d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1407408409410411469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 4 2015 02:05pm
Quote (YaYco @ 4 Aug 2015 21:24)
super temperatura kurwo :mellow:


biegało się w wyższej
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 4 2015 03:26pm
Bieglem podczas ostarnich upalow. Bylo jakies 33 stopnie. Mija sie z celem. Dzisaj o 19 juz bylo zajeboscie.
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 7 2015 12:01am
Jak sie rozgrzewacie przed bieganiem? Czy odrazu biegniecie bez rozgrzewki?
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 7 2015 01:20am
Quote (nerok @ Aug 7 2015 06:01am)
Jak sie rozgrzewacie przed bieganiem? Czy odrazu biegniecie bez rozgrzewki?


Quote (nerok @ Aug 7 2015 06:01am)
Jak sie rozgrzewacie przed bieganiem? Czy odrazu biegniecie bez rozgrzewki?


Bez here
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Aug 12 2015 12:46pm
Quote (nerok @ 7 Aug 2015 08:01)
Jak sie rozgrzewacie przed bieganiem? Czy odrazu biegniecie bez rozgrzewki?


Ja delikatnie sie rozgrzewam, robie sklony, wymachy rak, nog, krazenie kolan, poczatkowy delikatny trucht.
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 12 2015 12:48pm
Masz wene biegac w ogole bobek?
Ja oprocz pilki w zeszly czwartek i jutro za chuja nie mam sily sie ruszac :/
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Aug 12 2015 01:09pm
Quote (Over_You @ 12 Aug 2015 20:48)
Masz wene biegac w bobek?
Ja oprocz pilki w zeszly czwartek i jutro za chuja nie mam sily sie ruszac :/


Staram sie biegac co 2 dzien, powiem CI ze mam, rano przed robota jak pobiegam to dzien w pracy jest jeszcze lepszy niz normalnie :) zreszta ja przypomne sobie zime, godzina 5-6 ciemno, nikogo na dworze to az szkoda nie korzystac z tych dobrodziejstw pogodowych :)
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Aug 12 2015 01:45pm
Quote (b0b3k @ Aug 12 2015 07:09pm)
Staram sie biegac co 2 dzien, powiem CI ze mam, rano przed robota jak pobiegam to dzien w pracy jest jeszcze lepszy niz normalnie :) zreszta ja przypomne sobie zime, godzina 5-6 ciemno, nikogo na dworze to az szkoda nie korzystac z tych dobrodziejstw pogodowych :)


Ja mam ten problem, ze bieganie u mnie z rana odpada zupelnie bo nie wiem co mnie w pracy zastanie, szczegolnie przy tych upalach - moze sie okazac ze wyladuje na jakiejs budowie / jakims wiekszym temacie i 6-7h chodzenia i jakiegos wbijania lawic i innych gowien, po +/-10km odpada.
Po pracy natomiast spedzonej na upale, albo w biurze bez klimatyzacji (pozdrawiam mojego szefa) nie ma w ogole sily i weny -_-
No za chuj nie umiem sie przelamac.
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Aug 12 2015 10:29pm
Wczoraj zajebiście sie biegalo, z rana upał potem deszcz i ochłodzenie :) kolo 20 juz nawet bylo mi zimno.
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 12 2015 10:44pm
Quote (nerok @ 13 Aug 2015 06:29)
Wczoraj zajebiście sie biegalo, z rana upał potem deszcz i ochłodzenie :) kolo 20 juz nawet bylo mi zimno.


woot? wczoraj wybieglem przed 20, myslalem, ze po 30 minutach umre xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1407408409410411469Next
Add Reply New Topic New Poll