d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev13940414243672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 24 2011 08:50am
Quote (markov @ 24 Dec 2011 15:41)
Limitacja? Pickujesz furiona, runda start, tp na baze, 1 hit couriera nie ma. Mysle, ze brak mozliwosci tp do miejsca ktorego nikt nie widzial to akurat zaleta.
Widok paskow many jest op jezeli o przeciwnikow chodzi, to nie lol, tu trzeba denowac, i myslec.


To moze usunmy tez paski hp. Zrobmy model kazdej postaci jako jednokolorowy kwadrat, w koncu trzeba bedzie myslec. Proponuje tez friendly fire, trzeba bedzie myslec, zeby nie trafic swojego. Prawda jest taka, ze dota 2 to dota 1 bez praktycznie zadnych udoskonalen, jedynie ze zmieniona grafika, a wielki szal na ta gre jest zdecydowanie przesadzony i tysiace ludzi sie bardzo rozczaruja kiedy gra wejdze w faze open bety. Zatwardziali fanboye beda bronic tych limitacji argumentujac je "TAK BYLO W DOCIE I CHUJ" ale w ten sposob probuja na sile powstrzymac nieunikniona ewolucje tego gatunku, a tworcy gry beda najprawdopodobniej wlasnie tej garstki ludzi sluchac najchetniej.
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 24 2011 08:54am
Quote (Saygon @ Dec 24 2011 03:50pm)
To moze usunmy tez paski hp. Zrobmy model kazdej postaci jako jednokolorowy kwadrat, w koncu trzeba bedzie myslec. Proponuje tez friendly fire, trzeba bedzie myslec, zeby nie trafic swojego. Prawda jest taka, ze dota 2 to dota 1 bez praktycznie zadnych udoskonalen, jedynie ze zmieniona grafika, a wielki szal na ta gre jest zdecydowanie przesadzony i tysiace ludzi sie bardzo rozczaruja kiedy gra wejdze w faze open bety. Zatwardziali fanboye beda bronic tych limitacji argumentujac je "TAK BYLO W DOCIE I CHUJ" ale w ten sposob probuja na sile powstrzymac nieunikniona ewolucje tego gatunku, a tworcy gry beda najprawdopodobniej wlasnie tej garstki ludzi sluchac najchetniej.


LOL
dodali to czego nie mogli dać w silniku w3
i pomyśl co zrobili ze silnikiem gry warcraft 3 i nikt nie musiał od nowa gry pisac tylko mape stworzyć ;D
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Dec 24 2011 09:04am
Quote (Saygon @ Dec 24 2011 04:38pm)
Typowy przyklad dotarda. W docie 2 nie mozna sie teleportowac w nieodkryty teren co ejst tylko jednym z wielu elementow powtarzajacych sie limitacji z silnika doty 1, nie wspominajac o braku paskow many, no ale przeciez debile wciaz beda w kolko powtarzac TAK BYLO W DOCIE JEDEN ICEFROG JEST NIEOMYLNYM BOGIEM I TAK MA BYC W DOCIE 2. Smiech na sali, ale kazdy moze grac w to co lubi, nawet jesli gra w podwodna wersje hona. Nie kazdy lubi szybkie gry.



Brak skilla pudgem detected.


Nomad much
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 24 2011 09:06am
Quote (l1pa @ Dec 24 2011 04:54pm)
LOL
dodali to czego nie mogli dać w silniku w3
i pomyśl co zrobili ze silnikiem gry warcraft 3 i nikt nie musiał od nowa gry pisac tylko mape stworzyć ;D


chcesz mi pozyczyc maniek juz seie nagral na twoim koncie
Member
Posts: 395
Joined: Jan 25 2007
Gold: 514.50
Dec 24 2011 09:07am
Quote (Saygon @ 24 Dec 2011 16:50)
To moze usunmy tez paski hp. Zrobmy model kazdej postaci jako jednokolorowy kwadrat, w koncu trzeba bedzie myslec. Proponuje tez friendly fire, trzeba bedzie myslec, zeby nie trafic swojego. Prawda jest taka, ze dota 2 to dota 1 bez praktycznie zadnych udoskonalen, jedynie ze zmieniona grafika, a wielki szal na ta gre jest zdecydowanie przesadzony i tysiace ludzi sie bardzo rozczaruja kiedy gra wejdze w faze open bety. Zatwardziali fanboye beda bronic tych limitacji argumentujac je "TAK BYLO W DOCIE I CHUJ" ale w ten sposob probuja na sile powstrzymac nieunikniona ewolucje tego gatunku, a tworcy gry beda najprawdopodobniej wlasnie tej garstki ludzi sluchac najchetniej.


