d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1407408409410411416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Apr 21 2011 09:26am
Od 2 dni nic nie polecialo, teraz az 2 isty...
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Apr 21 2011 10:04am
ISO kanału z baalrunami.
Member
Posts: 13,397
Joined: Jan 31 2010
Gold: 0.00
Apr 21 2011 10:04am
Quote (MadZombie @ Apr 21 2011 05:04pm)
ISO kanału z baalrunami.


op lastbaal
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Apr 21 2011 10:05am
Quote (Reksio91 @ Apr 21 2011 04:04pm)
op lastbaal


Dalej działa : O ?
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Apr 21 2011 10:07am
Quote (MadZombie @ Apr 21 2011 04:05pm)
Dalej działa : O ?


No baa :o
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Apr 21 2011 10:08am
Quote (groch55 @ Apr 21 2011 04:07pm)
No baa  :o


No to wbijam dziś 90 lvl : O
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Apr 21 2011 10:09am
Quote (MadZombie @ Apr 21 2011 04:08pm)
No to wbijam dziś 90 lvl : O


no to gl :o
Member
Posts: 15,470
Joined: Apr 13 2007
Gold: 249.00
Apr 21 2011 11:37am
Mam pytanie o necia summona, gram na hcl-slabe eq. mam 60 lvl i wymaxowalem juz szkielety oraz mistrzostwo, i dalem kilka pkt na wybuch,(10) i teraz sie zastanawiam czy pakowac juz w ozywienie lub magów czy dalej wybuch? pomoze ktoś doswiadczony?
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Apr 21 2011 11:41am
Quote (Amasz @ Apr 21 2011 05:37pm)
Mam pytanie o necia summona, gram na hcl-slabe eq. mam 60 lvl i wymaxowalem juz szkielety oraz mistrzostwo, i dalem kilka pkt na wybuch,(10) i teraz sie zastanawiam czy pakowac juz w ozywienie lub magów czy dalej wybuch? pomoze ktoś doswiadczony?


Nie wiem jak na hc...

1 pkt w ozywienie wystarczy
imo w magow dawaj
Member
Posts: 15,470
Joined: Apr 13 2007
Gold: 249.00
Apr 21 2011 12:28pm
Quote (groch55 @ 21 Apr 2011 17:41)
Nie wiem jak na  hc...

1 pkt w ozywienie wystarczy
imo w magow dawaj


Grales summoem kiedykolwiek?
Go Back To Polska Topic List
Prev1407408409410411416Next
Closed New Topic New Poll