d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Counter-Strike Temat Oficjalny. > Steam/nonsteam/sorc/itp.
Prev140414243441383Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,836
Joined: Mar 24 2010
Gold: 746.00
Jul 23 2010 05:12pm
nie wiem czemu ale jak dla mnie ta gra to crap
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 23 2010 06:08pm
Quote (DivineHero @ 22 Jul 2010 22:32)
no jestes moim bogiem moge cie dotknac ?


Innym razem.

Quote (plove1989 @ 22 Jul 2010 22:34)
04

1.6+source

ez


Link esl plz :)

btw. jutro fx vs navi rana grają. Ciekawe jaki wynik będzie, mapa de_nuke. Może być ciężko bo NAVI ostatnio kara straszliwie.
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jul 24 2010 04:47am
Quote (Patryk1991 @ Jul 23 2010 12:50am)
nie wiem czy kupie tego steam bo sie medal of honor beta zakochalem  :love:


Steama ściągnij z neta, choćby jako komunikator~~
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 24 2010 06:02am
Fx wygrali z Navi, teraz grają przeciwko fnatic. 15:15 i dogrywka teraz.

e:/ fx wygrali 19:16 po dogrywce!

This post was edited by myl0rd on Jul 24 2010 06:04am
Member
Posts: 3,735
Joined: Oct 13 2006
Gold: 25,590.00
Jul 24 2010 06:08am
Quote (myl0rd @ Jul 24 2010 01:02pm)
Fx wygrali z Navi, teraz grają przeciwko fnatic. 15:15 i dogrywka teraz.

e:/ fx wygrali 19:16 po dogrywce!


nice ładnie grają nawet pasha dobrze strzela :) ta akcja z 5 hp (chyba miał tyle) mu się udała
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Jul 24 2010 06:09am
Quote (kazanocv @ Jul 24 2010 02:08pm)
nice ładnie grają nawet pasha dobrze strzela :) ta akcja z 5 hp (chyba miał tyle) mu się udała


nie wiem, nie oglądałem.
Member
Posts: 8,813
Joined: Apr 24 2006
Gold: 0.00
Jul 24 2010 06:13am
nareszcie jakis postep w grze naszych
Banned
Posts: 648
Joined: Jun 7 2010
Gold: 0.00
Warn: 50%
Jul 24 2010 06:15am
Quote (orcon @ Jul 21 2010 08:24pm)
multi jeść, multi srać


mozesz mowic do mnie prosze pana kmiocie ^^
Member
Posts: 12,803
Joined: Mar 14 2009
Gold: 0.00
Jul 24 2010 07:17am
Quote (lyzeff @ 21 Jul 2010 12:01)
no to stawiać serwa/szukać jakiegoś privata pustego :angry:


a ja mam serwer
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Jul 24 2010 10:40am
Ale jaja, fx vs fnatic w wielkim finale, mapa train. Fx przegrali tt 13:2 i zremisowali na 15:15. Właśnie się zaczyna dogrywka :)
Go Back To Polska Topic List
Prev140414243441383Next
Add Reply New Topic New Poll