d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1402403404405406416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Apr 20 2011 05:35am
Quote (sow_ozi @ Apr 20 2011 01:27pm)
thx - gul padl :)


FU !

mi z kuznii zawsze same fale , hele itp :D

This post was edited by czester666 on Apr 20 2011 05:35am
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Apr 20 2011 05:37am
Quote (czester666 @ Apr 20 2011 01:35pm)
FU ! 

mi z kuznii zawsze  same  fale , hele itp :D


Pomódl się do Boga o dobre runy, to na pewno polecą!
Zosia się modliła i dostała JAH
Andrzej też i dostał GER
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 05:40am
Quote (Last_Hope @ Apr 20 2011 12:37pm)
Pomódl się do Boga o dobre runy, to na pewno polecą!
Zosia się modliła i dostała JAH
Andrzej też i dostał GER


a Janek DIA
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Apr 20 2011 06:31am
ktory ziomeczek kolorowy przerzuci smieci?

:wub: groszku

This post was edited by Kathorga on Apr 20 2011 06:40am
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 06:34am
Quote (Kathorga @ 20 Apr 2011 14:31)
ktory ziomeczek kolorowy przerzuci smieci?


po 16 kolego,
wcześniej ni uja :(
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Apr 20 2011 06:41am
Quote (tamburyn @ Apr 20 2011 01:34pm)
po 16 kolego,
wcześniej ni uja :(


juz done by groszek

dziel sie forumowym zlotem od pozera :angry:
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 06:48am
Quote (Kathorga @ 20 Apr 2011 14:41)
dziel sie forumowym zlotem od pozera :angry:


nieotrzymane'd jak do tej pory,
się nie bój, dostaniesz 1/5 puli ^_^
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Apr 20 2011 06:53am
Quote (tamburyn @ 20 Apr 2011 14:48)
nieotrzymane'd jak do tej pory,
się nie bój, dostaniesz 1/5 puli ^_^


A ja? :cry:
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 07:00am
Quote (miki2387 @ 20 Apr 2011 14:53)
A ja? :cry:


przykro mi, ale było tylko pięciu muszkieterów ^_^

na razie to musimy cokolwiek dostać,a dopiero później jakiekolwiek podziałki :)
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Apr 20 2011 07:36am
Quote (tamburyn @ Apr 20 2011 01:48pm)
nieotrzymane'd jak do tej pory,
się nie bój, dostaniesz 1/5 puli ^_^


:wub:

Quote (miki2387 @ Apr 20 2011 01:53pm)
A ja? :cry:



a ty byles niegrzeczny :angry:
Go Back To Polska Topic List
Prev1402403404405406416Next
Closed New Topic New Poll