Quote (Amasz @ Apr 21 2011 06:37pm)
Mam pytanie o necia summona, gram na hcl-slabe eq. mam 60 lvl i wymaxowalem juz szkielety oraz mistrzostwo, i dalem kilka pkt na wybuch,(10) i teraz sie zastanawiam czy pakowac juz w ozywienie lub magów czy dalej wybuch? pomoze ktoś doswiadczony?
nastepne poziomy wybuchu zwiekszaja jednye zasieg wiec 1-5 punktow nie wiecej