d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dc Universe Online > Oficjalnym Tematem Sie Staje
Prev1394041424377Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Nov 16 2011 11:14am
Quote (Misiek132 @ Nov 16 2011 05:10pm)
to jest zwykły teleport, chyba


no i jak na pve wiecej instance ?

chcesz porobic kilka duos ? bo juz troche mam dosc skyrima na dzisiaj : D
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 16 2011 11:15am
Quote (vyyj @ Nov 16 2011 04:40pm)
jezeli uzyjecie phase shifter w watch tower wasza postac sie przenosi miedzy serwerami pvp i pve


a to nie jest przypadkiem coś jak wowowe "enable pvp", że osoby, które mają to włączone mogą się nakurwiać między sobą?
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2011 11:16am
Quote (Pietrzus @ Nov 16 2011 06:09pm)
lol ? :D

jak to sie robi i czy cos kosztuje albo jest ograniczona ilosc razy tego ?


unlimited i free
idz do watch tower i poszukaj na mapie :o ja juz gram z lastnerdem i maciochem
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2011 11:19am
Quote (xxxRedxxx @ Nov 16 2011 06:15pm)
a to nie jest przypadkiem coś jak wowowe "enable pvp", że osoby, które mają to włączone mogą się nakurwiać między sobą?


nie ma opcji enable/disable w tej grze chyba. pytalem sie ziomka, ktory troche w to gra i normalnie switchuje
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Nov 16 2011 11:20am
Quote (vyyj @ 16 Nov 2011 18:19)
nie ma opcji enable/disable w tej grze chyba. pytalem sie ziomka, ktory troche w to gra i normalnie switchuje


jest, pod f1, pozdro
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Nov 16 2011 11:20am
Quote (vyyj @ Nov 16 2011 05:19pm)
nie ma opcji enable/disable w tej grze chyba. pytalem sie ziomka, ktory troche w to gra i normalnie switchuje


GRASZ DUOS LAMERZE?? !!!
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2011 11:22am
Quote (Pietrzus @ Nov 16 2011 06:20pm)
GRASZ DUOS LAMERZE?? !!!


zrobilem wszystkie dzisiaj juz i nie bede mial dropu
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Nov 16 2011 11:22am
Quote (vyyj @ Nov 16 2011 05:22pm)
zrobilem wszystkie dzisiaj juz i nie bede mial dropu


KTOS GRA DUOS ?
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2011 11:26am
Quote (Pietrzus @ Nov 16 2011 06:22pm)
KTOS GRA DUOS ?


jutro mozemy zrobic wszystko oprocz hive bo pewnie nie damy rady
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 16 2011 11:27am
e double

This post was edited by vyyj on Nov 16 2011 11:29am
Go Back To Polska Topic List
Prev1394041424377Next
Add Reply New Topic New Poll