Quote (Emess @ Dec 5 2009 10:57pm)
tu się z tobą zgdzam, ale posty 17-18 latków mnie rozpierdalają, "jestescie na hita". Nie pokazali zbyt wiele ale na 95% tego forum to wystarczy...
A najbardziej rozpierdlala mnie najmocniejszy w gębie Maciey który ma zawsze sporo do powiedzenia
Tak się kurwa składa, że mam dużo do powiedzenia, ale nikomu nie groziłem, ze wypierdolę mu lub że jest na hita.
A już dużo miałem okazji do ustawek, jeszcze nie raz bojan pewnie się mnie spyta "ile masz minut do galerii?"