d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1402403404405406469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 8 2015 03:38am
No ja sobie odpuściłem, to fakt. Jakaś lekka kontuzja się wkradła i tak jakoś przestałem. To nie jest tak, że już nie będę biegał. Brak czasu ostatnio też ma na to wpływ. Podczas tego ultra miałem takie myśli, że po co ja to robię;) co roku mam też tak, że kiedy się robi cieplej to tracę trochę chęć do biegania. Kilka razy po ultra biegałem ale bez Endo itp. Zobaczymy jak to będzie ;) wiem jednak, że nie będę startował w zawodach.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 8 2015 08:28am
Quote (Bieniol @ 8 Jun 2015 11:38)
No ja sobie odpuściłem, to fakt. Jakaś lekka kontuzja się wkradła i tak jakoś przestałem. To nie jest tak, że już nie będę biegał. Brak czasu ostatnio też ma na to wpływ. Podczas tego ultra miałem takie myśli, że po co ja to robię;) co roku mam też tak, że kiedy się robi cieplej to tracę trochę chęć do biegania. Kilka razy po ultra biegałem ale bez Endo itp. Zobaczymy jak to będzie ;) wiem jednak, że nie będę startował w zawodach.


a co ci dolegalo po ultra?

ja odkad biegam troszke wiecej (ale rzadziej) to kolano mi mocno zaczelo dolegac, najpierw (jak pisalem wyzej) klucie pod rzepką a teraz cala prawa strona kolana mnie jakoś rwie
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 8 2015 09:09am
Quote (cOr @ Jun 8 2015 03:28pm)
a co ci dolegalo po ultra?

ja odkad biegam troszke wiecej (ale rzadziej) to kolano mi mocno zaczelo dolegac, najpierw (jak pisalem wyzej) klucie pod rzepką a teraz cala prawa strona kolana mnie jakoś rwie


Miałem wg. lekarza przeciążenie nogi w stawie skokowym i zapalenie prostownika palców. Coś w tym stylu. Poszedłem do niego ponieważ drętwiała mi noga, ta która miałem operowaną rok temu. Lekarz stwierdził, że to musi być od biegania, ten sam lekarz co robił operację :)

Myślę, że dobrze by było gdybyś jakiegoś fizjoterapeutę odwiedził, ewentualnie zwykłego ortopedę, może coś Ci pomoże.
Ja od jutra zaczynam też treningi piłkarskie, więc dodatkowe bieganie będzie, kolega mnie namówił żebym do nich do drużyny dołączył. Wprawdzie niska klasa rozgrywkowa, ale fajnie będzie wrócić do czegoś co robiłem bardzo długi okres czasu. Mam też zamiar częściej jeździć w góry, to jest coś co sprawia mi chyba największą frajdę, a ostatnio niestety zaniedbałem to.

This post was edited by Bieniol on Jun 8 2015 09:12am
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jun 8 2015 09:23am
Quote (cOr @ Jun 8 2015 09:10am)
Panowie jak tam u was? poza bobkiem to cos mala aktywnosc na endomondo ;]
a bieniol po ultrasie to juz calkowicie chyba odpuscil :<


Cos tam sie ruszam, nawet na urlopie w niemczech marszobieg sobie zrobilem. Troche te pospinae posladkowe mnie dobijac zaczynaja...
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 8 2015 09:30am
Quote (Bieniol @ 8 Jun 2015 17:09)
Miałem wg. lekarza przeciążenie nogi w stawie skokowym i zapalenie prostownika palców. Coś w tym stylu. Poszedłem do niego ponieważ drętwiała mi noga, ta która miałem operowaną rok temu. Lekarz stwierdził, że to musi być od biegania, ten sam lekarz co robił operację :)

Myślę, że dobrze by było gdybyś jakiegoś fizjoterapeutę odwiedził, ewentualnie zwykłego ortopedę, może coś Ci pomoże.
Ja od jutra zaczynam też treningi piłkarskie, więc dodatkowe bieganie będzie, kolega mnie namówił żebym do nich do drużyny dołączył. Wprawdzie niska klasa rozgrywkowa, ale fajnie będzie wrócić do czegoś co robiłem bardzo długi okres czasu. Mam też zamiar częściej jeździć w góry, to jest coś co sprawia mi chyba największą frajdę, a ostatnio niestety zaniedbałem to.


"zapalenie prostownika palców" hmm nie slyszalem anwet o czyms takim. ale w teorii dobrze ze u jednego sie leczysz
ortopedzi maja dla mnei zawsze jedna recepte na zdrowie "nie biegaj"... moze pojde do pewnego zaufanego rehabilitanta ktory na rozne bole znajduje cudowne sposoby

zawsze ci zazdroszcze tych gorskich wycieczek... ;] za tydzien mam nadzieje uda mi sie na 5 dni wedrowania wyjechac

Quote (Rave_PL @ 8 Jun 2015 17:23)
Cos tam sie ruszam, nawet na urlopie w niemczech marszobieg sobie zrobilem. Troche te pospinae posladkowe mnie dobijac zaczynaja...


