d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev13940414243125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,881
Joined: Apr 17 2008
Gold: 15.00
Sep 2 2010 06:15am
Quote (luksus @ Sep 2 2010 01:24pm)
zycze normalnego egzaminatora


pewnie i tak nie zdam za pierwszym razem, nawet nie robię sobie nadziei ;)
Member
Posts: 5,209
Joined: Jul 8 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Sep 2 2010 10:56am
Quote (zBOAz @ Sep 2 2010 02:14pm)
kompromitacja, nawet ci nie powiedzial, ze masz zawrocic czy cos , to po co zawracales?? zadnej podpuchy tu nie widze, tylko twoja glupote :(


Powiedzial tak, wiec nie o chuj ci chodzi.
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 2 2010 11:34pm
wymuszenie na pieszych :angry:
coraz bardziej mnie to wkurwia

btw jak wyjechalem z bramy wordu na miasto to oberwaine chmury bylo i praktycznie lini na drodze nie widzialem
nie mam szczescia do pogody :(
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Sep 3 2010 12:20am
Quote (luksus @ Sep 1 2010 04:26pm)
heh stary to jezdzisz fura bez dokumentu i juz 4 raz zdajesz? :P opanuj stres na egzaminie :D


nie smigam nim na razie :] teraz jak nie zdam to ide sie powiesić :OOO
a dziś jade sobie maluszka kupić.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Sep 3 2010 02:50am
Quote (Milkesso @ 2 Sep 2010 14:15)
pewnie i tak nie zdam za pierwszym razem, nawet nie robię sobie nadziei ;)


Jak będziesz miał takie podejście... :huh:
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 3 2010 08:25am
Quote (Cr0ss @ Sep 2 2010 06:56pm)
Powiedzial tak, wiec nie o chuj ci chodzi.


znajdz mi w tamtym poscie fragment w ktorym mowisz ze kazal ci zawrocic, ez

This post was edited by zBOAz on Sep 3 2010 08:26am
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Sep 3 2010 08:28am
Quote (kabzel @ 3 Sep 2010 06:34)
wymuszenie na pieszych :angry:
coraz bardziej mnie to wkurwia

btw jak wyjechalem z bramy wordu na miasto to oberwaine chmury bylo i praktycznie lini na drodze nie widzialem
nie mam szczescia do pogody :(


Jak tak było, to jak bym stanął gdzieś i bym powiedział że będę kontynuował jazdę jak pogoda się poprawi. ;d
Banned
Posts: 1,117
Joined: Apr 20 2009
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 3 2010 02:21pm
Quote (b0b3k @ Sep 3 2010 04:28pm)
Jak tak było, to jak bym stanął gdzieś i bym powiedział że będę kontynuował jazdę jak pogoda się poprawi. ;d


Weź poprawkę na to, że ludzie na d2jsp maja tendencje do pisania bajek , albo co najmniej do ubarwiania ich historyjek.

This post was edited by zBOAz on Sep 3 2010 02:21pm
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Sep 3 2010 02:37pm
O 21 napewno egzamin nie miałeś. Egzaminy można miec od 7 do 18 bodajże, napewno nie o 21...wiec wałek jak chuj
Member
Posts: 3,292
Joined: Aug 2 2007
Gold: 13.37
Sep 3 2010 02:38pm
Zdałem pierwszego września , łatwo akurat było . Za drugim razem niestety. :(
Go Back To Polska Topic List
Prev13940414243125Next
Add Reply New Topic New Poll