d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1408409410411412468Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 13 2015 12:13am
Quote (YaYco @ 13 Aug 2015 06:44)
woot? wczoraj wybieglem przed 20, myslalem, ze po 30 minutach umre xd


Wybieglem po 20 a po pół godziny myślałem ze sie przeziebie, jacku gdzie ty biegasz..
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 13 2015 01:53pm
Quote (nerok @ 13 Aug 2015 08:13)
Wybieglem po 20 a po pół godziny myślałem ze sie przeziebie, jacku gdzie ty biegasz..


gury, lonki, lasy.............

dziala wam endo? zakladka od ostatnich treningow mi sie jebie ;c
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 13 2015 02:19pm
Quote (YaYco @ 13 Aug 2015 21:53)
gury, lonki, lasy.............

dziala wam endo? zakladka od ostatnich treningow mi sie jebie ;c


moze dlatego miales duszno, ja na otwartej przestrzeni biegam. Do tego wiało wczoraj na wieczor.
mi dziala endo
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 13 2015 02:29pm
Quote (nerok @ 13 Aug 2015 22:19)
moze dlatego miales duszno, ja na otwartej przestrzeni biegam. Do tego wiało wczoraj na wieczor.
mi dziala endo


no wlasnie wczoraj przez jakies wiochy i pola nakurwialem, w ogole nie znalem terenu i przyszlo mi biegac po dosyc chujowej nawierzchni + pogoda bezwietrzna. kurwa, u mnie na kompie nie dziala zakladka od map, laczac sie z telefonu wszystko bangla. ktos wie ocb? ;p
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 13 2015 02:31pm
Quote (YaYco @ 13 Aug 2015 22:29)
no wlasnie wczoraj przez jakies wiochy i pola nakurwialem, w ogole nie znalem terenu i przyszlo mi biegac po dosyc chujowej nawierzchni + pogoda bezwietrzna. kurwa, u mnie na kompie nie dziala zakladka od map, laczac sie z telefonu wszystko bangla. ktos wie ocb? ;p


zajebie klasykiem, tnij kabel :ph34r:
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 18 2015 12:46pm
stosuje ktos plastry zelowe na pecherze?
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 18 2015 02:23pm
Quote (YaYco @ Aug 18 2015 06:46pm)
stosuje ktos plastry zelowe na pecherze?


Ja zmienilem buty, ale takie male mam nadal :p
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Aug 22 2015 10:55am
Przymierzam się do kupna nowych butów, zastanawiam się nad NEW BALANCE M1980GB2 albo pegasusy 32. a Wy w jakich butach biegacie?
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 22 2015 10:57am
Quote (b0b3k @ 22 Aug 2015 18:55)
Przymierzam się do kupna nowych butów, zastanawiam się nad NEW BALANCE M1980GB2 albo pegasusy 32. a Wy w jakich butach biegacie?


free run 5.0.
Member
Posts: 9,853
Joined: Aug 5 2009
Gold: 3,704.84
Aug 22 2015 04:29pm
Quote (b0b3k @ Aug 22 2015 05:55pm)
Przymierzam się do kupna nowych butów, zastanawiam się nad NEW BALANCE M1980GB2 albo pegasusy 32. a Wy w jakich butach biegacie?


Fresh foam ogólnie dobre recenzje wśród blogerów biegowych zbiera. Nie wiem natomiast co w tym nadzwyczajnego, bo nigdy nie miałem na nogach. Pegasusy to kolejna odsłona. Mi osobiście Nike z ich ''dostosowującą się'' amortyzacją w ogóle nie podpasowały, nie wiem, jak w tym można biegać :P Mam NB 1080 i tam nie czuję amortyzacji, także NB mnie też nie przekonuje osobiście.

Obecnie truchtam co 3 dni i zmieniam buty:Adidas Energy Boost 2, NB 1080, Zenki,Adidas Sequence Boost.
Ostatnio biegałem w wysłużonych i pożyczonych Saucony Ride 6 i Ride 7 i w obu nadal czuć amortyzację, w Boostach podobnie.

b0b3k powiedz jak wgrać trening z Garmina do Endomondo po połączeniu kont - zniknęła opcja wgrywania a samo się nie aktualizuje :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1408409410411412468Next
Add Reply New Topic New Poll