☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Co Wlasnie Jesz > Oficjalny Temat Ja Pilnuje Zasad
Prev
1
403
404
405
406
407
496
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 89883
Replies: 4955
Track Topic
2007
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
20.07
#4041
Feb 18 2018 08:22am
Spagetti ze zmielonym mięsem z wczorajszego rosołu. Pycha.
Quote (5cooby @ Feb 18 2018 03:01am)
Miesko z rosołu + vegeta :drool:
Znaczy się z tą przyprawą? Ja wolę takie zwykłe - wyłowione od razu z zupy. Beż żadnej soli, panierki, smażenia etc
Mis_nom
Member
Posts: 42,118
Joined: Aug 4 2014
Gold
:
13.37
#4042
Feb 18 2018 08:55am
Picce jakas ze sklepu w piekarniku se pieke nie chce mi się gotować
hef
Member
Posts: 37,057
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#4043
Feb 19 2018 12:53am
Quote (Mis_Nom @ 18 Feb 2018 15:55)
Picce jakas ze sklepu w piekarniku se pieke nie chce mi się gotować :wacko:
Mogłeś zamówić. Jakie pizze mrożone polecacie?
misiek_te
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold
:
0.00
#4044
Feb 19 2018 01:18am
Quote (hef @ 19 Feb 2018 08:53)
Mogłeś zamówić. Jakie pizze mrożone polecacie?
Giuseppe
e: i Feliciana Salami & Chorizo.
This post was edited by misiek[te] on Feb 19 2018 01:21am
hef
Member
Posts: 37,057
Joined: Jun 28 2006
Gold
:
7,242.01
#4045
Feb 19 2018 01:25am
Muszę spróbować. Raz jadem jakieś pizzerinki, mini pizze i słabe to było
czu
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#4046
Feb 19 2018 02:02am
Quote (hef @ 19 Feb 2018 07:25)
Muszę spróbować. Raz jadem jakieś pizzerinki, mini pizze i słabe to było
Dla mnie też.
Nothus
Member
Posts: 13,446
Joined: Dec 6 2008
Gold
:
Locked
#4047
Feb 19 2018 03:48am
[QUOTE=misiek[te],19 Feb 2018 09:18]Giuseppe
e: i Feliciana Salami & Chorizo.[/QUOTE]
Dziuzeppe najlepsze
5cooby
Member
Posts: 25,145
Joined: Apr 3 2007
Gold
:
47,842.00
#4048
Feb 20 2018 01:53am
Quote (2007 @ 18 Feb 2018 14:22)
Spagetti ze zmielonym mięsem z wczorajszego rosołu. Pycha. :drool:
Znaczy się z tą przyprawą? Ja wolę takie zwykłe - wyłowione od razu z zupy. Beż żadnej soli, panierki, smażenia etc
Chodziło mi o przyprawę. Lubię to zjeść na słono, nie przeszkadza mi zjedzenie oczywiście też bez niczego
FilipFilet
Banned
Posts: 1,960
Joined: Oct 14 2017
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#4049
Feb 20 2018 03:23am
dziuseppe to wlasnie największy syf, rakotworcza pizza na grubym ciescie
czu
Member
Posts: 78,752
Joined: Sep 24 2007
Gold
:
314.22
#4050
Feb 20 2018 03:37am
kanapki z dżemem jagodowym własnej roboty
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
403
404
405
406
407
496
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact