d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1406407408409410469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jul 28 2015 11:27pm
Quote (YaYco @ Jul 28 2015 08:20pm)
nie sadze, zeby to byla wina koszulki, pierwszy raz mi sie cos takiego zdarza. moze po prostu upierdolil mnie jakis moskit ;p


Mnie sie to zdarza raz na jakis czas. Wczoraj konsultowalem to z kuzynem i mowi ze tez mu sie przytrafia przy cwiczeniu. Imhi moze byc wina koszulki, albo ogul se klate chuju xd
Member
Posts: 6,293
Joined: Jan 2 2013
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jul 29 2015 03:49am
Panowie, mam problem. Na siłowni wpierw mam 10 minut truchtu jako rozgrzewka, następnie cztery serie wolnych ciężarów i potem minimum 40 minut bieżni (spacer/trucht/bieg)
Problem tyczy się właśnie biegania, ogólnie moja kondycja dzięki częstym wypadom rowerowym pozwala mi na taki godzinny trucht bez przerw, można powiedzieć że taki podchodzący już pod bieg.
Jeśli idę na bieżni to nie ma problemu, ale jak zaczynam biec to po minucie lub kilku minutach zaczynam odczuwać ból z lewej strony brzucha, dzisiaj z samego początku odczuwałem ten ból z lewej, prawej i przez moment po środku. Ten z prawej i środka minął raz dwa ale z lewej strony bolało cały czas. Ten ból jest taki że można biec biec i w pewnym momencie już tak boli że trzeba się zatrzymać

To nie jest kolka, na jednym forum typy pisały że jak się biega no to siłą rzeczy flaki w środku skaczą i to może być powodem. Jakiś czas temu zrzuciłem sobie tak 11kg, wtedy tego problemu nie miałem jeśli dobrze pamiętam, może.. no nie wiem, nie dostosowało się to wszystko jeszcze do siebie?
A no i te typy nie pisały mi, widziałem wiele takich wątków w którym ludzie pisali o takim problemie i w sumie dalej nie wiem co jest przyczyną. Płynów staram się pić niewiele przed samym biegiem bo wtedy dostaję kolki. Na ten ból pomaga jak przycisnę dłonią w to miejsce, tak jakbym je wduszał. Pomagają również skłony lub po prostu zatrzymanie się, ale efekt jest tylko chwilowy.

wkurwia mnie to bo pokochałem bieganie, bardzo mi się to podoba a muszę się zatrzymywać bez jakiejkolwiek zadyszki. kurwa!
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Jul 31 2015 06:25pm
utrzymujecie jakas specjalna diete pod bieganie?
Member
Posts: 6,293
Joined: Jan 2 2013
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jul 31 2015 06:46pm
Quote (YaYco @ 1 Aug 2015 01:25)
utrzymujecie jakas specjalna diete pod bieganie?


tak
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 1 2015 01:44am
Quote (YaYco @ Aug 1 2015 12:25am)
utrzymujecie jakas specjalna diete pod bieganie?


Nie ale ja mam guwnoczasy. Inna sprawa ze raczej niczego wielkiego w temacie nie trzeba robic imo no chyba ze chcesz chudnac i tyle.
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 1 2015 07:45am
Quote (Rave_PL @ 1 Aug 2015 09:44)
Nie ale ja mam guwnoczasy. Inna sprawa ze raczej niczego wielkiego w temacie nie trzeba robic imo no chyba ze chcesz chudnac i tyle.


nah, nie mam sie z czego odchudzac.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 1 2015 09:05am
Quote (YaYco @ Aug 1 2015 01:45pm)
nah, nie mam sie z czego odchudzac.


To chyba nie ma tematu :D bieganie to nie bb, podstawy zeby cos wcisnac ew po i tyle.
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 4 2015 01:24pm
super temperatura kurwo :mellow:
Member
Posts: 446
Joined: Sep 29 2014
Gold: 6.34
Aug 4 2015 01:27pm
Quote (YaYco @ Aug 4 2015 09:24pm)
super temperatura kurwo :mellow:


a Ty nie miałeś na siłownię chodzić? :angry:

Quote (YaYco @ Aug 4 2015 09:48pm)
nie.


dobra, to masz szczescie.

This post was edited by mruwkojat on Aug 4 2015 01:53pm
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Aug 4 2015 01:48pm
Quote (mruwkojat @ 4 Aug 2015 21:27)
a Ty nie miałeś na siłownię chodzić? :angry:


nie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1406407408409410469Next
Add Reply New Topic New Poll