Quote (b0b3k @ Aug 12 2015 07:09pm)
Staram sie biegac co 2 dzien, powiem CI ze mam, rano przed robota jak pobiegam to dzien w pracy jest jeszcze lepszy niz normalnie :) zreszta ja przypomne sobie zime, godzina 5-6 ciemno, nikogo na dworze to az szkoda nie korzystac z tych dobrodziejstw pogodowych :)
Ja mam ten problem, ze bieganie u mnie z rana odpada zupelnie bo nie wiem co mnie w pracy zastanie, szczegolnie przy tych upalach - moze sie okazac ze wyladuje na jakiejs budowie / jakims wiekszym temacie i 6-7h chodzenia i jakiegos wbijania lawic i innych gowien, po +/-10km odpada.
Po pracy natomiast spedzonej na upale, albo w biurze bez klimatyzacji (pozdrawiam mojego szefa) nie ma w ogole sily i weny

No za chuj nie umiem sie przelamac.