d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev13940414243268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 11 2010 06:42am
kufa nie mogę znalezc nigdzie krzyżaka :( Chyba za zimno już. Wysypałem mu dno korą (taką do krzewów) i dałem parę patyków. Much jest pełno (aby karmić), ale nie widzę nigdzie pajączka :(

Btw.
1. Co pająki piją? Wodę mają z pokarmu?
2. Jaką powinny mieć wilgotność powietrza?

Wybaczcie za takie pytania, ale nie znam się na tym w ogóle.
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 11 2010 06:50am
Quote (Last_Hope @ 11 Oct 2010 14:42)
kufa nie mogę znalezc nigdzie krzyżaka :( Chyba za zimno już. Wysypałem mu dno korą (taką do krzewów) i dałem parę patyków. Much jest pełno (aby karmić), ale nie widzę nigdzie pajączka :(

Btw.
1. Co pająki piją? Wodę mają z pokarmu?
2. Jaką powinny mieć wilgotność powietrza?

Wybaczcie za takie pytania, ale nie znam się na tym w ogóle.


Pająki dostarczają wody do swojego organizmu na dwa sposoby:
- spijając krople wody ze ścian, liści, rosę z trawy itp.
- w spożywanym pokarmie

Wilgotność powietrza? Dla jakiego gatunku?
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 11 2010 07:29am
Quote (Hate_Me @ Oct 11 2010 02:50pm)
Pająki dostarczają wody do swojego organizmu na dwa sposoby:
- spijając krople wody ze ścian, liści, rosę z trawy itp.
- w spożywanym pokarmie

Wilgotność powietrza? Dla jakiego gatunku?


Dzięki za odpowiedź.

Dla pająka Krzyżaka


This post was edited by Last_Hope on Oct 11 2010 07:29am
Member
Posts: 4,260
Joined: Jan 1 2009
Gold: 69.00
Oct 11 2010 07:52am
krzyzakow jest kilka roznych, ten to chyba ogrodowy
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 11 2010 07:59am
Quote (vqp @ Oct 11 2010 03:52pm)
krzyzakow jest kilka roznych, ten to chyba ogrodowy


Tego nie wiedziałem... no i faktycznie wziąłem go z ogródka. Poprzedni zdechł :/
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 11 2010 08:02am
Quote (Last_Hope @ 11 Oct 2010 15:59)
Tego nie wiedziałem... no i faktycznie wziąłem go z ogródka. Poprzedni zdechł :/


Nie zabieraj mu wolności.
Jeśli już chcesz hodować pająka, to kup urodzonego w niewoli.
Member
Posts: 4,260
Joined: Jan 1 2009
Gold: 69.00
Oct 11 2010 08:07am
Quote (Hate_Me @ Oct 11 2010 04:02pm)
Nie zabieraj mu wolności.
Jeśli już chcesz hodować pająka, to kup urodzonego w niewoli.


dokladnie, ja wzialem krzyzaka ogrodowego z dworu ale wypuscilem go na drugi dzien bo sie skulil i nic nie robil
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 11 2010 08:19am
ktoś na lublin się wybiera pod koniec miesiąca?
Member
Posts: 20,409
Joined: Oct 5 2008
Gold: 0.00
Warn: 100%
Oct 11 2010 08:25am
Quote (Yugi @ 11 Oct 2010 16:19)
ktoś na lublin się wybiera pod koniec miesiąca?


Giełda jakaś? Ile km jest do Lublina z Konina?
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Oct 11 2010 08:29am
Quote (Hate_Me @ Oct 11 2010 03:25pm)
Giełda jakaś? Ile km jest do Lublina z Konina?


344.72 km wg google
ną giełda ma być
Go Back To Polska Topic List
Prev13940414243268Next
Add Reply New Topic New Poll