d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev13940414243495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jul 30 2010 06:53am
blizz ogolem mowil cos jak beda wygladaly dodatki? tzn czy np jednostki z kampanii terran beda dodawane do rozgrywki?
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 30 2010 07:00am
Quote (zYwi3c @ Jul 30 2010 12:51pm)
proponuje w takim razie zobaczyc EU wersje a nie US :P


kurwa mac, tyle ze ma mkonto wlasnie tam :/
napisalem mejla czy mozna przeniesc na eu
ciekawe
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jul 30 2010 07:19am
Quote (luksus @ 30 Jul 2010 12:23)
chce przejsc z "kopii zapasowej" na oryginał. co z plikiem autosave ? trzyma info tylko na temat progresu w singlu czy dane do konta tez? dokładnie to chodzi o to Moje dokumenty\StarCraft II\Saves\LibertyCampaignSave.SC2SAVE


nic nie trzyma pewnie, wszystko raczej jest zapisane na serwerach battle.net, wiec w kampanie bedziesz grac od nowa.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 30 2010 07:43am
Quote (luksus @ 30 Jul 2010 14:00)
kurwa mac, tyle ze ma mkonto wlasnie tam :/
napisalem mejla czy mozna przeniesc na eu
ciekawe
nie da rady
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 30 2010 07:44am
Quote (Pozer @ Jul 30 2010 01:43pm)
nie da rady


znalazlem ze mozna usunac :o tylko czy bede mogl seriale z tamtych gier wklepac na konto eu, oto jest pytanie

poczekam do wieczora
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 30 2010 07:55am
Quote (cOr @ 30 Jul 2010 14:53)
blizz ogolem mowil cos jak beda wygladaly dodatki? tzn czy np jednostki z kampanii terran beda dodawane do rozgrywki?


W sumie tez sie zastanawialem, bo niektore jednostki z kampani naprawde fajne ;d
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Jul 30 2010 08:06am
Quote (fro5tbite @ Jul 30 2010 01:19pm)
nic nie trzyma pewnie, wszystko raczej jest zapisane na serwerach battle.net, wiec w kampanie bedziesz grac od nowa.


zrobilem reinstalke, sejwy sa w pliku ;d
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jul 30 2010 08:14am
Quote (zYwi3c @ 30 Jul 2010 14:55)
W sumie tez sie zastanawialem, bo niektore jednostki z kampani naprawde fajne ;d


no nawet
wole vultury od hellionow
wole wraithy od vikingow
wole science vessel od ravena

diamondbacki raczej nieprzydatne w ogole. firebatami mozna wzmocnic mmm
Member
Posts: 7,692
Joined: May 27 2008
Gold: 2,801.00
Jul 30 2010 08:27am
na jakich poziomach gracie kampanie? ja gram na trudnym i mam troche problemy ;d
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 30 2010 08:28am
Quote (Niko90 @ 30 Jul 2010 16:27)
na jakich poziomach gracie kampanie? ja gram na trudnym i mam troche problemy ;d


gralem pare misji na hard, ale jak juz instalne wersje eng to bede gral na tym burtal czy tam hardcore, nie pamietam nazwy
Go Back To Polska Topic List
Prev13940414243495Next
Add Reply New Topic New Poll