Quote (PrzykraSprawa @ Jan 7 2019 02:10pm)
No to może tylko tak wygląda na tej fotce. Swoją drogą plexi i tak wygląda słabo TG robi super robotę, dodać do tego lekkie podświetlanie i jest sztos.
Do tej obudowy co mam TG też da się kupić osobno, ale ona ma piwnicę kończącą się równo w tym miejscu co plexi, tj. jest kawałek bez niej i TG w całości przez to by wyglądała źle. Tutaj musi zostać takie okno tylko na 4/5 długości.
Jeśli chodzi o oświetlenie, to delikatna czerwona poświata z płyty głównej z czerwonymi RAMami i czarno-czerwonym motywem na GPU ładnie się zgrywają. Do podświetlenia typu listwa LED czy wentylatory świecące mnie nie ciągnie.
This post was edited by PQA on Jan 7 2019 07:13am