d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Co Wlasnie Jesz > Oficjalny Temat Ja Pilnuje Zasad
Prev1403404405406407496Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Feb 18 2018 08:22am
Spagetti ze zmielonym mięsem z wczorajszego rosołu. Pycha. :drool:

Quote (5cooby @ Feb 18 2018 03:01am)
Miesko z rosołu + vegeta :drool:


Znaczy się z tą przyprawą? Ja wolę takie zwykłe - wyłowione od razu z zupy. Beż żadnej soli, panierki, smażenia etc
Member
Posts: 42,118
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Feb 18 2018 08:55am
Picce jakas ze sklepu w piekarniku se pieke nie chce mi się gotować :wacko:
Member
Posts: 37,057
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Feb 19 2018 12:53am
Quote (Mis_Nom @ 18 Feb 2018 15:55)
Picce jakas ze sklepu w piekarniku se pieke nie chce mi się gotować :wacko:


Mogłeś zamówić. Jakie pizze mrożone polecacie?
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Feb 19 2018 01:18am
Quote (hef @ 19 Feb 2018 08:53)
Mogłeś zamówić. Jakie pizze mrożone polecacie?


Giuseppe <3

e: i Feliciana Salami & Chorizo.

This post was edited by misiek[te] on Feb 19 2018 01:21am
Member
Posts: 37,057
Joined: Jun 28 2006
Gold: 7,242.01
Feb 19 2018 01:25am
Muszę spróbować. Raz jadem jakieś pizzerinki, mini pizze i słabe to było
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Feb 19 2018 02:02am
Quote (hef @ 19 Feb 2018 07:25)
Muszę spróbować. Raz jadem jakieś pizzerinki, mini pizze i słabe to było


Dla mnie też.
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold: Locked
Feb 19 2018 03:48am
[QUOTE=misiek[te&#93;,19 Feb 2018 09:18]Giuseppe <3

e: i Feliciana Salami & Chorizo.[/QUOTE]

Dziuzeppe najlepsze
Member
Posts: 25,145
Joined: Apr 3 2007
Gold: 47,842.00
Feb 20 2018 01:53am
Quote (2007 @ 18 Feb 2018 14:22)
Spagetti ze zmielonym mięsem z wczorajszego rosołu. Pycha. :drool:



Znaczy się z tą przyprawą? Ja wolę takie zwykłe - wyłowione od razu z zupy. Beż żadnej soli, panierki, smażenia etc


Chodziło mi o przyprawę. Lubię to zjeść na słono, nie przeszkadza mi zjedzenie oczywiście też bez niczego ;)
Banned
Posts: 1,960
Joined: Oct 14 2017
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 20 2018 03:23am
dziuseppe to wlasnie największy syf, rakotworcza pizza na grubym ciescie

Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold: 314.22
Feb 20 2018 03:37am
kanapki z dżemem jagodowym własnej roboty
Go Back To Polska Topic List
Prev1403404405406407496Next
Add Reply New Topic New Poll