d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev14041424344205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Nov 30 2010 02:38am
Quote (orcon @ Nov 29 2010 03:19pm)
http://www.youtube.com/watch?v=43LW7a_NKMk

:drool:
Jeszcze pytanko w jakim sklepie, nie przez internet mogę kupić Starcie Królów, Geogre'a R.R Martina?


W kazdym Empiku imo.
Zawsze widze ten tom na polce. A jak nie ma to mozesz zamowic.
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Nov 30 2010 02:53am
Quote (CoD_id @ Nov 30 2010 08:38am)
W kazdym Empiku imo.
Zawsze widze ten tom na polce. A jak nie ma to mozesz zamowic.


wlasnie ostatnio nie moge nic w empiku kupic ciekawego :(

Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Nov 30 2010 02:59am
Quote (Pietrzus @ Nov 30 2010 08:53am)
wlasnie ostatnio nie moge nic w empiku kupic ciekawego :(


to mozesz u nich zamowic i odebrac za pare dni

E:\ Zbliżam się powoli do końca Pieśni dla Arbonne.
Na dniach pare słów.

This post was edited by CoD_id on Nov 30 2010 03:00am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 1 2010 06:31am
UWAGA lekki spoiler

zaczalem drugi tom nawalnicy mieczy i jestem wlasnie po weselu w blizniakach. przyznam ze dawno zadna ksiazka mna tak nie wstrzasnela jak wlasnie tne fragment :C
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Dec 1 2010 06:33am
No nie powiem, że to nie bylo mocne :D
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Dec 1 2010 06:37am
Dzisiaj albo jutro odbiore 2 kolejne czesci Czarnej Kompanii, good sh1t. Tyle, ze nie wiem kiedy sie za to zabiore, bo teraz czytam nowego Folleta ( ktorego co prawda szybko skoncze ), ale potem czeka na mnie autobiografia blaira.

Aha, przeczytalem nowego "Ja, inkwizytor. Dotyk Zla". Szczerze powiedziawszy nie pamietam juz tak dokladnie poprzednich ksiazek, wiec ciezko mi sie jakos precyzyjnie do nich odniesc, bylo to dosc przyjemne, ale najbardziej czekam na kontynuacje glownego watku, czyli to, co po Lowcach Dusz. Licze takze na poprawe jakosci wzgledem tej ostatniej pozycji, seria Plomien i Krzyz czy Ja, Inkwizytor, to tylko dodatki, rozliczac Piekare bedziemy przede wszystkim z tego jak rozwinie i potem zakonczy cala historie, a nie z opowiadanek dotyczacych mlodosci Mordimera.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Dec 2 2010 02:29am
Pieśn dla Arbonne
Gay Gavriel Kay

http://fantasybook.idl.pl/modules/BookCatalog/images/bookimg/kay_piesn-dla-arbonne.jpg
(jak kogoś okładka interesuje, żeby szybko znaleźć na półce, 50% zobowiązuje)

Druga moja książka po Tiganie tego autora. Muszę przyznać, że oczekiwałem czegoś pokroju Tigany, a kupiłem chyba jeszcze lepszą książkę.
Na prawde rzadko nie mam sie do czego przyczepić i w tym przypadku tak też jest. Książka pisana przyjemnym językiem, dość szybko wciąga i niełatwo się od niej oderwać.
Z całego serca mogę polecić każdemu. Sama fabuła rozgrywa się w tytułowym Arbonne, zagrożonym napaścią ze strony sąsiadów i rozłamem w kraju mogącym doprowadzić do wojny domowej. Książke zakwalifikowałbym jako "politicalfiction", gatunkiem przypomina Grę o Tron.

This post was edited by CoD_id on Dec 2 2010 02:31am
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 2 2010 02:35am
Quote (CoD_id @ 2 Dec 2010 08:29)
Pieśn dla Arbonne
Gay Gavriel Kay

http://fantasybook.idl.pl/modules/BookCatalog/images/bookimg/kay%5Fpiesn-dla-arbonne.jpg
(jak kogoś okładka interesuje, żeby szybko znaleźć na półce, 50% zobowiązuje)

Druga moja książka po Tiganie tego autora. Muszę przyznać, że oczekiwałem czegoś pokroju Tigany, a kupiłem chyba jeszcze lepszą książkę.
Na prawde rzadko nie mam sie do czego przyczepić i w tym przypadku tak też jest. Książka pisana przyjemnym językiem, dość szybko wciąga i niełatwo się od niej oderwać.
Z całego serca mogę polecić każdemu. Sama fabuła rozgrywa się w tytułowym Arbonne, zagrożonym napaścią ze strony sąsiadów i rozłamem w kraju mogącym doprowadzić do wojny domowej. Książke zakwalifikowałbym jako "politicalfiction", gatunkiem przypomina Grę o Tron.


ja juz mam taka liste pozycji obowiazkowych ze bede 2 lata czytal ale i ta ksiazke dopisze do listy
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Dec 3 2010 07:10am
Zaczalem Koło Czasu.
Oby poszło szybko i ciekawie : )
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 3 2010 07:26am
czytaliscie Zwiadowców? wszedzie w metrze to reklamuja jako super bestseller
tylko odrzuca mnie jak od razu mi ktos na reklamie pisze "najlepsza saga fantasy"
Go Back To Polska Topic List
Prev14041424344205Next
Add Reply New Topic New Poll