Quote (CrazyHunter @ 19 Jan 2011 11:02)
mi tam a3 do 2003 wogole sie nie podobaja, rzkł bym że nawet są tragicznie i drogie :S
są drogie bo to audi, więc za razem nie mogą być tragiczne

Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 18 Jan 2011 22:59)
Troche stereotyami zalecialo, francuzy to dobre auta. Ludzie narzekaja na elektronike, ale to chyba norma skoro tyle tam tego jest najebane ze cos co jakis czas musi sie zjebac.
ja wiem z doświadczenia, często siedzę na warsztacie, dużo franzuzów wpada z pierdołami i to chronicznie.
wile znajomych narzeka na nie, słyszę tylko nigdy więcej francuza" to nie idzie się uporać z turbiną, to instalacja wariuje i ni chuja żeby ją ogarnąć, jeszcze gdzie indziej wtryskiwacze wymieniane regularnie ;]
This post was edited by pezet44 on Jan 19 2011 04:07am