d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 2 Pan Zniszczenia Reset 2011 > Sponsorowany Przez Donkotjo
Prev1399400401402403416Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Apr 20 2011 12:54am
Wygrywam talary :o

aaaaaaaaaaaaaa

This post was edited by szeryf14 on Apr 20 2011 12:55am
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:55am
Quote (szeryf14 @ Apr 20 2011 07:54am)
Wygrywam talary  :o

aaaaaaaaaaaaaa


nie :rofl:
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 12:56am
Gratuluję Misie :wub:

Diablo2 Pan destrukcji jest fajniusie ^_^
Member
Posts: 3,514
Joined: Dec 28 2009
Gold: 270.00
Apr 20 2011 12:58am
Quote (tamburyn @ Apr 20 2011 07:56am)
Gratuluję Misie :wub:

Diablo2 Pan destrukcji jest fajniusie ^_^


jak zawsze dajemy rade ;)
Member
Posts: 5,651
Joined: Dec 6 2008
Gold: 10.22
Warn: 80%
Apr 20 2011 12:58am
Quote (tamburyn @ 20 Apr 2011 08:56)
Gratuluję Misie :wub:

Diablo2 Pan destrukcji jest fajniusie ^_^


To już następny tysiak w podobnym składzie :santa:
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 12:59am
Quote (Elobos @ 20 Apr 2011 08:58)
jak zawsze dajemy rade  ;)


ale "5" to już chyba nie dogonimy :)

ktoś mi wycenił moje Shadowdancery na 5-15 fg :cry:
super bo na nld takie sa warte 15 :(

Quote (szeryf14 @ 20 Apr 2011 08:58)
To już następny tysiak w podobnym składzie  :santa:


zgrana paczka ^_^

This post was edited by tamburyn on Apr 20 2011 01:01am
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Apr 20 2011 02:18am
Quote (Elobos @ Apr 20 2011 06:51am)
jah ber 80-90 ohm pewnie podobnie


Dałem wczoraj po 100fg :cry: ^^
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Apr 20 2011 02:20am
he he postuje tutaj bo 4k B)
btw mój barb już 90 lvl B)
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Apr 20 2011 02:27am
Quote (iridius @ 20 Apr 2011 10:18)
Dałem wczoraj po 100fg  :cry: ^^


no chyba krzywda Ci się nie stała <_<

Quote (50groszy @ 20 Apr 2011 10:20)
btw mój barb już 90 lvl B)


gz,
ja dzisiaj sosunią wbijam 93 ^_^

Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Apr 20 2011 02:30am
kuź.... znowu przespałem :/
Go Back To Polska Topic List
Prev1399400401402403416Next
Closed New Topic New Poll