d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Walka Miesiaca! Katowice!
Prev1404142434471Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Dec 5 2009 03:05pm
za chuj nie uwierze ze to wasza walka, bo ja na 20lat jestes zalosny ^^

trzeba bylo dojebac na filmie karteczke:

Code
bustersss @ d2jsp
05 grudzien 2009


This post was edited by zaki on Dec 5 2009 03:07pm
Member
Posts: 19,655
Joined: Dec 26 2005
Gold: 5,324.00
Dec 5 2009 03:07pm
Quote (LightMaFire @ Dec 5 2009 08:13pm)
http://www.youtube.com/watch?v=zt4QbqVRNYc


co to ma być?
Member
Posts: 15,578
Joined: Dec 28 2006
Gold: 216.00
Dec 5 2009 03:07pm
Quote (bustersss @ Dec 5 2009 08:54pm)
eh, ale pierdolicie. jestem ciekawy kto z was bylby na tyle odwazny zeby sie z kims ustawic i potrafic powiedziec mu w twarz to samo co przez internet.
nagranie jest autentyczne.


Prosze cie, kurwa ;DDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 22,686
Joined: Jan 12 2007
Gold: 1.48
Dec 5 2009 03:07pm
Quote (Emess @ Dec 5 2009 10:57pm)
tu się z tobą zgdzam, ale posty 17-18 latków mnie rozpierdalają, "jestescie na hita". Nie pokazali zbyt wiele ale na 95% tego forum to wystarczy...
A najbardziej rozpierdlala mnie najmocniejszy w gębie Maciey który ma zawsze sporo do powiedzenia


Tak się kurwa składa, że mam dużo do powiedzenia, ale nikomu nie groziłem, ze wypierdolę mu lub że jest na hita.
A już dużo miałem okazji do ustawek, jeszcze nie raz bojan pewnie się mnie spyta "ile masz minut do galerii?"
Member
Posts: 8,775
Joined: Oct 3 2007
Gold: 95.00
Dec 5 2009 03:10pm
Quote (Maciey @ Dec 5 2009 09:07pm)
Tak się kurwa składa, że mam dużo do powiedzenia, ale  nikomu nie groziłem, ze wypierdolę mu  lub że jest na hita.
A już dużo miałem okazji do ustawek, jeszcze nie raz bojan pewnie się mnie spyta "ile masz minut do galerii?"


a z każdej z tych ustawek spierdoliłes tak ?
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Dec 5 2009 03:11pm
Quote (vVanted @ 5 Dec 2009 23:07)
Prosze cie, kurwa ;DDDDDDDDDDDDDDD


a jesli ci to udowodnie to wysylasz mi 1k zl k?



e: ze nagranie jest prawdziwe i to nie jest fejk

This post was edited by bustersss on Dec 5 2009 03:12pm
Member
Posts: 682
Joined: Nov 20 2009
Gold: 1.00
Dec 5 2009 03:14pm
ale z waz wirachy przez internet a w realu pizdy jakies bredgensy odpierdalaja (taniec na glowie jak ktos nie wie) zajebista walka az zęby lecialy widzialem lamanie nosow bylo i pierdolenie kota za pomoca mlota (pneumatycznego oczywko) chachachachachachachachachachachachachachachachachachachachacha
Member
Posts: 681
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Dec 5 2009 03:17pm
ja pierdole, wy sie bic nie potraficie hahahaha
Member
Posts: 22,686
Joined: Jan 12 2007
Gold: 1.48
Dec 5 2009 03:17pm
Quote (Pakitosn @ Dec 5 2009 11:17pm)
ja pierdole, wy sie bic nie potraficie    hahahaha


a ty potrafisz? może zademonstrujesz? :lol:
Member
Posts: 681
Joined: Sep 4 2009
Gold: 0.00
Warn: 70%
Dec 5 2009 03:19pm
Quote (Maciey @ Dec 5 2009 11:17pm)
a ty potrafisz? może zademonstrujesz? :lol:


wiesz.. sporo lat juz cos tam trenuje wiec raczej obu bym łatwo pocisnal , bo pokazali tylko ze nawet 1 ciosu porzadnie nie potrafia zadac , ich zachowanie w walce bylo zenujace :)


powiem wiecej, to nawet taki "lamaga" ktory zapisal sie niedawno do sekcji, ma lepsza koordynacje niz oni i by ich tez najebal:)

This post was edited by Pakitosn on Dec 5 2009 03:20pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1404142434471Next
Add Reply New Topic New Poll