Quote (Grigo @ 17 Jul 2015 22:16)
pussy
jestem przyzwyczajony, że na siłce klimka

jak robiłem martwy ciąg w 35 stopniach to mało nie zemdlałem :<
Quote (YaYco @ 17 Jul 2015 22:16)
> biegaj na powietrzu w temperaturze 20 stopni
> ???
> profit
EHE, CIEKAWE JAK SE TEMPERATURĘ W LESIE DOBIORĘ
