Quote (cOr @ Jun 8 2015 06:56pm)
Wlasnie my wolimy klimaty urokliwe ale mniej skomplikowane, na ogol wedrujemu skacowani wiec nie chcemy az tak bardzo sie mordowac :P jak zerkniesz na moje endomondo z zeszlego roku to wiekszosc trasy jest zapisana, czerwiec 2014.
namiotow nie, bierzemy tylko spiwory i karimaty zeby sie gdzies walnac na noc :p
Slowacje tez ktos proponował, jedziemy zawsze spontanicznie a szczegoly ustalamy juz w podrozy ;]
Brzmi na całkiem wesoły trip

fajnie, że masz taką paczkę znajomych

spontan zawsze jest najlepszą opcją.
Żeby już nie robić bałaganu tu w temacie o bieganiu to Ci wysłałem PM
This post was edited by Bieniol on Jun 8 2015 01:46pm