Quote (b0b3k @ Sep 3 2010 04:28pm)
Jak tak było, to jak bym stanął gdzieś i bym powiedział że będę kontynuował jazdę jak pogoda się poprawi. ;d
Weź poprawkę na to, że ludzie na d2jsp maja tendencje do pisania bajek , albo co najmniej do ubarwiania ich historyjek.
This post was edited by zBOAz on Sep 3 2010 02:21pm