d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1400401402403404469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,945
Joined: Jan 10 2009
Gold: 295.00
May 23 2015 05:42am
poleca ktoś jakąś inną alternatywę roshe runów ?
tak do ~350zł
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 23 2015 06:14am
Quote (cOr @ 22 May 2015 19:53)
apka wyglada tak samo ale na stronce os namodzili, jak sie wejdzie w treningi



Jakie nieczytelne gownoo, masakra.

Dzisiaj biegłem w biegu wisły, trasa ~10km na garminie wyszło 9,5km biegło się całkiem dobrze, pierwszy raz prowadziłem kogoś, biegło się fajnie przez całą trasę motywowałem kolegę. :> średnie tempo wyszło nam 4:26
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
May 23 2015 06:50am
Quote (b0b3k @ May 23 2015 12:14pm)
Jakie nieczytelne gownoo, masakra.

Dzisiaj biegłem w biegu wisły, trasa ~10km na garminie wyszło 9,5km biegło się całkiem dobrze, pierwszy raz prowadziłem kogoś, biegło się fajnie przez całą trasę motywowałem kolegę. :> średnie tempo wyszło nam 4:26


fajnie go zmotywowales :DDDDDD
endomondo tragedia niestety, oby wrocili do starej wersji, w co niestety watpie.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 26 2015 09:45am
Kto tu sie uzeral z bolem kolana?

przy ostanim biegu zaczelo mnie cos kłuć i łaskotać wewnatrz kolana, tak jakby pod rzepką
doczlapalem do konca ale teraz mam tak ze jak chwile kucam albo jakos mocno opre ciezar na jednym kolanie (np schodzac po schodach) to mnie troche zakłuje...
mialo to miejsce w zeszly piatek

i teraz pytanie, lekarz czy odczekac troche :| w miedzyczasie bylem jeszcze na basenie ale nic to nie zmienilo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 26 2015 10:31am
Quote (cOr @ 26 May 2015 17:45)
Kto tu sie uzeral z bolem kolana?

przy ostanim biegu zaczelo mnie cos kłuć i łaskotać wewnatrz kolana, tak jakby pod rzepką
doczlapalem do konca ale teraz mam tak ze jak chwile kucam albo jakos mocno opre ciezar na jednym kolanie (np schodzac po schodach) to mnie troche zakłuje...
mialo to miejsce w zeszly piatek

i teraz pytanie, lekarz czy odczekac troche :| w miedzyczasie bylem jeszcze na basenie ale nic to nie zmienilo


Ja miałem bardzo podobne objawy i przez to dopiero po 3 latach biegam w miarę normalnie, o ile biegania po 3-5 km kogoś satysfakcjonują (mnie po takich przejściach tak)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 26 2015 10:40am
Quote (Grigo @ 26 May 2015 18:31)
Ja miałem bardzo podobne objawy i przez to dopiero po 3 latach biegam w miarę normalnie, o ile biegania po 3-5 km kogoś satysfakcjonują (mnie po takich przejściach tak)


a co ci zdiagnozowali? juz niestety nie pamietam

i czy jakies konkretne cwiczenia ci polecali czy lasery itp?
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
May 26 2015 10:52am
Quote (cOr @ 26 May 2015 17:40)
a co ci zdiagnozowali? juz niestety nie pamietam

i czy jakies konkretne cwiczenia ci polecali czy lasery itp?


ucięli mu nogę laserem

ale żeby nie offtopować, od ~2 lat boli mnie lewe kolano, raz mniej raz bardziej, ale ciągle - wyjebane, najwyżej też pójdę pod laser :E
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
May 26 2015 10:53am
Quote (cOr @ May 26 2015 03:45pm)
Kto tu sie uzeral z bolem kolana?

przy ostanim biegu zaczelo mnie cos kłuć i łaskotać wewnatrz kolana, tak jakby pod rzepką
doczlapalem do konca ale teraz mam tak ze jak chwile kucam albo jakos mocno opre ciezar na jednym kolanie (np schodzac po schodach) to mnie troche zakłuje...
mialo to miejsce w zeszly piatek

i teraz pytanie, lekarz czy odczekac troche :| w miedzyczasie bylem jeszcze na basenie ale nic to nie zmienilo


ja mam ciagle jakies problemy, szczegolnie od czasu jak mi typ na treningu kolano skrecil - od tego momentu to kolano juz nie jest takie jak bylo, strasznie slabe, czasem przeskakuje i jak biegalem do tej pory czesto czulem zmeczenie w tym kolanie wlasnie, za to w drugim jak sie nacisne pod rzepka to sie zesrac idzie, tez czuje jak schodze po schodach czasami bol, kuzyn stwierdzil ze prawodpoobnie to kolano skoczka, sam je mial bo skacze wzwyz i takie sa objawy + boli w tym miejscu, pewnie za jakis czas mi sie rozpierdoli do konca :P
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
May 26 2015 11:00am
Quote (eXotic @ 23 May 2015 13:42)
poleca ktoś jakąś inną alternatywę roshe runów ?
tak do ~350zł


roshe do biegania? lel.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 26 2015 11:18am
Quote (SimSimSalabim @ 26 May 2015 18:52)
ucięli mu nogę laserem

ale żeby nie offtopować, od ~2 lat boli mnie lewe kolano, raz mniej raz bardziej, ale ciągle - wyjebane, najwyżej też pójdę pod laser :E


Chodzi mi rehabilitacje laserem, to zaden hardkor :d
Quote (Rave_PL @ 26 May 2015 18:53)
ja mam ciagle jakies problemy, szczegolnie od czasu jak mi typ na treningu kolano skrecil - od tego momentu to kolano juz nie jest takie jak bylo, strasznie slabe, czasem przeskakuje i jak biegalem do tej pory czesto czulem zmeczenie w tym kolanie wlasnie, za to w drugim jak sie nacisne pod rzepka to sie zesrac idzie, tez czuje jak schodze po schodach czasami bol, kuzyn stwierdzil ze prawodpoobnie to kolano skoczka, sam je mial bo skacze wzwyz i takie sa objawy + boli w tym miejscu, pewnie za jakis czas mi sie rozpierdoli do konca :P


No to akurat to juz brzmi slabo. jak cie ciagle boli to nie boisz sie ze naprawde ci sie rozjebie do konca? mialbys wtedy naprawde dluga i przesrana droge powrotna do normalnej formy (chyba)

W swoim poczatkowym.pytaniu glownie chodzi mi gdzie sie udac z takim objawem (po prostu ortopeda?), ew jakie badania zrobic
Go Back To Polska Topic List
Prev1400401402403404469Next
Add Reply New Topic New Poll