d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Hardcore
Prev13940414243116Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 11 2012 03:08pm


teraz zakupy

This post was edited by rollen on Sep 11 2012 03:09pm
Member
Posts: 9,148
Joined: May 5 2006
Gold: 3.00
Sep 12 2012 03:28am
Siemanko, kupię 5 m na ładne oczy z odroczonym terminem płatności na 1-2 dni (pilnie potrzebuję na zakup!), jeżeli ktoś opływa bogactwem to niech da znać.
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 16 2012 07:43am
buczer inferno dead :]
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Sep 22 2012 08:40am
up, jak tam postępy !

niezły dps wycisnąłem do lvlingu wizzarda ; D http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Alyx-2902/hero/18556119

This post was edited by Alyx on Sep 22 2012 08:42am
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Sep 22 2012 08:53am
Te Alyx, pofarmimy razem? wd 46k dps here
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Sep 22 2012 09:24am
dh 33 lvl rip :cry:
ale za do monkiem 41 lvl i idzie dobrze ^^
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Sep 22 2012 09:31am
Quote (miton84 @ 22 Sep 2012 17:24)
dh 33 lvl rip :cry:
ale za do monkiem 41 lvl i idzie dobrze ^^


Quote (miton84 @ 22 Sep 2012 17:24)
dh 33 lvl rip :cry:
ale za do monkiem 41 lvl i idzie dobrze ^^


nie oszczedzaj na zmianie gearu co 3-5 lvli i bedzie ok :D
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Sep 24 2012 04:00pm
Quote (Alyx @ 22 Sep 2012 16:31)
nie oszczedzaj na zmianie gearu co 3-5 lvli i bedzie ok :D


ja sępiłem od 4x do 60 i luz


60+4 act 2 inferno ktos bedzie robil??
Member
Posts: 23,344
Joined: Dec 5 2006
Gold: 78,300.00
Sep 25 2012 01:54am
Quote (miton84 @ 22 Sep 2012 17:24)
dh 33 lvl rip :cry:
ale za do monkiem 41 lvl i idzie dobrze ^^


Widziałem bo w tej grze byłem :( Mówiłem poczekaj na mnie...no ale monkami nam dobrze idzie :)
Retired Moderator
Posts: 38,275
Joined: Mar 19 2007
Gold: 1,218.00
Trader: Trusted
Sep 25 2012 02:14am
Quote (HavinGSeX @ 25 Sep 2012 09:54)
Widziałem bo w tej grze byłem :( Mówiłem poczekaj na mnie...no ale monkami nam dobrze idzie :)


i oby tak dalej Pablo ^^
monk 43
wizz 18
i wd 8
jak ktoś chętny żeby dziś pograć to zapraszam :)
Go Back To Polska Topic List
Prev13940414243116Next
Add Reply New Topic New Poll