d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev139404142432670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Mar 24 2012 09:53am
Quote (kRisniew @ Mar 24 2012 05:53pm)
i w tym czas na sciagniecie calej gry czy mozna sciagnac sobie wczesniej bez konta?
ile wazy instalka?


mozna wczesniej pobrac
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 24 2012 09:54am
Quote (kRisniew @ Mar 24 2012 04:53pm)
i w tym czas na sciagniecie calej gry czy mozna sciagnac sobie wczesniej bez konta?
ile wazy instalka?


3,5gb
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Mar 24 2012 09:55am
Quote (kRisniew @ 24 Mar 2012 17:53)
i w tym czas na sciagniecie calej gry czy mozna sciagnac sobie wczesniej bez konta?
ile wazy instalka?
3gb afaik
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Mar 24 2012 10:42am
Quote (Kathorga @ 24 Mar 2012 16:54)
3,5gb


do bety tyle wazy, do gry ~7gb

This post was edited by m4rc1n3k on Mar 24 2012 10:42am
Banned
Posts: 859
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 24 2012 10:47am
gra zajmuje okolo 7-8GB, wiecj lepiej wczesniej sciagac bo w maju beda kolejki, i na samym battlenecie tez moga byc kolejki.
a tak wczesniej sie sciagnie, zainstaluje a 15 maja tylko wpisze klucz i sie gra od polnocy :)
Member
Posts: 39,597
Joined: Jan 26 2009
Gold: 1.00
Mar 24 2012 11:16am
Myslicie ze na radiowce 2 mb diablo po premierze bedzie dobrze chodzilo ?
Banned
Posts: 859
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 24 2012 11:23am
Quote (kobusik @ 24 Mar 2012 18:16)
Myslicie ze na radiowce 2 mb diablo po premierze bedzie dobrze chodzilo ?


radiowka to najgorszy internet z mozliwych, bedziesz mial lagi.
ktokolwiek bedzie ci mowil co innego, ten bedzie zaklinal rzeczywistosc. taka prawda.
Member
Posts: 39,597
Joined: Jan 26 2009
Gold: 1.00
Mar 24 2012 11:27am
Quote (l0ven @ Mar 24 2012 05:23pm)
radiowka to najgorszy internet  z mozliwych, bedziesz mial lagi.
ktokolwiek bedzie ci mowil co innego, ten bedzie zaklinal rzeczywistosc. taka prawda.


ciekawe co innego moge zrobic jesli u mnie nie ma telefonu zeby neostrade zalozyc
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Mar 24 2012 11:27am
Quote (l0ven @ 24 Mar 2012 18:23)
radiowka to najgorszy internet  z mozliwych, bedziesz mial lagi.
ktokolwiek bedzie ci mowil co innego, ten bedzie zaklinal rzeczywistosc. taka prawda.
Sluchaj sie nuy to bedziesz w zime w sandalach chodzil.
a
Nie wiem czy jestem slepy czy co, ale nie da sie zmieniac szybko skillow danego drzewka miedzy soba, np. deffensive?
/fake edit: nua moze nie odpowiadac i tak nie przeczytam.
Banned
Posts: 859
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 24 2012 11:30am
Quote (kobusik @ 24 Mar 2012 18:27)
ciekawe co innego moge zrobic jesli u mnie nie ma telefonu zeby neostrade zalozyc


to bedziesz gral na lagach.
a teraz w diablo 2 jakie masz lagi ?
Go Back To Polska Topic List
Prev139404142432670Next
Closed New Topic New Poll