d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1399400401402403469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
May 16 2015 11:58am
Quote (Rave_PL @ 16 May 2015 18:58)
Pierwsza dwunastka w życiu ukończona. Pierwszy raz pobieglem >10 (a i 10 nie biegalem wcale tak duzo) i padam na ryj, ale jestem zadowolony. Ostatni bieg w moich decathlonowych Kalenji za 70 zl, niestety nie nadaja sie juz na bieganie dluzsze niz 5 km bo zaraz na stopie robi mi sie odcisk, takze w ten mily sposob pozegnalem stare buty. W miedzyczasie bylem w sklepiebiegacza po jakis nowy obuw, ostatecznie stanelo na Nike Pegasus - wybral mi je koles w sklepie, ale kuzyn reczyl za niego bo wiekszosci ludziom z AWF tam buty dobiera wiec raczej lipy by mi nie wcisnal, niestety do odbioru dopiero we wtorek. Co do 12 to czasy w moim stylu, czyli srednio-slabe, ale biegalo sie fajnie. Pierwsza szostka po ulicach, potem piątka na stadionie i ostatni km juz slimaczym tempem do domu.


Ja biegam w pegasusach i jestem bardzo zadowolony, but idealny do klepania kilometrów, biegam w nich też w jakiś zawodach, cóż nie będę sobie kupował startówek bo dla mnie jako amatora to strata kasy. W jakim kolorze kupujesz pegasuski?:>

Gratulacje dystansu, zwiększaj sobie tygodniowo delikatnie kilometraż i będziesz niedługo cisnął półmaratony. :)
Edit:
Quote (Mexter @ 14 May 2015 13:45)
dla profesjonalisty liczy sie skutecznosc, dobra bieznia za pare kafli ma regulowany kat pochylenia ze mozesz zapierdalac po gorke jak po schodach a poza tym wyswietla wszystkie statystyki i podtrztymuje stala predkosc biegu, - biegniesz za wolno spierdolisz sie do tylu, tez lubie pobiegac na zewnatrz ale trenuje codziennie pare godzin i bieganie traktuje jako rodzaj odstresowania i odejscia od rutyny, popierdalac w terenie to zbyt duza wyprawa a tak biore bidon i juz biegne


Bieżnia fajna sprawa, ale tylko w przypadku gdy warunki atmosferyczne nie pozwalają na wykonanie odpowiedniego akcentu. Zawsze możesz znaleźć sobie jakąś niewielka pętle niedaleko domu, nie będzie to jakaś duża wyprawa, a już lepiej klepać np. kilometrową pętle niż w taki ciepły dzień jak dziś - śmigać na bieżni w piwnicy. Ja mam akurat przy domu pętle 1200m, dookoła kanału, jak nie chce mi się robić wyprawy biegowej to trzaskam kilometry przy domu.

This post was edited by b0b3k on May 16 2015 12:02pm
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
May 16 2015 12:18pm
Quote (b0b3k @ May 16 2015 05:58pm)
Ja biegam w pegasusach i jestem bardzo zadowolony, but idealny do klepania kilometrów, biegam w nich też w jakiś zawodach, cóż nie będę sobie kupował startówek bo dla mnie jako amatora to strata kasy. W jakim kolorze kupujesz pegasuski?:>

Gratulacje dystansu, zwiększaj sobie tygodniowo delikatnie kilometraż i będziesz niedługo cisnął półmaratony. :)


To bomba, ze tez masz takie same, trafilem dobrze. Kolor niebieski, najbardziej neutralne chyba byly.
Z dystansem ide powoli do przodu - bede sie juz staral w tygodniu biegac dziesiatki, a w sobote/niedziele zwiekszac to 12. Zobaczymy jak wyjdzie, bo czesto brakuje mi regularnosci :)
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
May 19 2015 11:06am

Odebrałem :)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 19 2015 03:29pm
spoko wygladaja ;] ale mialem jedna pare najkow (fakt ze zle dobrana) i byly fatalne
za to NB to dla mnie mistrzostwo


ktos sie orientuje czy na skrze jest jakas bieznia i mozna po niej latac jak po agrykoli?
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
May 19 2015 10:24pm
Quote (cOr @ May 19 2015 09:29pm)
spoko wygladaja ;] ale mialem jedna pare najkow (fakt ze zle dobrana) i byly fatalne
za to NB to dla mnie mistrzostwo


ktos sie orientuje czy na skrze jest jakas bieznia i mozna po niej latac jak po agrykoli?


dziekuwa, mi dobierali niby pod wage, dystanst, wzrost i kolana (nie wiem ile w tym sciemy, a ile prawdy) no i buty, ktore na fakturze kosztuja 400 zl, kosztowaly niby 350, a zaplacilem 300 :P
mierzylem tez jakies NB, ale miala niby duzo gorsza amortyzacje od tych Pegasusow.

This post was edited by Rave_PL on May 19 2015 10:25pm
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 22 2015 01:53am
cos dziwne jakies to endomondo sie zrobilo
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
May 22 2015 01:56am
Quote (cOr @ May 22 2015 07:53am)
cos dziwne jakies to endomondo sie zrobilo


A kiedy byla akt o od niwdzieli jeszcze nie biegalem...
Banned
Posts: 10,148
Joined: Aug 14 2008
Gold: 0.30
May 22 2015 03:32am
wysprzatalem piwnice bede dzisiaj biegal 5km
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
May 22 2015 11:53am
Quote (Over_You @ 22 May 2015 09:56)
A kiedy byla akt o od niwdzieli jeszcze nie biegalem...


apka wyglada tak samo ale na stronce os namodzili, jak sie wejdzie w treningi
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
May 23 2015 05:26am
Butki bardzo fajowe.

Quote (cOr @ May 22 2015 05:53pm)
apka wyglada tak samo ale na stronce os namodzili, jak sie wejdzie w treningi


Wlasnie widze. Porazka...
Go Back To Polska Topic List
Prev1399400401402403469Next
Add Reply New Topic New Poll