Quote (xmaci @ Dec 28 2009 06:30pm)
a propo...Maciej jako patronat powinien sam zaproponowac swojego kandydata oO
29 użytkowników: Emess, amigo, dino99, lourajder, mizantrop, gostek987, zuozuo, MuFfaS, graczjeden, Cichy133, kabas, Pabelcini, CzesiekzGrajewa, D0WN, kuchcik, xXxDarkWolfxXx, Samoth, pan_telewizor, Puczman,
Maciey, Siematoja, baroza, Accusation, SilentSpamer, imnoise, dan_07, Leetmage, YaYco, hoolz
myślę że juz zagłosował. Moze się pochwali wyborem ?