d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1404405406407408469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Jul 17 2015 02:09pm
ostatnio zostałem sobie pobiegać po treningu i powiem wam, że jednak wolę na bieżni w temp. 20*C niż na powietrzu w 35 stopniach :/
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 17 2015 02:16pm
Quote (JohnyCage @ 17 Jul 2015 22:09)
ostatnio zostałem sobie pobiegać po treningu i powiem wam, że jednak wolę na bieżni w temp. 20*C niż na powietrzu w 35 stopniach :/


pussy
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Jul 17 2015 02:16pm
Quote (JohnyCage @ 17 Jul 2015 22:09)
ostatnio zostałem sobie pobiegać po treningu i powiem wam, że jednak wolę na bieżni w temp. 20*C niż na powietrzu w 35 stopniach :/


> biegaj na powietrzu w temperaturze 20 stopni
> ???
> profit
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Jul 17 2015 02:37pm
Quote (Grigo @ 17 Jul 2015 22:16)
pussy


jestem przyzwyczajony, że na siłce klimka :(
jak robiłem martwy ciąg w 35 stopniach to mało nie zemdlałem :<

Quote (YaYco @ 17 Jul 2015 22:16)
> biegaj na powietrzu w temperaturze 20 stopni
> ???
> profit


EHE, CIEKAWE JAK SE TEMPERATURĘ W LESIE DOBIORĘ :(
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Jul 17 2015 02:42pm
Quote (JohnyCage @ 17 Jul 2015 22:37)
EHE, CIEKAWE JAK SE TEMPERATURĘ W LESIE DOBIORĘ :(


cholera, nie wiem, moze czekajac do wieczora? xd

/e: szukam jakiejs dobrej opaski na smartfona, telefon 7x14 cm, jakies propozycje?

This post was edited by YaYco on Jul 17 2015 02:43pm
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Jul 17 2015 03:09pm
Quote (YaYco @ 17 Jul 2015 22:42)
cholera, nie wiem, moze czekajac do wieczora? xd

/e: szukam jakiejs dobrej opaski na smartfona, telefon 7x14 cm, jakies propozycje?


nie mogę biegać wieczorami :v jestem w chuj głodny, a na LeanGains mam 12-20 okno
Member
Posts: 7,775
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 17 2015 03:13pm
Quote (b0b3k @ Jul 12 2015 11:21am)
OK.
Edit:


No to ładnie pociśnięte :) jaki PB masz na 5k?


pb? co to za skrót? :)
Member
Posts: 2,375
Joined: Mar 17 2010
Gold: 4.41
Jul 17 2015 03:44pm
Personal best
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Jul 17 2015 04:09pm
Phasse blade
Member
Posts: 7,775
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 17 2015 11:37pm
Quote (Robertos @ Jul 17 2015 09:44pm)
Personal best


nie wiem, nie biegałem nigdy zeby uzyskać jakiś super czas. ale w niedzielę idę biegać na stadion to zmierzę :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1404405406407408469Next
Add Reply New Topic New Poll