d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1403404405406407416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,811
Joined: Nov 15 2006
Gold: 0.00
Apr 20 2011 07:38am
Quote (czester666 @ Apr 20 2011 01:35pm)
FU ! 

mi z kuznii zawsze  same  fale , hele itp :D


w końcu 1k fg? :)
gz! to za jakiego char'a się bierzesz?

ps: potrzebna Twoja pomoc w ustawieniach - bom ja ciorny i nie wiem co i jak...
Member
Posts: 7,038
Joined: Nov 5 2010
Gold: 1.00
Apr 20 2011 08:18am
ten ld strasznie tani :) ja robie barbe
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Apr 20 2011 09:10am
Iso help ze starożytnymi na hellu.
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Apr 20 2011 09:10am
Quote (doktor_ironia @ Apr 20 2011 03:10pm)
Iso help ze starożytnymi na hellu.


daj gre
Member
Posts: 42,828
Joined: Nov 27 2005
Gold: 0.00
Apr 20 2011 11:40am
potrzebuje jakies niezlej taktyki na soso blizz na brs. jakis drogi i zajebisty, thx
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 11:50am
normalnie koleżanki nic nie zbierają :angry:
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Apr 20 2011 11:52am
Quote (tamburyn @ Apr 20 2011 05:50pm)
normalnie koleżanki nic nie zbierają :angry:


moze potrzebna jakas "motywacja" :huh:

Quote (ZaBa @ Apr 20 2011 05:40pm)
potrzebuje jakies niezlej taktyki na soso blizz na brs. jakis drogi i zajebisty, thx


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49337500&f=87

This post was edited by groch55 on Apr 20 2011 11:53am
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Apr 20 2011 12:34pm
Ze tak zapytam jest skryp dzieki ktoremu barb sam lata na travi ( chodzi o mi o gf barba)
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:40pm
Quote (groch55 @ Apr 20 2011 07:34pm)
Ze tak zapytam jest skryp dzieki ktoremu barb sam lata na travi ( chodzi o mi o gf barba)


da mu sie ustawic ataki ale nie wiem jak to wyglada w praktyce bo zapewne bedzie sie wpiepszal w najwiekszy ogien
Member
Posts: 42,828
Joined: Nov 27 2005
Gold: 0.00
Apr 20 2011 12:42pm
Quote (groch55 @ 20 Apr 2011 18:52)
moze potrzebna jakas "motywacja"  :huh:



http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49337500&f=87


myslis ze tego nie przejrzalem :( ?

nie ma tam zadnego fajnego builda pvm blizz
Go Back To Polska Topic List
Prev1403404405406407416Next
Closed New Topic New Poll