d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska >
Poll > Macieye 2009, Faworyci > Ankieta Oficjalna
Prev1404142434458Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 18,961
Joined: Aug 24 2007
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 4 2009 08:23am
Quote (DrumAndBase @ Sun, 4 Oct 2009, 16:21)
Guwno. Jesteś na ostro spierdolony. Jakbym znał cie w rl, to miałbym z ciebie max polew. Zobacz do lustra jak ty wygladasz. Nie potrzeba mi nic więcej.

Btw widzę, że kolejny piesek przyleciał ;d


no off ale won od Hawera. Wyglada normalnie, tylko, ze ma dlugie wlosy. I co?
Ja pierdole... juz wolalbym miec wlosy dlugosci 2 metrow, niz byc jebanym random/common idiota w krotkich wlosach i ubierac sie tak jak ty.
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:23am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 03:21pm)
Guwno. Jesteś na ostro spierdolony. Jakbym znał cie w rl, to miałbym z ciebie max polew. Zobacz do lustra jak ty wygladasz. Nie potrzeba mi nic więcej.

Btw widzę, że kolejny piesek przyleciał ;d

e: a ja stąd idę. Wspominajcie mnie sobie :DDD

Iso płacz, że hawerek nie ma zjebanej mordy ;ddd




Member
Posts: 18,961
Joined: Aug 24 2007
Gold: Locked
Warn: 10%
Oct 4 2009 08:24am
poza tym hawer soba cos reprezentuje, chociaz nie wiem czemu schodzi na twoj poziom i rejdzuje razem z reszta internetowych spierdolencow.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2009 08:24am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 03:21pm)
Guwno. Jesteś na ostro spierdolony. Jakbym znał cie w rl, to miałbym z ciebie max polew. Zobacz do lustra jak ty wygladasz. Nie potrzeba mi nic więcej.

Btw widzę, że kolejny piesek przyleciał ;d

e: a ja stąd idę. Wspominajcie mnie sobie :DDD

Iso płacz, że hawerek nie ma zjebanej mordy ;ddd


spojrz kurwa na swoja facjate albo swojej dziewczyny :DDDDDDDDD wyglada jak jakis jebany nietoperz
Banned
Posts: 2,200
Joined: Sep 25 2009
Gold: 20.00
Warn: 20%
Oct 4 2009 08:25am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 04:21pm)
Guwno. Jesteś na ostro spierdolony. Jakbym znał cie w rl, to miałbym z ciebie max polew. Zobacz do lustra jak ty wygladasz. Nie potrzeba mi nic więcej.

Btw widzę, że kolejny piesek przyleciał ;d

e: a ja stąd idę. Wspominajcie mnie sobie :DDD

Iso płacz, że hawerek nie ma zjebanej mordy ;ddd


z twoja tepota nie da rady wygrac...to prawda
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Oct 4 2009 08:25am
Quote (DrumAndBase @ Sun, Oct 4 2009, 02:21pm)
Guwno. Jesteś na ostro spierdolony. Jakbym znał cie w rl, to miałbym z ciebie max polew. Zobacz do lustra jak ty wygladasz. Nie potrzeba mi nic więcej.

Btw widzę, że kolejny piesek przyleciał ;d

e: a ja stąd idę. Wspominajcie mnie sobie :DDD

Iso płacz, że hawerek nie ma zjebanej mordy ;ddd


niemal monika.
Banned
Posts: 25,922
Joined: Nov 9 2008
Gold: 10.00
Warn: 40%
Oct 4 2009 08:26am
Quote (FaunBox @ Sun, 4 Oct 2009, 13:03)
playerthree  0.87%  (2 głosów)
lui_pr0 zwany tez anwilem  2.17%  (5 głosów)

ha :d ja bym jednego z ankiety wyjebał, i wstawił mirco_filipovica ;x


Losowa spierdolina.

Quote (LassO5 @ Sun, 4 Oct 2009, 14:41)
moim faworytem na pleba roku jest hastner, ktorego jednak niema w ankiecie :(


A ty kurwa kto, randzie? ;DDDD
Member
Posts: 4,421
Joined: Oct 25 2007
Gold: 2.00
Oct 4 2009 08:27am
Quote (t451 @ Sun, 4 Oct 2009, 16:25)
z twoja tepota nie da rady wygrac...to prawda


vouch dla T...ego usera :wub:
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Oct 4 2009 08:27am
#michald13 aka drumandbase
Member
Posts: 7,607
Joined: Feb 21 2008
Gold: 82.03
Oct 4 2009 08:28am
mysz15 ofc
Go Back To Polska Topic List
Prev1404142434458Next
Closed New Topic New Poll