d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Jecie Na Obiad
Prev1407408409410411499Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 24 2025 06:13am
Dziś głównie whisky i piwo
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 24 2025 06:30am
Dziś głównie whisky i piwo


ja miałem skrecać nowe biurko do kompa ale zjadłem obiad wypiłem browara i chuj z skręcania dzisiaj :( smacznego drogi kolego i nie oszalej jak po wódzie
Member
Posts: 45,829
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,390.15
Sep 24 2025 06:37am
ja miałem skrecać nowe biurko do kompa ale zjadłem obiad wypiłem browara i chuj z skręcania dzisiaj :( smacznego drogi kolego i nie oszalej jak ^fafnirek po wódzie


Ponad wszystko cenie sobie kontrolę nad swoimi zachowaniami, drogi kolego
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 24 2025 09:35am
ja miałem skrecać nowe biurko do kompa ale zjadłem obiad wypiłem browara i chuj z skręcania dzisiaj :( smacznego drogi kolego i nie oszalej jak ^fafnirek po wódzie


Wypraszam se, sobie.
Member
Posts: 42,136
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Sep 24 2025 11:44am
ja miałem skrecać nowe biurko do kompa ale zjadłem obiad wypiłem browara i chuj z skręcania dzisiaj :( smacznego drogi kolego i nie oszalej jak ^fafnirek po wódzie


Xd Faf już chyba nie dymi 😅
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 26 2025 03:24am
rosół ^_^
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 26 2025 01:11pm
Xd Faf już chyba nie dymi 😅


W jakim sensie? 😋
Member
Posts: 30,828
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Sep 28 2025 04:08am
Niedzielny schabowy mizerka i pyrki z koperkiem -_-
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Sep 28 2025 06:55am
Żeberka, ziemniaczki, mizeria.
Member
Posts: 78,768
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Sep 28 2025 07:12am
rosół, ale był dobry
Go Back To Polska Topic List
Prev1407408409410411499Next
Add Reply New Topic New Poll