d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1403404405406407469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 8 2015 01:42pm
Quote (cOr @ Jun 8 2015 06:56pm)
Wlasnie my wolimy klimaty urokliwe ale mniej skomplikowane, na ogol wedrujemu skacowani wiec nie chcemy az tak bardzo sie mordowac :P jak zerkniesz na moje endomondo z zeszlego roku to wiekszosc trasy jest zapisana, czerwiec 2014.
namiotow nie, bierzemy tylko spiwory i karimaty zeby sie gdzies walnac na noc :p

Slowacje tez ktos proponował, jedziemy zawsze spontanicznie a szczegoly ustalamy juz w podrozy ;]


Brzmi na całkiem wesoły trip :D fajnie, że masz taką paczkę znajomych :) spontan zawsze jest najlepszą opcją.
Żeby już nie robić bałaganu tu w temacie o bieganiu to Ci wysłałem PM :D

This post was edited by Bieniol on Jun 8 2015 01:46pm
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 20 2015 07:12am
Bobek pozazdroscilem ci tego biegania i machnalem praktycznie identyczny czas treningu jak Ty (bez 3 s). Chuj, ze 6 km mniej :D
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jun 20 2015 12:39pm
Quote (Over_You @ 20 Jun 2015 15:12)
Bobek pozazdroscilem ci tego biegania i machnalem praktycznie identyczny czas treningu jak Ty (bez 3 s). Chuj, ze 6 km mniej :D


Pjona ziomek :D

Miałem biec wolniej, po 4:45-4:50, ale jakoś niosło, pogoda też dopisała nie było upału. :)
Member
Posts: 66,321
Joined: Apr 3 2008
Gold: 61,514.00
Jun 20 2015 03:13pm
wole MMA...

Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jun 21 2015 12:19am
Quote (JJKP @ Jun 20 2015 09:13pm)


Trenujesz? Jest od tego temat w sumie...
Quote (b0b3k @ Jun 20 2015 06:39pm)
Pjona ziomek :D

Miałem biec wolniej, po 4:45-4:50, ale jakoś niosło, pogoda też dopisała nie było upału. :)


Ja nawet nie planowalem, skumalem sie jak na endomondo ofladalem :p
Member
Posts: 7,775
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jun 29 2015 01:49pm
dzisiaj zaczalem biegac, 7km w 30min nie ma co się przeforsowywać :D
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Jun 29 2015 02:28pm
Calkiem spoko interwaly mi dzisiaj wyszly patrzac po ostatnich wynikach :)
Member
Posts: 7,775
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 7 2015 01:14pm
11km w 40 minut :) forma rośnie
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Jul 12 2015 05:21am
Quote (JJKP @ 20 Jun 2015 23:13)


OK.
Edit:
Quote (jamjestpan @ 7 Jul 2015 21:14)
11km w 40 minut :) forma rośnie


No to ładnie pociśnięte :) jaki PB masz na 5k?

This post was edited by b0b3k on Jul 12 2015 05:21am
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Jul 17 2015 02:06pm
juz zapomnialem, jak to zajebiscie sobie pobiegac :> trzeba nareperowac forme, wracam do biegania.
Go Back To Polska Topic List
Prev1403404405406407469Next
Add Reply New Topic New Poll