d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1394041424386Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,413
Joined: Jul 11 2011
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 4 2011 07:21am
poprad - zvolen 1 - 2.35
wyglada wysmienicie
e/ kluby z nhl graja dzis z klubami z europy!
ciekaw jestem wynikow
jokerit-anaheim
hamburg - la kings
mannheim - buffalo

This post was edited by nietopesz on Oct 4 2011 07:23am
Member
Posts: 1,413
Joined: Jul 11 2011
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 4 2011 10:01am
Quote (nietopesz @ Oct 4 2011 03:21pm)
poprad - zvolen 1 - 2.35


fu
zvolen-poprad 1*
teraz zauwazylem
Member
Posts: 1,413
Joined: Jul 11 2011
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 4 2011 01:28pm
sanok-tychy -2
zvolen-poprad -1
nowy targ-oswiecim handicap 2-0 -2
moge tylko zalowac, ze gralem za male stawki albo, ze nie zagralem wszystkiego na jednym kuponie
Member
Posts: 1,413
Joined: Jul 11 2011
Gold: 0.00
Warn: 60%
Oct 4 2011 11:47pm
new york red bulls - los angeles galaxy -1
latwizna
tak btw. nie polecam, aby wierzyc we wszystko co pisza na forum.bukmacherskim.com, lepiej samemu wszystko robic
wczoraj jakis typek pisal, aby postawic na galaxy, bo graja tam beckham i donovan, no fajnie, ale typek nawet nie sprawdzil kto w tym meczu bedzie mogl grac
przeczytalem na jakiejs amerkanskiej stronie, ze donovan nie zagra a wystep beckhama nie jest pewny i wystarczylo to zebym zdecydowal sie postawic na new york
beckam jednak w meczu zagral, ale bez donovana galaxy nie istnieje
new york wbil 2 gole
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Oct 5 2011 12:06am
mnie kompletnie zniszczyła wczoraj fińska liga hokejowa :)
tylko jeden mecz rozstrzygnięty w regulaminowym czasie- reszta (5!) remisy :)
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Oct 6 2011 08:27am
ktoś obstawia eliminacje, dobre kursy są w fortunie
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold: 2,203.60
Oct 6 2011 08:57am
Quote (nietopesz @ Oct 5 2011 06:47am)
new york red bulls - los angeles galaxy -1
latwizna
tak btw. nie polecam, aby wierzyc we wszystko co pisza na forum.bukmacherskim.com, lepiej samemu wszystko robic
wczoraj jakis typek pisal, aby postawic na galaxy, bo graja tam beckham i donovan, no fajnie, ale typek nawet nie sprawdzil kto w tym meczu bedzie mogl grac
przeczytalem na jakiejs amerkanskiej stronie, ze donovan nie zagra a wystep beckhama nie jest pewny i wystarczylo to zebym zdecydowal sie postawic na new york
beckam jednak w meczu zagral, ale bez donovana galaxy nie istnieje
new york wbil 2 gole


Na takie " peffki " nawet nie warto zwracać uwagi. W każdym dziale znajdziesz osobę która jest ogarnięta, nikt nie gwarantuje 100 % skuteczności.

This post was edited by dino99 on Oct 6 2011 08:59am
Member
Posts: 6,441
Joined: Jul 25 2007
Gold: 266.57
Oct 12 2011 03:44pm
Na tenisie ostatnio dorobiłem ładnie. Gram mecze na żywo i łapię kursy między 4.0 a 13.0 jak uznam, że są warte ryzyka :) Czasem nie wchodzi, ale jak już wejdzie to konkret sianko. Jak tam u was?
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Oct 14 2011 12:53pm
macie jakieś propozycje na ten weekend bo nie wiem co do kuponu dołożyć
Member
Posts: 8,672
Joined: Dec 31 2007
Gold: Locked
Warn: 60%
Oct 15 2011 03:09am
nie wiem czy ktos chce ale zapraszam do zabawy... milionerami nie zostaniecie ale nie o to chodzi w bukmacherce bo ten kto chce byc milionerem przejebie i tyle ;) otoz biore 100zl i stawiam rzeczy ~1.30 kurs... jezeli wchodzi calosc klade na inne prawdopodobne zdarzenie... oczywko granie na pewniakow nie ma sensu w tej zabawie wiec gram na rozne rzeczy a na dzisiaj polecam:

Liverpool-United over 1.5 po kursie 1.30 buk: expekt

zaczynalem tak od 5zl teraz juz poszedlem dalej a skutecznosc moja to ~96%. jak dojdziemy do powiedzmy 200-250 znow cofamy sie do 100 co by w razie czego za duzo nie stracic.


pozdrawiam powodzenia :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1394041424386Next
Add Reply New Topic New Poll