dodaj mnie na endomondo (o ile kojarzysz jak sie nazywam) bylem zawsze w biegowych grupach jsp
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 8 2015 09:35am
Quote (cOr @ Jun 8 2015 04:30pm)
"zapalenie prostownika palców" hmm nie slyszalem anwet o czyms takim. ale w teorii dobrze ze u jednego sie leczysz
ortopedzi maja dla mnei zawsze jedna recepte na zdrowie "nie biegaj"... moze pojde do pewnego zaufanego rehabilitanta ktory na rozne bole znajduje cudowne sposoby

zawsze ci zazdroszcze tych gorskich wycieczek... ;] za tydzien mam nadzieje uda mi sie na 5 dni wedrowania wyjechac



dodaj mnie na endomondo (o ile kojarzysz jak sie nazywam) bylem zawsze w biegowych grupach jsp


Objawiało się to w ten sposób, że kiedy podnosiłem palce u stopy do góry to bolało w okolicy kostki. Też nigdy wcześniej nie słyszałem o czymś takim, ale ok.
No góry to moja największa pasja, nie da się ukryć :) Gdzie będziesz jechał ? Ja planuje w nocy z piątku na sobotę jechać na 1 dzień w Tatry, a niedługo z kolegą będziemy starali się przejść na raz całą Grań Tatr Zachodnich. Jeśli kiedyś będziesz chciał to ja zawsze chętnie z kimś połażę :) bo teraz to nikt ze mną nie chce jechać :D pewnie dlatego, że wyjazd w takich godzinach a nie innych.

This post was edited by Bieniol on Jun 8 2015 09:35am
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Jun 8 2015 10:09am
Quote (cOr @ Jun 8 2015 03:30pm)
"zapalenie prostownika palców" hmm nie slyszalem anwet o czyms takim. ale w teorii dobrze ze u jednego sie leczysz
ortopedzi maja dla mnei zawsze jedna recepte na zdrowie "nie biegaj"... moze pojde do pewnego zaufanego rehabilitanta ktory na rozne bole znajduje cudowne sposoby

zawsze ci zazdroszcze tych gorskich wycieczek... ;] za tydzien mam nadzieje uda mi sie na 5 dni wedrowania wyjechac



dodaj mnie na endomondo (o ile kojarzysz jak sie nazywam) bylem zawsze w biegowych grupach jsp


Jak wroce to cie poszukam ;)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 8 2015 11:08am
Quote (Bieniol @ 8 Jun 2015 17:35)
Objawiało się to w ten sposób, że kiedy podnosiłem palce u stopy do góry to bolało w okolicy kostki. Też nigdy wcześniej nie słyszałem o czymś takim, ale ok.
No góry to moja największa pasja, nie da się ukryć :) Gdzie będziesz jechał ? Ja planuje w nocy z piątku na sobotę jechać na 1 dzień w Tatry, a niedługo z kolegą będziemy starali się przejść na raz całą Grań Tatr Zachodnich. Jeśli kiedyś będziesz chciał to ja zawsze chętnie z kimś połażę :) bo teraz to nikt ze mną nie chce jechać :D pewnie dlatego, że wyjazd w takich godzinach a nie innych.


aktualnie rozważamy Grybów (bo maja tam browar) lub Dukla (bo tam sporo szlakow i jakies czolgi czy cos)
rok temu bylismy w beskidzie niskim, przez 5 dni wedrowki nei spotkalismy na szlaku ani jednego czlowieka ;]

ogolem mamy takie luzne podejscie, stala ekipa 4 ziomkow co roku jezdimy na duze ilosci alku i lazenia. wszystko na maks budzetowo, spanie w schornisku albo w pustostanie albo gdziekolwiek :D

gory <3
Member
Posts: 4,297
Joined: Dec 12 2005
Gold: 0.00
Jun 8 2015 11:41am
Quote (cOr @ Jun 8 2015 06:08pm)
aktualnie rozważamy Grybów (bo maja tam browar) lub Dukla (bo tam sporo szlakow i jakies czolgi czy cos)
rok temu bylismy w beskidzie niskim, przez 5 dni wedrowki nei spotkalismy na szlaku ani jednego czlowieka ;]

ogolem mamy takie luzne podejscie, stala ekipa 4 ziomkow co roku jezdimy na duze ilosci alku i lazenia. wszystko na maks budzetowo, spanie w schornisku albo w pustostanie albo gdziekolwiek :D

gory <3


O to moje okolice, może nie najbliższe ale ogólnie moje województwo. Beskid niski fajny jest :) można faktycznie połazić i nie spotkać nikogo. Ja osobiście wole Tatry, ale to tylko ze względu na wysokość. Polecam też góry na Słowacji, bardzo mało ludzi. W namiotach też kimacie, czy tylko schrony itp ?
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jun 8 2015 11:56am
Quote (Bieniol @ 8 Jun 2015 19:41)
O to moje okolice, może nie najbliższe ale ogólnie moje województwo. Beskid niski fajny jest :) można faktycznie połazić i nie spotkać nikogo. Ja osobiście wole Tatry, ale to tylko ze względu na wysokość. Polecam też góry na Słowacji, bardzo mało ludzi. W namiotach też kimacie, czy tylko schrony itp ?


Wlasnie my wolimy klimaty urokliwe ale mniej skomplikowane, na ogol wedrujemu skacowani wiec nie chcemy az tak bardzo sie mordowac :P jak zerkniesz na moje endomondo z zeszlego roku to wiekszosc trasy jest zapisana, czerwiec 2014.
namiotow nie, bierzemy tylko spiwory i karimaty zeby sie gdzies walnac na noc :p

Slowacje tez ktos proponował, jedziemy zawsze spontanicznie a szczegoly ustalamy juz w podrozy ;]
Go Back To Polska Topic List
Prev1402403404405406469Next
Add Reply New Topic New Poll