☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Co Wlasnie Jesz > Oficjalny Temat Ja Pilnuje Zasad
Prev
1
407
408
409
410
411
496
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 89881
Replies: 4955
Track Topic
5cooby
Member
Posts: 25,145
Joined: Apr 3 2007
Gold
:
47,842.00
#4081
Mar 1 2018 01:35am
Quote (hef @ 1 Mar 2018 07:32)
Po soku pomarańczowym z rana na tronie bym siedział z godzinę
Mam to za sobą
Inaczej bym pił go od razu na kiblu.
Mis_nom
Member
Posts: 42,117
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#4082
Mar 1 2018 08:10am
Kebab ciasto samo mięso
Lycantrophy
Member
Posts: 10,319
Joined: Feb 26 2018
Gold
:
305.11
Warn: 50%
#4083
Mar 1 2018 08:11am
Quote (Mis_Nom @ Mar 1 2018 08:10am)
Kebab ciasto samo mięso
O kurde ale bym zjadł :-) mmmm
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#4084
Mar 1 2018 04:26pm
Quote (Lycantrophy @ Mar 1 2018 04:11pm)
O kurde ale bym zjadł :-) mmmm
łechta?
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#4085
Mar 1 2018 06:41pm
o gurwa pizze domowej roboty wlasnie znalazlem w piekarniku, odgrzalem i wpierdalam, pychota
5cooby
Member
Posts: 25,145
Joined: Apr 3 2007
Gold
:
47,842.00
#4086
Mar 2 2018 01:16am
Multiwitamina Tarczyn - źródło 12 witamin.
Nothus
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold
:
Locked
#4087
Mar 2 2018 02:45am
Kanapka z pastą jajeczna i szczypiorkiem. Bułka z prazonymi ziarnami. Do tego sok z jabłek tłoczony na zimno.
FilipFilet
Banned
Posts: 1,960
Joined: Oct 14 2017
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#4088
Mar 2 2018 05:29am
zjadłbym ale nie wiem co, a na śniadanko na miescie za pozno bo do 12
5cooby
Member
Posts: 25,145
Joined: Apr 3 2007
Gold
:
47,842.00
#4089
Mar 2 2018 05:30am
Quote (FilipFilet @ 2 Mar 2018 11:29)
zjadłbym ale nie wiem co, a na śniadanko na miescie za pozno bo do 12 :cry:
czyli jednak pl? xd
czu
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#4090
Mar 2 2018 06:13am
Quote (5cooby @ 2 Mar 2018 11:30)
czyli jednak pl? xd
pyszne ciasto o nazwie murzynek
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
407
408
409
410
411
496
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact