d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Motoryzacja > Temat Oficjalny
Prev139404142431019Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 19 2011 03:29am
Quote (m2rcinq @ Jan 18 2011 11:07pm)
kwestia tez tego, ze wszystko jest delikatne. np takie piny przy komputerze potrafia przegnic i inne dziwne rzeczy. w bmw starszych tez sie takie cuda dziala.

i na francuzy narzekaja tez mechanicy, bo sa dosc pojebane jak chodzi o naprawy / serwisowanie.


no moi rodzice wcześniej mieli Peugeota 308 1.6 HDi,w miescie palilo to 5,5-5,8 litra na setke, ale po kilku miesiącach użytkowania padł mechanizm otwierania tylnej prawej szyby


Quote (heszu @ Jan 18 2011 11:45pm)
zależy od wersji seryjnie może mieć nawet 340 a od X chyba 400 z tego co pamiętam, no ale i tak wolę subaru :D


tak samo wolał bym Subaru, szczególnie dlatego że ma silnik boxera :)
Member
Posts: 23,121
Joined: Jun 25 2005
Gold: 12,600.00
Jan 19 2011 03:34am
:drool:

This post was edited by Ryba on Jan 19 2011 03:35am
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Jan 19 2011 04:02am
Quote (Pozer @ Aug 6 2010 07:15pm)
a3 oczywko, boski samochod
jak stary ?


mi tam a3 do 2003 wogole sie nie podobaja, rzkł bym że nawet są tragicznie i drogie :S
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 19 2011 04:04am
Quote (CrazyHunter @ 19 Jan 2011 11:02)
mi tam a3 do 2003 wogole sie nie podobaja, rzkł bym że nawet są tragicznie i drogie :S


są drogie bo to audi, więc za razem nie mogą być tragiczne :rofl:

Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 18 Jan 2011 22:59)
Troche stereotyami zalecialo, francuzy to dobre auta. Ludzie narzekaja na elektronike, ale to chyba norma skoro tyle tam tego jest najebane ze cos co jakis czas musi sie zjebac.


ja wiem z doświadczenia, często siedzę na warsztacie, dużo franzuzów wpada z pierdołami i to chronicznie.
wile znajomych narzeka na nie, słyszę tylko nigdy więcej francuza" to nie idzie się uporać z turbiną, to instalacja wariuje i ni chuja żeby ją ogarnąć, jeszcze gdzie indziej wtryskiwacze wymieniane regularnie ;]

This post was edited by pezet44 on Jan 19 2011 04:07am
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Jan 19 2011 04:07am
Quote (pezet44 @ Jan 19 2011 10:04am)
są drogie bo to audi, więc za razem nie mogą być tragiczne  :rofl:


w cenie audi a3 z 2000 roku kupiłem golfa 4 z 2003 roku w o wiele lepszym wyposazeniu i silnikiem -,- moze w audi jest lepszy komfort jazdy (cichsze zawiechy niz w golfach) ale jednak utrzymanie golfika o wiele tansze napewno ;)
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Jan 19 2011 04:10am
Quote (CrazyHunter @ 19 Jan 2011 11:07)
w cenie audi a3 z 2000 roku kupiłem golfa 4 z 2003 roku w o wiele lepszym wyposazeniu i silnikiem -,- moze w audi jest lepszy komfort jazdy (cichsze zawiechy niz w golfach) ale jednak utrzymanie golfika o wiele tansze napewno ;)


tańsze? czemu tak uważasz?
95% części w golfie i A3 to identyczne części, różnica jest taka, że golf gorzej poskładany.
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Jan 19 2011 04:10am
Quote (m2rcinq @ 18 Jan 2011 22:07)
kwestia tez tego, ze wszystko jest delikatne. np takie piny przy komputerze potrafia przegnic i inne dziwne rzeczy. w bmw starszych tez sie takie cuda dziala.

i na francuzy narzekaja tez mechanicy, bo sa dosc pojebane jak chodzi o naprawy / serwisowanie.


Heh wlasnie podobny problem mial znajomy, tyle ze jemu cos tam z elektroniki sie zalalo i samochodu w ogole odpalic nie mogl. W ogole w tych francuzach takie cuda niewidy robia jesli chodzi o elektroniki, potem to wszystko sie jebie i mozna odniesc wrazenie, ze robia cos o czym nie maja pojecia.

Szukam dostawczaka, na ktorego zapakuje 4 motory. Z tego co widzialem, na craftera da rade tyle zapakowac ale tp drogi interes. Potrzebuje czegos tanszego. Nie chce tez jakiegos cudaka pietrowego z winda bo to tez drogie rzeczy. Co polecacie ?
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 19 2011 04:10am
Quote (CrazyHunter @ Jan 19 2011 11:07am)
w cenie audi a3 z 2000 roku kupiłem golfa 4 z 2003 roku w o wiele lepszym wyposazeniu i silnikiem -,- moze w audi jest lepszy komfort jazdy (cichsze zawiechy niz w golfach) ale jednak utrzymanie golfika o wiele tansze napewno ;)


diesel czy benzyna??
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Jan 19 2011 04:12am
Quote (pezet44 @ Jan 19 2011 10:10am)
tańsze? czemu tak uważasz?
95% części w golfie i A3 to identyczne części, różnica jest taka, że golf gorzej poskładany.


zgodzam się z tobą :) mimo to i tak golf 4 podoba mi się bardziej od a3 >2003 roku B)

Quote (Yoshimitsu1_MoS @ Jan 19 2011 10:10am)
Heh wlasnie podobny problem mial znajomy, tyle ze jemu cos tam z elektroniki sie zalalo i samochodu w ogole odpalic nie mogl. W ogole w tych francuzach takie cuda niewidy robia jesli chodzi o elektroniki, potem to wszystko sie jebie i mozna odniesc wrazenie, ze robia cos o czym nie maja pojecia.

Szukam dostawczaka, na ktorego zapakuje 4 motory. Z tego co widzialem, na craftera da rade tyle zapakowac ale tp drogi interes. Potrzebuje czegos tanszego. Nie chce tez jakiegos cudaka pietrowego z winda bo to tez drogie rzeczy. Co polecacie ?


tanio raczej nie będzie za tak dużego dostawczaka

Quote (AlCapoone @ Jan 19 2011 10:10am)
diesel czy benzyna??


diesel 131km

This post was edited by CrazyHunter on Jan 19 2011 04:14am
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Jan 19 2011 04:14am
Quote (CrazyHunter @ Jan 19 2011 11:12am)
zgodzam się z tobą :)



diesel 131km


hehe:D z dieslami 1,9 tdi jest baaardzo ciężko. praktycznie każdy był bity, a licznik był cofany
Go Back To Polska Topic List
Prev139404142431019Next
Add Reply New Topic New Poll