg3 >>
Quote (imnoise @ Jan 31 2011 07:43pm)
a co to ma do rzeczy? jak wbijasz platyne z czegos, to ładujesz następną.




o widze nowe konto prosze o invite
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jan 31 2011 01:18pm
wysłaned
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Jan 31 2011 01:31pm
czy w tej grze idzie kogos zabic jednym strzalem ze snajperki trwafiajac w tulow na normalu?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jan 31 2011 01:31pm
Quote (Tomeczek @ Jan 31 2011 08:31pm)
czy w tej grze idzie kogos zabic jednym strzalem ze snajperki trwafiajac w tulow na normalu?


a jakim sensie na normalu ? ta m95 slon napierdalaaaa każdego 1hitem ^_^
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Jan 31 2011 01:33pm
Quote (l1pa @ Jan 31 2011 09:31pm)
a jakim sensie na normalu ? ta m95 slon napierdalaaaa każdego 1hitem ^_^


normal w sensie nie hardcore, teraz mam dostepna tylko 3 pierwsze snajperki i za chuja nie idzie jebnac kogos na hita nie trafiajac w glowe
troche to irytuje bo zanim przeladuje to mi koles spierdoli :P

This post was edited by Tomeczek on Jan 31 2011 01:34pm
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jan 31 2011 01:39pm
Quote (Tomeczek @ Jan 31 2011 08:33pm)
normal w sensie nie hardcore, teraz mam dostepna tylko 3 pierwsze snajperki i za chuja nie idzie jebnac kogos na hita nie trafiajac w glowe
troche to irytuje bo zanim przeladuje to mi koles spierdoli :P


dlatego gram na hc lepsza rozgrywka :]
Go Back To Polska Topic List
Prev1404142434499Next
Add Reply New Topic New Poll