Quote (nietopesz @ Oct 5 2011 06:47am)
new york red bulls - los angeles galaxy -1
latwizna
tak btw. nie polecam, aby wierzyc we wszystko co pisza na forum.bukmacherskim.com, lepiej samemu wszystko robic
wczoraj jakis typek pisal, aby postawic na galaxy, bo graja tam beckham i donovan, no fajnie, ale typek nawet nie sprawdzil kto w tym meczu bedzie mogl grac
przeczytalem na jakiejs amerkanskiej stronie, ze donovan nie zagra a wystep beckhama nie jest pewny i wystarczylo to zebym zdecydowal sie postawic na new york
beckam jednak w meczu zagral, ale bez donovana galaxy nie istnieje
new york wbil 2 gole
Na takie " peffki " nawet nie warto zwracać uwagi. W każdym dziale znajdziesz osobę która jest ogarnięta, nikt nie gwarantuje 100 % skuteczności.
This post was edited by dino99 on Oct 6 2011 08:59am