Quote (SimSimSalabim @ 26 May 2015 18:52)
ucięli mu nogę laserem
ale żeby nie offtopować, od ~2 lat boli mnie lewe kolano, raz mniej raz bardziej, ale ciągle - wyjebane, najwyżej też pójdę pod laser :E
Chodzi mi rehabilitacje laserem, to zaden hardkor

Quote (Rave_PL @ 26 May 2015 18:53)
ja mam ciagle jakies problemy, szczegolnie od czasu jak mi typ na treningu kolano skrecil - od tego momentu to kolano juz nie jest takie jak bylo, strasznie slabe, czasem przeskakuje i jak biegalem do tej pory czesto czulem zmeczenie w tym kolanie wlasnie, za to w drugim jak sie nacisne pod rzepka to sie zesrac idzie, tez czuje jak schodze po schodach czasami bol, kuzyn stwierdzil ze prawodpoobnie to kolano skoczka, sam je mial bo skacze wzwyz i takie sa objawy + boli w tym miejscu, pewnie za jakis czas mi sie rozpierdoli do konca :P
No to akurat to juz brzmi slabo. jak cie ciagle boli to nie boisz sie ze naprawde ci sie rozjebie do konca? mialbys wtedy naprawde dluga i przesrana droge powrotna do normalnej formy (chyba)
W swoim poczatkowym.pytaniu glownie chodzi mi gdzie sie udac z takim objawem (po prostu ortopeda?), ew jakie badania zrobic