d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Shakes & Fidget > Repost
Prev13940414243720Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 17 2010 01:15pm
Quote (pawlosek @ Oct 17 2010 07:02pm)
Padłem. :D


więc niby dlaczgo ? :D
jestem na 99% przekonany że nie wiesz kto jest w top. z kim mamy szanse, z kim nie
więc skąd ty możesz wiedzieć ze nie utrzymamy sie na top 10 ?
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 17 2010 01:16pm
Utrzymamy sie w top 10, jestemy na 9 miejscu, przed nami jest jedna gildia zdecydowanie slabsza od nas + 1 gildia slabsza od nas ale bedaca akademia gildii wymiatacze666 ( zbijemy gildie nemezis to mamy lanie od "wymiataczy" ). Jest tez poza top 10, z tego co patrzylem, zaledwie 1 gildia zdecydowanie od nas lepsza, ZabójczePomidory konkretnie :D

reszta raczej nie, wobec czego plasujemy sie pod wzgledem potencjalu kolo 8-9 miejsca.

Chyba, ze gdzies tam w odmetach rankingu czaja sie jakies mocne gildie.

Zerknij sobie na Voodoo People ( z nimi dzisiaj wygralismy ) i znajdz kogos poza top 10 mocniejszego od nich ( nie liczac w/w POMIDOROW :D)

This post was edited by RoGh on Oct 17 2010 01:17pm
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Oct 17 2010 01:18pm
Quote (RoGh @ Oct 17 2010 07:16pm)
Utrzymamy sie w top 10, jestemy na 9 miejscu, przed nami jest jedna gildia zdecydowanie slabsza od nas + 1 gildia slabsza od nas ale bedaca akademia gildii wymiatacze666 ( zbijemy gildie nemezis to mamy lanie od "wymiataczy" ). Jest tez poza top 10, z tego co patrzylem, zaledwie 1 gildia zdecydowanie od nas lepsza, ZabójczePomidory konkretnie :D

reszta raczej nie, wobec czego plasujemy sie pod wzgledem potencjalu kolo 8-9 miejsca.


+ ludzie wydają swoje i swoich starych (damian132) majątki na grzyby
i lvle lecą jak popierdolone

This post was edited by Donkotjo on Oct 17 2010 01:19pm
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
Oct 17 2010 01:19pm
Quote (Donkotjo @ 17 Oct 2010 20:18)
+ ludzie wydają swoje i swoich starych (damian132) majątki na grzyby


a się czepiasz ;D
Member
Posts: 317
Joined: Sep 15 2010
Gold: 1.00
Warn: 30%
Oct 17 2010 01:20pm
ring 24 staty iso gz
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Oct 17 2010 01:22pm
sf mi sie wiesza jak popierdolone ;/

This post was edited by kabas on Oct 17 2010 01:22pm
Member
Posts: 12,905
Joined: Dec 21 2007
Gold: 0.81
Oct 17 2010 01:22pm
Quote (kabas @ 17 Oct 2010 20:22)
sf mi sie wiesza jak popierdolone ;/


jedyna rada to ciecie kabla ;<
Member
Posts: 6,006
Joined: Mar 5 2009
Gold: 0.00
Oct 17 2010 01:24pm
Quote (b5t @ Oct 17 2010 08:22pm)
jedyna rada to ciecie kabla ;<


rozmyslałem nad tym, ale laptop here
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Oct 17 2010 01:30pm
moja pierwsza przygoda z lochami i wypadł Artefakt, piła mechaniczna ale jest gorsza niż moja obecna bron xd

e: chociaz hm, potestuje jak to wyglada

This post was edited by MaD_SHaDow on Oct 17 2010 01:32pm
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Oct 17 2010 01:34pm
Quote (MaD_SHaDow @ 17 Oct 2010 21:30)
moja pierwsza przygoda z lochami i wypadł Artefakt, piła mechaniczna ale jest gorsza niż moja obecna bron xd

e: chociaz hm, potestuje jak to wyglada


podaj staty jednego i drugiego to ci powiem co lepsze
Go Back To Polska Topic List
Prev13940414243720Next
Add Reply New Topic New Poll