To może usuńmy deny bo tak jest w LoLu? Brak pasków many nie był spowodowany ograniczeniami silnika wc3, bo była możliwość ich wprowadzenia. Gracze ich nie chcieli, bo odejmuje to kolejny element skilla. W docie na skilla w dużej mierze składa się wykonywanie wielu czynności w bardzo krótkim okresie czasu.
A dlaczego szał jest przesadzony? Ludziom zawsze podobała się oryginalna DotA, a to, że dzięki nowemu silnikowi mamy możliwość reconnecta, oglądania WSZYSTKICH gier na żywo (z możliwością podglądania kliknięć każdego z graczy), orb-walkowania huskarem mając złożonego life steala (w docie trzeba było zaznaczać autocast) i wiele innych - to tylko lepiej.
DotA 2 ma być DotĄ, a nie jakimś śmiesznym LoLem, który odniósł sukces dzięki dobremu marketingowi i prostocie rozgrywki (jest po prostu idiot friendly i łatwiej w niego zacząć grać).
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 24 2011 09:12am
Quote (Saygon @ 24 Dec 2011 16:50)
To moze usunmy tez paski hp. Zrobmy model kazdej postaci jako jednokolorowy kwadrat, w koncu trzeba bedzie myslec. Proponuje tez friendly fire, trzeba bedzie myslec, zeby nie trafic swojego. Prawda jest taka, ze dota 2 to dota 1 bez praktycznie zadnych udoskonalen, jedynie ze zmieniona grafika, a wielki szal na ta gre jest zdecydowanie przesadzony i tysiace ludzi sie bardzo rozczaruja kiedy gra wejdze w faze open bety. Zatwardziali fanboye beda bronic tych limitacji argumentujac je "TAK BYLO W DOCIE I CHUJ" ale w ten sposob probuja na sile powstrzymac nieunikniona ewolucje tego gatunku, a tworcy gry beda najprawdopodobniej wlasnie tej garstki ludzi sluchac najchetniej.


Szkoda, ze nie potrafisz napisac zadnego kontrargumentu, na te ochlapy odpisywac nie bede. Upraszczanie gry, by kretyni mogli w nia grac nazywasz ewolucja, ide sobie podciac zyly.
dota2 miala byc dota, zachowujac gameplay, zmieniajac walory estetyczne, i korzystajac z nowego silnika, poprawic takie rzeczy jak sklep, czy obsy. W duzym skrocie, l2p.

This post was edited by markov on Dec 24 2011 09:17am
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 24 2011 09:24am
wiadomo do kiedy jest closed beta?
Member
Posts: 395
Joined: Jan 25 2007
Gold: 514.50
Dec 24 2011 09:38am
Taka z niej closed, że codziennie około 300-500 graczy dostaje klucze :D

Ale open powinna być w styczniu nowego roku.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Dec 24 2011 09:40am
Quote (Tompior2 @ Dec 24 2011 05:38pm)
Taka z niej closed, że codziennie około 300-500 graczy dostaje klucze :D

Ale open powinna być w styczniu nowego roku.


da sie jeszcze "na nowo" łapnąć w takim razie? bylbym wdzieczny za instrukcje

albo pozyczenie konta b)
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Dec 24 2011 09:41am
od uzytkownika PlayerOne ktory jest na wakacjach

Quote

Ja pierdole saygon jestes kurwa pierdolonym nikim, tak gardze toba. JAK MOZNA NAPISAC ZE DOTA 2 ZERZNELA WSZYSTKO OD HONA KURWAFJKLSATGLSAJGA JESTES KURWA PIERODLONYM DEBILEM, MAM NADZIEJE ZE CIE POCIAG ROZPIERDOLI. NIE WIERZE. PASKI MANY MOZNA BYLO MIEC W DOCIE 1 JUZ, JEDNAK TAK JAK JUZ KTOS WCZESNIEJ NAPISAL... ZRESZTA NIE ZROZUMIEZS:). Poza tym dota 1 dla mnie jest wystarczajaca, dajcie mi tylko matchmaking mechanism + reconnecta i moge nie grac w dote 2, jest w niej wzsystko czego potrzebuje, a ty spierdalaj w podskokach. Co nas to obchozdi ze ci sie to nie podoba? tak jak ktos napisal. L2p i wypierdalaj


oczywiscie wszystkie warny ida do mnie wiadomo
Go Back To Polska Topic List
Prev13940414243672Next
Add Reply New Topic New Poll