☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Co Jecie Na Obiad
Prev
1
407
408
409
410
411
499
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 49423
Replies: 4986
Track Topic
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#4081
Sep 24 2025 06:13am
Dziś głównie whisky i piwo
cbx1992
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#4082
Sep 24 2025 06:30am
Quote (
Pozdrawiam @ Sep 24 2025 02:13pm
)
Dziś głównie whisky i piwo
ja miałem skrecać nowe biurko do kompa ale zjadłem obiad wypiłem browara i chuj z skręcania dzisiaj
smacznego drogi kolego i nie oszalej jak
fafnirek
po wódzie
Pozdrawiam
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
2,390.15
#4083
Sep 24 2025 06:37am
Quote (
cbx1992 @ Sep 24 2025 02:30pm
)
ja miałem skrecać nowe biurko do kompa ale zjadłem obiad wypiłem browara i chuj z skręcania dzisiaj :( smacznego drogi kolego i nie oszalej jak ^fafnirek po wódzie
Ponad wszystko cenie sobie kontrolę nad swoimi zachowaniami, drogi kolego
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#4084
Sep 24 2025 09:35am
Quote (
cbx1992 @ Sep 24 2025 02:30pm
)
ja miałem skrecać nowe biurko do kompa ale zjadłem obiad wypiłem browara i chuj z skręcania dzisiaj :( smacznego drogi kolego i nie oszalej jak ^fafnirek po wódzie
Wypraszam se, sobie.
Mis_nom
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#4085
Sep 24 2025 11:44am
Quote (
cbx1992 @ Sep 24 2025 02:30pm
)
ja miałem skrecać nowe biurko do kompa ale zjadłem obiad wypiłem browara i chuj z skręcania dzisiaj :( smacznego drogi kolego i nie oszalej jak ^fafnirek po wódzie
Xd Faf już chyba nie dymi 😅
cbx1992
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#4086
Sep 26 2025 03:24am
rosół
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#4087
Sep 26 2025 01:11pm
Quote (
Mis_nom @ Sep 24 2025 07:44pm
)
Xd Faf już chyba nie dymi 😅
W jakim sensie? 😋
cbx1992
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold
:
30.00
Warn: 10%
#4088
Sep 28 2025 04:08am
Niedzielny schabowy mizerka i pyrki z koperkiem
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#4089
Sep 28 2025 06:55am
Żeberka, ziemniaczki, mizeria.
czu
Member
Posts: 78,768
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#4090
Sep 28 2025 07:12am
rosół, ale był dobry
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
407
408
409
410
411
499
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact