Quote (Elobos @ 20 Apr 2011 08:58)
jak zawsze dajemy rade

ale "5" to już chyba nie dogonimy

ktoś mi wycenił moje Shadowdancery na 5-15 fg

super bo na nld takie sa warte 15

Quote (szeryf14 @ 20 Apr 2011 08:58)
To już następny tysiak w podobnym składzie

zgrana paczka
This post was edited by tamburyn on Apr 20 2011 01:01am