d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1394041424382Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Jan 4 2014 06:12pm
Quote (MDXKRK @ 4 Jan 2014 21:03)
No ja się właśnie zabieram za wbicie w końcu jakiegoś, bo żal, ból i męka póki co ;d


Dobrze się gra, 85 poziom :D
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jan 11 2014 09:40am
znowu jakies zjebane disconnecty sa :/

ja pierdole ;DD od razu jak ktos mnie zabije - dc i chuj.

This post was edited by Unsatiable on Jan 11 2014 09:48am
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Jan 12 2014 04:45am
czy tylko w moim odczuciu te mapy są zbyt wielkie?
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jan 12 2014 05:03am
Quote (Rastuchy @ Jan 12 2014 12:45pm)
czy tylko w moim odczuciu te mapy są zbyt wielkie?


yup
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Jan 12 2014 05:06am
Quote (Unsatiable @ 12 Jan 2014 13:03)
yup


kazdy tylko kampi na dachu z wiatrówką, a po co są szotgany w tej grze to nie mam pojecia
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jan 12 2014 05:27am
Quote (Rastuchy @ Jan 12 2014 01:06pm)
kazdy tylko kampi na dachu z wiatrówką, a po co są szotgany w tej grze to nie mam pojecia


No tak, ale wystarczy jedna podroz little pierdem (scout chopper) i wszystkie dachy zostaja wyczyszczone. Szotgany sa na close range. Ja np czesto uzywam Shortiego jako secondary weapon. Na lockera to tylko strzelba/rkm imo. Pamietaj tylko, ze jak bedziesz latal ze spasem-12 czy innym shotgunem, to zawsze wal w klate/plecy bo strzelby w bf4 i tak nie maja multiple dmg w glowe.
Mapy imo nie sa duzo wieksze niz te w bf3. Jakos tylko nie moge zajebac dobrego headshota na tych mapach w bf4. Gdzie sie nie ustawie to zawsze wejdzie do 700 metrow headshot, a w bf3 mialem ponad 1000m :/

This post was edited by Unsatiable on Jan 12 2014 05:29am
Member
Posts: 657
Joined: Jan 8 2014
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jan 12 2014 05:28am
Quote (Unsatiable @ Jan 12 2014 12:27pm)
No tak, ale wystarczy jedna podroz little pierdem (scout chopper) i wszystkie dachy zostaja wyczyszczone. Szotgany sa na close range. Ja np czesto uzywam Shortiego jako secondary weapon. Na lockera to tylko strzelba/rkm imo. Pamietaj tylko, ze jak bedziesz latal ze spasem-12 czy innym shotgunem, to zawsze wal w klate/plecy bo strzelby w bf4 i tak nie maja multiple dmg w glowe.
Mapy imo nie sa duzo wieksze niz te w bf3. Jakos tylko nie moge zajebac dobrego headshota na tych mapach w bf4. Gdzie sie nie ustawie to zawsze wejdzie do 700 metrow headshot, a w bf3 mialem ponad 1000m :/ dmg w g

dzie muj cs qba
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Jan 12 2014 05:29am
Quote (Paploo @ Jan 12 2014 01:28pm)
dzie muj cs qba


ale cs go to guwno :/
Member
Posts: 657
Joined: Jan 8 2014
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jan 12 2014 05:34am
Quote (Unsatiable @ Jan 12 2014 12:29pm)
ale cs go to guwno :/


GDZIE
MUJ
CS
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Jan 12 2014 05:54am
Quote (Unsatiable @ 12 Jan 2014 13:27)
No tak, ale wystarczy jedna podroz little pierdem (scout chopper) i wszystkie dachy zostaja wyczyszczone. Szotgany sa na close range. Ja np czesto uzywam Shortiego jako secondary weapon. Na lockera to tylko strzelba/rkm imo. Pamietaj tylko, ze jak bedziesz latal ze spasem-12 czy innym shotgunem, to zawsze wal w klate/plecy bo strzelby w bf4 i tak nie maja multiple dmg w glowe.
Mapy imo nie sa duzo wieksze niz te w bf3. Jakos tylko nie moge zajebac dobrego headshota na tych mapach w bf4. Gdzie sie nie ustawie to zawsze wejdzie do 700 metrow headshot, a w bf3 mialem ponad 1000m :/


nie wiem, moze sie nie wczułem jeszcze w tę gre po prostu, ale jakieś złe odczucia mam po kilkunastu godzinach gry... BF3 jakoś bardziej mi sie podobał chyba, no ale mam nadzieje na zmiany
Go Back To Polska Topic List
Prev1394041424382Next
Add Reply New Topic New Poll